PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش : هیجان جنسی در زن و مرد چیست و چه تفاوتی با هم دارد؟


bb
09-28-2008, 09:29
هیجان جنسی در زن و مرد چیست و چه تفاوتی با هم دارد ؟

کسی میدونه ::Ma

دکتر م.ک
12-19-2008, 22:05
پیش مقدمه
با عرض سلام و خسته نباشید. فکر کنم این یک سئوال +18 باشه و برای دوستان کم سن و سال یک کمی ... البته هر کسی چه مرد و چه زن باید این مسائل را بداند چون ممکن است در زندگی دچار مشکلات زیادی بشود ولی به موقع تا دچار انحراف جنسی نشود. معمولا دختران کم سن و سال از خواندن و درک این نوع مسائل پرهیز میکنند، ولی توی دین اسلام ما هم به یاد گیری این نوع مسائل و عدم سرکوب آن تاکید شده است، پس بهتره که هر وقت موقعش شد با هم یک کم رو راست باشیم، البته منظورم پر رو نیست فقط جدی و متفکر مثل همه پزشکان و قسم سقراط هم یادمون نرود. مطلب زیر از دانسته های شخصی خودم است و از اینترنت کپی برداری نشده است

مقدمه
چیزی که مردان و زنان مخصوصا دختران به آن توجه ندارند این است که مسئله جنسی از نظر یک مرد و یک زن کاملا با هم فرق می کند و اگر کسی آن را بداند دچار مشکل نمی شود، قصد یک مرد برای ازدواج بیشتر به مسائل جنسی و برطرف شدن نیاز و غریزه جنسی بر می گردد و قصد یک دختر برای ازدواج به جهت برطرف شدن نیاز عاطفی است، پس از همین اول تفاوت زیادی برای دلبل ازدواج بین زن و مرد وجود دارد.
یک مرد برای توجه به مسائل جنسی نیازی به تحریک ندارد و به قول خودمان تحریک شده خدایی هست و با کوچکترین نکته به فکر براوردن نیاز جنسی خودش می افتد، به همین دلیل است که خانم های با سن بالا که این مسئله را می دانند به شما در مورد پوشش و ... تذکر می دهند، چون به خوبی فهمیدند که مثلا اگر مانتوی شما کوتاه باشد و شلوار تنگ هم پوشیده باشید مردان با نگاه کردن به برخی از اندام های شما لذت می برند و از هیچ فرصتی برای سوء استفاده نخواهند گذشت و چون من خودم یک مرد هستم این مسائل را به خوبی درک می کنم و دختران چون به این گونه فکر ها بی توجه هستند از این مسائل می گذرند و به راحتی بازیچه مردان می شوند و مردان نیز از این مسائل نمی گذرند مگر مردانی که ایمان قوی دارند و چشم خود را بر روی این مسائل می بندند، این حرفها به نتیجه کلی خواهد رسید و برای این است که شما در زندگی شخصی موفق باشید. به عنوان مثال اگر یادتان باشد گفتیم که زنان به اینگونه مسائل معمولا بی توجه تر از مردان هستند و اگر شما یک خانم هستید که ازدواج کردید و دارید این مطلب را می خوانید حتما توجه داشته باشید که در زندگی زناشویی اگر به جای اینکه همیشه شوهرتان به شما پیشنهاد رابطه جنسی کند برخی مواقع شما به او پیشنهاد کنید هرگز از ذهنش پاک نمی شود و با شما احساس صمیمیتی بسیار لطیف خواهد کرد و شدیدا به احساس شما وابسطه خواهد شد که هرگز تا امتحان نکنید باورتان نمی شود و زندگی شما را پر از شادی های جدید خواهد کرد، چون او با این کار شما احساس می کند که بسیار او را دوست می دارید، چون مرد ها احساس می کنند که دوست داشتن اینجوری هست.! و در نقطه مقابل مردها هر چقدر به سخنان و حرفها و نیازهای عاطفی همسرشان توجه کنند خانم ها احساس می کنند که بسیار ایشان را دوست دارید و خانم ها دوست داشتن را این گونه درک می کنند، به عنوان مثال دادن یک هدیه هر چند کوچک از طرف آقا به خانم همسرتان را به این فکر می اندازد که چقدر او را دوست دارید و برایش اهمیت قائل هستید، چون نیاز عاطفی ایشان براورده می شود.@};-

:-bاوج لذت جنسی در مردان و در زنان

حالا که به فرق نیازهای جنسی مرد و زن پی بردید میرویم سر اصل مطلب. هیجان جنسی را در پزشکی ارگاسم می نامند و به حد نهایت احساس لذت جنسی گفته می شود و در مردان و زنان فرق های زیادی وجود دارد.
در مردان لذت جنسی بر می گرده به خروج منی و معمولا زود هم تمام می شود و فرایند پیچیده ای ندارد. ولی در زنان چند مرحله ای هست و بسیار هم پیچیده و با احساسی بسیار لذت بخش تر از آقایان صورت می پزیرد و مدت زمان آن می تواند طولانی باشد، ولی چون مردان جامعه جهان سوم معمولا فقط به فکر خودشان هستند، بیشتر زنان جامعه ما هرگز این تجربه را نداشته اند یا خیلی کم داشته اند به همین خاطر بسیار سرخورده از روابط زناشویی هستند.
حالا چطور این فرایند در زن و مرد صورت می گیرد یک بحث دیگه ای هست که اگه خواستید توضیح می دهم چون پزشکی ی می ترسم حوصله شما سر برود.
برای آمادگی در این زمینه بهتر است که جاهای حساس جنسی در مردان و زنان را به خوبی بدانید و اگر این را هم خواستید توضیح بدهم بفرمایید تا توضیح دهم.:-/

bb
12-20-2008, 19:36
سلام
با تشکر از شما
اون قسمت هایی رو که گفتید توضیح میخواد رو توضیح بدید .
ضمن اینکه از دوستان دیگه میخوام در چار چوب قوانین و رعایت قوانین گذاشته شده پرسش های خودشون و نظرات خودشون رو مطرح کنند .

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:12
امروز حوصله تایپ کردن ندارم و از اینترنت یک مقاله براتون می گذارم.

مقاله


ارگاسم چیست؟


اوج لذت جنسی، حالت فرح‌بخش روانی و جسمانی است که در اثر تحریک جنسی به دست می‌آید و با انزال ([Only registered and activated users can see links])، سرخ شدن یا تشنج همراه است. در زنها و مردها هنگام رسيدن به اوج لذت جنسی عوارضی بروز می‌کند. برای مثال ضربان قلب بيشتر می‌شود بدن گرم می‌شود و گهگاه در بدن لرزشهائی بوجود می‌ايد. و بطور معمول شخص احساس سرما می‌کند( که البته این حالت معمولا در شروع عمل جنسی و معاشقه رخ می دهد). در مردها آلتشان سفت می‌شود و در زنها مقداری قطر رحمشان افزايش یافته مايعی لزج از آن بيرون ميايد که در مردها نيز به همین منوال است. این مایع غالبا بيرنگ است که موجب می شود عمل دخول اسانتر صورت گيرد. در زنها قسمت داخلی رحم کمی تنگتر شده، نوک سينه ها کمی سفت و در مردها اب دهان ترشح و ميزان تنفس افزايش می‌يابد. در مردها بعد از انزال بدن سست شده و احساسی دست می‌دهد که معمولا چشمانشان را می‌بندند و بلافاصله بعد از انزال عمل ادرار کردن به خوبی صورت نميگيرد. زيرا دريچه پروستات به شکل خودکار کمی باز و بسته می‌شود. احساس گرمایی که به زن دست می دهد برای اين است که منی کاملا گرم وارد بدن زن شود زيرا سرما اسپرم ها را ميکشد و منی با پرش به بيرون پرتاب می‌شود در زنها معمولا بعد انزال مرد و تمام شدن شهوت او شهوتشان ميخوابد. اين نکته بايد مورد توجه قرار گيرد که چون در خلال عمل جنسی به دليل شور و هيجان حواس انسان زياد متمرکز به اطراف خود نيست بر اثر شدت شور جنسی گه گاه به يکديگر فشارهائی وارد می‌کنند که بعد از عمل جنسی درد زيادی احساس می‌شود. مثلا در بعضی موارد پای ايشان به فرش و مانند ان ماليده می‌شود و يا بر اثر فشار زياد هنگام دخول حوالی آلت تناسلی ملتهب می‌گردد. حد و میزان مطلوب برانگیزش جنسی زن، به اندام فیزیولوژیکی و واکنشهای آموخته شده به وی بستگی دارد.ارگاسم در مردان

تحریکات جنسی و اروتیکی سبب ساز تغییرات گسترده‌ای در بدن می‌شود. زمانی که زن ([Only registered and activated users can see links]) و مرد ([Only registered and activated users can see links]) در اثر کنش جنسی تحریک می‌شوند, تپش قلب ([Only registered and activated users can see links]) دو جنس سریعتر می‌شود و فشار خون ([Only registered and activated users can see links]) در بدن افزایش می‌یابد. این افزایش در اندام تناسلی مردان ([Only registered and activated users can see links]) موجب بزرگتر شدن آلت مردانه ([Only registered and activated users can see links]) و سفت شدن بدنه آن می شود که نعوظ ([Only registered and activated users can see links]) ( شق کردن ) نامیده می شود. همچنین افزایش ترشح تستسترون ([Only registered and activated users can see links]) ( هورمون جنسی مردانه )، اندورفین ([Only registered and activated users can see links]) (ترشحات عصبی ضد درد ([Only registered and activated users can see links]) ) که کارکردی مشابه تریاک ([Only registered and activated users can see links]) دارند، اکسی توسین ([Only registered and activated users can see links]) و وازوپرسین ([Only registered and activated users can see links]) ( هورمون ([Only registered and activated users can see links]) هایی که علاقه به روابط اجتماعی را افزایش داده و به ایجاد اعتماد میان افراد کمک می کند. ) در خون ([Only registered and activated users can see links]) موجب بالا رفتن احساس خوشی و ایجاد تنشهای مثبت عصبی می شود. رفته رفته این تغییرات در جریان مداوم .*..*..*. و عمل جنسی اوج لذت ([Only registered and activated users can see links]) و یرانگیختگی را موجب می شود به ناگاه این تحریکات و تنش‌ها فروکش میکند. این حالت را اصطلاحا ارگاسم یا اوج لذت جنسی می نامند که معمولا چند ثانیه ([Only registered and activated users can see links]) دوام دارد. در هنگام ارگاسم مرد, انزال ([Only registered and activated users can see links]) (خروج منی ([Only registered and activated users can see links]) ) صورت میگیرد. این مایع غلیظ که از آب ([Only registered and activated users can see links])، پروتئین ([Only registered and activated users can see links]) ودرصد ناچیزی نمک ([Only registered and activated users can see links])، آلکالین ([Only registered and activated users can see links]) (ماده ای تلخ مزه با اثر آرامبخش که در برخی گیاهان دارویی ([Only registered and activated users can see links]) وجود دارد )، فروکتوز ([Only registered and activated users can see links]) ( نوعی قند ([Only registered and activated users can see links]) که در برخی میوه ([Only registered and activated users can see links]) ها وجود دارد )و برخی املاح مانند روی ([Only registered and activated users can see links]) تشکیل شده به میزان ۲ تا 5 میلی لیتر در هنگام انزال از طریق آلت تناسلی از بدن مرد ([Only registered and activated users can see links]) خارج می‌شود.
زمان نهفتگی ارگاسم در مردان معمولا بسیار کوتاهتر از زنان است.( برخی تحقیقات نشان می دهد ۷۵ درصد مردان در کمتر از دو دقیقه از آغاز .*..*..*. به ارگاسم می رسند.)
برای رسیدن مردان به ارگاسم تحریکاتی که بر روی آلت مرد همانند عمل دخول در واژن ([Only registered and activated users can see links]) و یا مقعد ([Only registered and activated users can see links]) و یا تحریکاتی که به وسیله زن ([Only registered and activated users can see links]) روی آن انجام میگیرد (نوازش و مکیدن), نقش به سزایی دارد.

ارگاسم در زنان

ارگاسم ([Only registered and activated users can see links]) در زنان ([Only registered and activated users can see links]) از فرایند پیچیده تری نسبت به مردان ([Only registered and activated users can see links]) پیروی می کند، به همین دلیل زمان بیشتری می‌برد تا یک زن ([Only registered and activated users can see links]) به اوج لذت جنسی و ارگاسم برسد (به طور میانگین ۱۰ تا ۲۰ دقیقه). ارگاسم در زنان طی یک روند اوج گیری و یک روند تخلیه دارد، به طوری که زمان خاصی برای بوجود آمدن آن نمی‌توان مشخص کرد و ممکن است زمان آن تا یک دقیقه ([Only registered and activated users can see links]) طول بکشد. درحالی که نشانه ارگاسم مردان انزال و خروج منی ([Only registered and activated users can see links]) است.
در بیشتر زنان حساس ترین عضو به تحریک جنسی کلیتوریس ([Only registered and activated users can see links]) (چوچوله ([Only registered and activated users can see links]))است که لمس آن بیشترین نقش را در فراهم آوردن لذت جنسی برای زنان دارد. بسیاری از زنان به ویژه زنان طبقات پائین در کشورهای جهان سوم ([Only registered and activated users can see links]) تاکنون تجربه رسیدن به ارگاسم را نداشته اند و بسیاری از ناراحتیهای روحی نیز می تواند توان ارگاسم را از زنان سلب کند.
چرخه واکنشهای جنسی می‌تواند به چهار مرحله تقسیم شود: تحریک، پلاتو، اوج لذت جنسی و مرحله آرامش. این مراحل تفکیک پذیر نیستند. یعنی یک مرحله، کاملا تمام نمی‌شود تا بعد مرحله دیگری شروع شود. در حقیقت این مرحله بندی فقط برای توصیف ترتیب عکس العمل جنسی ست که معمولا در یک روند پیوسته واقعی اتفاق می‌افتد.

مرحله انگیزش (تحریک)

وقتی بر اثر تحریک، خون ([Only registered and activated users can see links]) در اندام جنسی ([Only registered and activated users can see links]) جمع می‌شود کلیتوریس سفت می‌شود و در همان لحظه مهبل ([Only registered and activated users can see links]) شروع به ترشح مقداری ماده لیز کننده می‌کند،که باعث تسریع در دخول آلت مردانه میشود. همچنین سطح داخلی دیوار لوله واژن بر اثر نوعی فرآیند تعریق، با یک ماده لیز کننده پوشیده می‌شود. سیاهرگ مهبل ([Only registered and activated users can see links]) گشادتر و پر از خون ([Only registered and activated users can see links]) شده، رنگ مهبل ([Only registered and activated users can see links]) تیره تر می‌شود. در همین زمان میزان ضربان نبض ([Only registered and activated users can see links]) و فشار خون ([Only registered and activated users can see links]) به طور قابل ملاحظه‌ای بالا رفته، در اندامهای جنسی حرارت و تورم احساس شده و برانگیختگی زن ([Only registered and activated users can see links]) از مرحله تحریک به مرحله پلاتو (دوام برانگیختگی جنسی) پیش می‌رود.

مرحله برانگیختگی جنسی

بافت دیواره یک سوم خارجی واژن به علت پرخون شدن، متورم می‌شود که در نتیجه، موجب تنگی ورودی دهانه مهبل می‌گردد. به این مرحله سکوی ارگاسم می‌گویند. در این مرحله به نظر می‌رسد [کلیتوریس] در زیر یک کلاهک رفته یا به داخل کشیده می‌شود اما در حقیقت، کلیتوریس به عنوان یک گیرنده تحریکات، درجهت پاسخ به تحریک مستقیم نواحی مجاور کمک می‌کند. رحم، لوله رحم و تخمدان بزرگتر شده و تنفس، ضربان نبض و حرکات زن سریعتر می‌شود.مرحله اوج لذت جنسی

لوله واژن به طور ریتمیک شروع به منقبض شدن می‌کند. همچنین انقباض غیرارادی اسفنکتر مقعد نیز در این مرحله پیش می‌آید. تعداد نبض و میزان فشار خون بالا می‌رود. افزایش انقباض عضلات و مملو از خون شدن سیاهرگ موجب رسیدن به اوج لذت جنسی می‌شود. همچنین باید در نظر گرفت ارگاسم یا به طور مثال عکس العمل طبیعی زانو نمی‌تواند به زور صورت پذیرد، این بازتابها به طور طبیعی اتفاق می‌افتند.مرحله آرامش

در این مرحله، احتقان یک سوم خارجی واژن و احتقان عروقی تغییر کرده و از بین می‌رود. ضربان نبض کاهش یافته و بافتها از تورم خارج می‌شوند.رنگ تیره واژن ([Only registered and activated users can see links]) به رنگ اولیه باز گشته و اندامهای جنسی به حالت طبیعی اولیه خود بر می‌گردند. بدن آرام و سست شده و گاهی عرق می‌کند. قابل ذکر است در پاسخ فیزیولوژیکی زن به تحریکات جنسی، اعضاء غیر تناسلی بدن نیز واکنشهایی دارند از جمله: تغییراتی در پستان، در بعضی موارد احساس اجبار در دفع ادرار در طول آمیزش یا پس از آن، افزایش فشار خون، افزایش ضربان قلب، افزایش تعداد دم و بازدم و نفسهای عمیق، تعریق ( این واکنش در افراد متفاوت است، در مرحله رسیدن به آرامش بعضی احساس گرمای شدید می‌کنند و بعضی احساس سرما. در بسیاری موارد در قسمتهای مختلف بدن قطرات عرق جاری می‌شود.)منابع


1. tantramassage.de
2. مستر و جانسون، ترجمه دکتر بهنام اوحدی، احساسات و پاسخ های جنسی انسان، انتشارات صادق هدایت، اسپهان، 1383

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:14
ارگاسم مهبلي
در سال 1981 ميلادي، يك گزارش بيان كرد كه 26 درصد از 3000 زني كه در يك مطالعه براي تجربة ارگاسم بطور منظم و با قاعده شركت كرده بودند، بدون تحريك چوچوله‌شان بصورت دستي در هنگام دخول، به ارگاسم رسيده بودند. اين مطالعه همچنان نشان داد كه
نوزده درصد از زنان شركت كننده در مطالعه، خيلي كم به ارگاسم در حين دخول رسيدند، 16درصد از آنان اگر تحريك چوچوله دستي داشتند به ارگاسم مي‌رسيدند، و 24درصد از آنان در هيچ حالت در هنگام دخول، ارگاسم را تجربه نكرده بودند. بعلاوه 12درصد از زنان هرگز ارگاسم را در هيچ حالتي تجربه نكرده‌اند، و 3درصد از آنان هرگز اجازة دخول نداده بودند. اين به آن معني است كه هشت زن از ده زن نمي‌توانند ارگاسم را تجربه كنند اگر دخول در فرج به تنهايي باشد
:مطالعات جديد
:اين مطالعات بر اساس راي گيري از 1500 زن توسط يك سايت اينترني در سال 2000 پايه گذاري شده است
:در پاسخ به اين سؤال كه “ آيا شما براي رسيدن به ارگاسم به چيز اضافي نياز داريد “ اين جوابها داده شده است
سي و هشت درصد بيان كرده‌اند كه به يك دست نياز دارند
بيست و هشت درصد گفته‌اند كه فقط با دخول به ارگاسم مي‌رسند
بيست و يك درصد به *-*-*-*-*-*- دهاني ابراز نياز كرده‌اند
ده درصد ساير چيزها را گفته‌اند
سه درصد بيان كرده‌اند كه به يك لرزاننده نياز دارند
اين نتايج بيانگر آن است كه در مدت 19 سال فاصلة بين دو مطالعه تقريباَ درصد زناني كه بدون نياز به چيز اضافي و فقط با دخول آلت در فرج به ارگاسم مي‌رسند تغيير چنداني نكرده است. 28درصد و 26درصد. اكثر زنان كه حدود 62درصد هستند براي رسيدن به ارگاسم نياز به تحريك مستقيم چوچوله‌اي دارند. اگر عدة كساني كه به ساير حالت تحريك چوچوله نياز داشتند را در اين قسمت قرار دهيم، درصد زنان نيازمند به تحريك چوچوله در حين دخول بيشتر مي‌شود
دليل اين درصد كم چيست؟ پاسخ آن به دليل اجزايي است كه در اندام تناسلي ما قرار گرفته است. نقاط تحريك كننده جنسيي كه در مرد اغلب در آلت او قرار گرفته است، در زن در چوچوله قرار گرفته است. دليل آن اينست كه شرايط ساختاري و بيولوژيكي هردو مانند هم است. دليل حساسيت آنها هم اينست كه انتهاي تعداد زيادي از اعصاب در آنها قرار دارد. قسمت بلوطي شكل چوچوله مانند كلاهك آلت مرد داراي تعداد زيادي از پايانه‌هاي عصبي است، فقط با اين تفاوت كه در قسمت كوچك‌تري قرار گرفته است. اين موضوع باعث مي‌شود كه حتي خيلي حساس تر از آلت مرد نيز باشد
از آنجائيكه تعداد خيلي كمي از زنان بوسيلة تحريك فقط آلت خود اقدام به استمنا مي‌كنند، بنظر مي‌رسد كه اين كار به حساسيت برانگيختگي چوچوله براي تحريك نيست. آناتومي و تشريح مهبل نيز اين را نشان مي‌دهد كه فرج به اندازه چوچوله داراي پايانة عصبي نيست، و پايانه‌هاي عصبي‌اي كه در فرج قرار دارند بيشتر در نزديكي دهانة آن هستند. دليل كم بودن پايانه‌هاي عصبي در ديگر جاهاي فرج احتمالاَ اينست كه آن اغلب بعنوان كانال و جراي تولد كودك به كار گرفته مي‌شود و به نظر مي‌رسد كه براي كمك به تولد كودك اينگونه است
در حين دخول در فرج، آلت تناسلي مرد مستقيماَ توسط ديواره‌هاي فرج زن تحريك مي‌شود، حركت لبه‌هاي ثانوي مهبل بهترين چيز براي تحريك غير مستقيم چوچوله است. فرو كردن آلت باعث باز شدن لبه‌ها از همديگر مي‌شود، و اين كار باعث كشش چوچوله مي‌شود. از آنجائيكه اندازه و شكل چوچولة زنان خيلي متغيير است، ممكن است براي بعضي از زنان اين موضوع صدق نكند، اين طور به نظر مي‌رسد كه به احتمال زياد همة چوچوله‌ها نمي‌توانند به يك اندازه در هنگام دخول تحريك بشوند. همچنين چوچولة زن مي‌تواند بوسيلة استخوان خاصرة مرد وقتي كه او بسوي جلو فشار مي‌آورد و ضربه مي‌زند، تحريك شود. در هنگام دخول، نقاط اصلي محرك جنسي مرد در همة جهات بطور مستقيم تحريك مي‌شود و نقاط محرك جنسي زن بطور متناقض و غير مستقيم تحريك مي‌شود. دليل اينكه مرد سريعتر از زن به ارگاسم مي‌رسد همين است
فاكتور ديگري كه بايد مورد ملاحظه قرار گيرد زمان است. يك مرد در هنگام استمنا بطور متوسط حدود 3 دقيقه به ارگاسم مي‌رسد در حالي كه زن براي رسيدن به ارگاسم در هنگام استمنا به 5 دقيقه زمان نياز دارد. بنابراين در شرايط ايده‌آل، يك مرد 2 دقيقه زودتر از يك زن به ارگاسم مي‌رسد. اين موضوع را در نظر داشته باشيد و آنرا تعميم بدهيد به آميزش مهبلي در حالي كه مرد در معرض تحريك مستقيم قرار دارد و زن بصورت غير مستقيم تحريك مي‌شود، شما مي‌بينيد كه چگونه اين تفاوت زمانها بطور نجومي افزايش مي‌يابد. اگر يك زن به همان اندازه از تحريك را كه در هنگام استمنا دريافت مي‌دارد، دريافت نكند، خواهيد ديد كه زن هرگز در هنگام دخول به ارگاسم نمي‌رسد. اين موضوع خيلي غير محتمل مي‌شود- رسيدن زن به ارگاسم - و اهميتي به مدت زمان فرو كردن مرد در فرج ندارد

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:16
مقاله

زنان و تظاهر به ارگاسم شدن در آنها

اگر زني در طول رابطه احساس كند كه براي ارگاسم شدن تحت فشار قرار گرفته است چه اتفاقي ممكن است رخ دهد؟ تظاهر به ارگاسم شدن يكي از راههايي است كه زنان درچنين شرايطي بر مي گزينند! تحقيقات نشان مي دهد كه 70% زنان تظاهر به ارگاسم مي كنند! اين يعني واقعا احتمال اينكه شريك شما نيز يكي از اين افراد باشد وجود دارد.اگر وي در حال تظاهر كردن به ارگاسم شدن باشد بايد نتيجه گرفت كه حتما شما كارتان را غلط انجام مي دهيد.
از طرفي شما وي را بيشتر ناراحت و عصبي خواهيد كرد به خاطر اين حقيقت كه وي مي داند شما منتظر هستيد تا وي از شدت لذت فرياد بكشد!
براي اينكه بتوانيد ارگاسم مصنوعي را شناسايي كنيد در ابتدا بايد بدانيد كه همسر شما چگونه ارگاسم مي شود. بسياري از زنان توسط تحريك و ماساژ مستقيم كليتوريس ارگاسم مي گردند. بعضي ها با تحريك و ماساژ نقطه جي به اين مهم دست پيدا مي كنند. عموما زناني كه براي ارگاسم شدن به تحريك وماساژ جي اسپات احتياج دارند نمي توانند با ماساژ كليتوريس به ارگاسم برسند.اين يكي از رفتارهايست كه شكل گيري آن در طول زمان رشد فرد در خودارضايي شكل مي گيرد و در آن تاثير دارد. زنان بسياري هستند كه فقط از طريق ماساژ كليتوريس ارگاسم مي شوند در نتيجه فايده ندارد كه شما با آنها يك ساعت رابطه داخلي داشته باشيد چراكه اگر به كليتوريس و ماساژ آن توجه نداشته باشيد تنها وي را با رابطه گرم نگه داشته ايد!
نكته ديگر براي شناسايي ارگاسمهاي مصنوعي در زنان اين است كه بدانيد شريك شما چه مراحلي را بايد طي كند تا به ارگاسم برسد. تحقيقات نشان مي دهد كه درصد بالايي از زنان توسط معاشقه بايد گرم شوند تا كم كم به حسي برسند كه احساس كنند به چيزي احتياج دارند و دلشان مي خواهد توسط آن چيز پر شوند. در اين مرحله رابطه داخلي آغاز شده و در نهايت به ارگاسم فرد ختم مي گردد. اما شما سعي كنيد كه ببينيد وي چه قدر براي چه مرحله نياز دارد.اين اصلا ساده نيست. در مغزتان فرو كنيد كه وي را كاملا زير نظر بگيريد.. اينكه شما چيز جديدي را امتحان كنيد و وي ارگاسم شود خيلي خوب است اما شانس اينكه وي در حال تظاهر كردن است تا از شر آن خلاص شود هم وجود دارد.اگر ناگهان بصورت نا مربوط ديديد كه وي ارگاسم شد بدانيد كه شانس بالايي براي تظاهر و خواستن براي رهايي از اين شرايط وجود دارد.
راههاي فراواني براي شناسايي ارگاسمهاي دروغين وجود دارد اما قبل آن بايد ارگاسم صحيح شريكتان را حتما شناخته باشيد.چندين مورد از راههاي شناخت ارگاسمهاي دروغين اينها هستند
1-آه و ناله هاي مكانيكي! اگر مي بينيد كه وي مدام يك خط جمله را تكرار مي كند و ناله هاي وي شبيه به چيزيست كه در فيلمها ديده و همينطور ناله اي وي بدون نفس عميق است شانس بنا به دلايلي براي تظاهر به ارگاسم وجود دارد
2-صداي وي با حركات هم خواني ندارد! مثل اينكه شما ضبط صوت را خاموش كنيد و فرد همچنان براي خود برقصد! مثلا شما در حال اجراي اورال *-*-*-*-*-*- و يا همان *-*-*-*-*-*- دهاني هستيد و براي لحظه اي دست مي كشيد تا ري ست شويد و دوباره شروع كنيد ناگهان صداي آه و يا ناله بشنويد! در اينجا شانس براي تظاهر بالاست.
3-زني كه به سمت ارگاسم مي رود تمام ماهيچه هايش جمع خواهد شد.يكسري از ماهيچه ها جمع شدنش اختياري نيست مثل مثلا ماهيچه داخل پا و يا خود دهانه واژن. اگر ميبينيد كه وي بسمت ارگاسم رفته يا در حال ارگاسم است اما حس نمي كنيد كه ماهيچه هاي وي آلت شما را اندكي قفل كرده اند شانس براي ارگاسم مصنوعي وجود دارد.
4-نفس كشيدن وي در طول ارگاسم براي مدتي شديد مي شود. وي بايد اين نفس كشيدن را بعد از ارگاسم تا مدتي به همان شدت ادامه دهد اما اگر يبينيد كه وي ارگاسم شديد داشته (چون عموما زنان تظاهر به ارگاسم طولاني مي كنند تا شما بفهميد و ول كنيد! ) اما نفس وي مثل سويچ برق ناگهان قطع شد بدانيد چنين ارگاسمي مصنوعي بوده است.
لازم نيست از وي متنفر بشويد.اينكه وي به ارگاسم شدن تظاهر مي كنند اين معني را نمي دهد كه وي از روي منظور چنين رفتاري انجام مي دهد. بعد از *-*-*-*-*-*- به وي يك جايزه اسكار براي ايفاي بهترين نقش مكمل بدهيد و ببينيد چگونه عكس العمل نشان ميدهد! اما چرا چنين كاري انجام مي دهد؟ چرا زنان دست به چنين رفتاري مي زنند؟
1-شايد و اصلا نمي داند كه ارگاسم چيست! بنظر عجيب مي ايد اما بسيارند از اين گونه افراد. زناني كه خود ارضايي نداشته و اصلا هم نيا موخته اند كه چه در *-*-*-*-*-*- مي خواهند و چه لازم دارند.فكر مي كنند ارگاسم همان مرطوب شدن است1 چنين افرادي اصلا ارگاسم شدن را بلد نيستند.من با زناني از اين قبيل برخورد داشته ام كه واقعا نمي دانستند ارگاسم چيست. من به آنها گفتم كه مي توانم براي شما اين را بوجود بياورم و بايد بگويم كه موفقيتي نداشتم!
2-واژن انها دردناك ميشود. بسيار ساده است.زنان در طول *-*-*-*-*-*- دچار درد واژن مي گردند.بسيار ساده است كه شروع به رابطه داخلي كنيد و در مدت 20 دقيقه زن را به مرزي برسانيد كه از درد واژن ضجه بزند و گريه كند.بسياري از زنان ديواره ها و لبهاي واژن ضعيف و لاغري دارند.اين افراد عموما بسرعت زير فشار و وزن و سرعت رابطه و آلت داراي درد مي گردند و ارگاسم شدن آنها نا ممكن مي شود!
3-زن تظاهر به ارگاسم مي كند فقط براي اينكه شما آرام بگيريد و به خود افتخار كنيد. وي در شرايط ارگاسم نيست و مي داند اين مسئله كه ارگاسم شود چقدر براي شما حياتي است. پس وي دست به اين رفتار ميزند تا همه از اين مرحله شاداب و سالم بيرون بي آيند! براي همين است كه مي گويم براي ارگاسم به كسي فشار وارد نكنيد. از من بپرسيد خواهم گفت شما وادارش مي كنيد كه بخاطر شما به شما دروغ بگويد!
شما بايد ذهن باز داشته باشيد و با وي در اين مورد صحبت كنيد.از وي بخواهيد كه براي شما حرف بزند و مستقيم در مورد اين موضوع با هم صحبت كنيد. اينكه چه چيزي مي تواند وي را ارگاسم كند و شما چه مي توانيد باري رسيدن به آن نقطه انجام دهيد. اگر شما به اندازه كافي جنتلمن باشيد وي درها را براي شما خواهد گشود و براي شما توضيح خواهد داد كه چه مي شود و چه بايد بشود تا وي ديگر اين رفتار را انجام ندهد.

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:20
يكي از سؤالات خيلي ناجوري كه بعد از داشتن يك رابطة عشقي ممكن است از يك زن پرسيده شود اينست كه از او خواسته شود كه بگويد آيا به ارگاسم رسيده يا نه؟ يك زن به احتمال زياد در پاسخ به اين سؤال خواهد گفت كه “ بلي به ارگاسم رسيدم” و يا اينكه بگويد “اگر خوب مراقب من بودي مي‌فهميدي”. عكس‌العمل او به اين سؤال ممكن است خيلي منفي باشد، صرفنظر از اينكه او واقعاً به ارگاسم رسيده و يا تظاهر مي‌كند.
علت آن به دليل انتظارات اجتماعي است كه از وي مي‌رود. جامعه ما را رهبري مي‌كند كه اعتقاد داشته باشيم كه او بايد بطور طبيعي به ارگاسم برسد، زيرا براي او لازم است، اگر او بعنوان يك زن طبيعي و امروزي مطرح شده است
درحالي كه در گذشته از ارگاسم چشم پوشي مي شد و يك امر متروك بود، امروزه همة زنان به داشتن آن وانمود مي‌كنند. در حقيقت، امروزه شايد آنها به داشتن آن بيش از يك بار و سريعتر رسيدن به آن نياز دارند. همچنين از آنان انتظار مي‌رود كه ارگاسميك باشند، صرفنظر از نوع آماده سازي شريكشان و يا مهارت و دانش او در مورد برانگيختگي آنان. همة زنان در تلوزيون و فيلمها اين كار را مي‌كنند، بخصوص در فيلمهايي كه براي بزرگسالان است و در آنها *-*-*-*-*-*- واقعي را نشان مي‌دهد.
داستانها و رمانها عاشقانه نيز مانند فيلمها، مملو از زناني است كه ارگاسميك هستند و بمحض اينكه زن يا مردي با آنها تماس پيدا مي‌كند، به اركاسم مي‌رسند. يك زن ممكن است معتقد باشد كه همة دوستانش در هنگام *-*-*-*-*-*- با شريكشان به ارگاسم مي‌رسند و تا زماني كه احتمالاً اين موضوع را جداگانه از آنها سؤال نكند و يا اينكه به خود اجازة سؤال در اين مورد را ندهد بر عقيدة خود مي‌ماند. به زنان در مورد اينكه ارگاسم چگونه است، چيزي ياد داده نمي‌شود، بنابراين ممكن است ارگام بطور غريزي رخ بدهد. زنان بايد به سادگي دراز بكشند و ارگاسم واقعي داشته باشند. اگر آنها ارگاسم نداشته باشند، آنها وظيفة خود در مقابل جامعه و شريكشان را كامل ادا نكرده‌اند
با وجود انتظار ما، راحت نيست كه هميشه به يك زن بگوئيم كه آيا ارگاسم داشته يا نه. تعداد كمي از زنان علامتهاي كلاسيكي كه در مورد برانگيختگي و ارگاسم در كتابها و وب سايت‌ها آمده را ارائه مي‌كنند. حتي اگر اين كار را هم بكنند، آگاهي از وضعيت آنها در حين اشتياق *-*-*-*-*-*-ي، خيلي سخت خواهد بود. اين نشانه‌ها از ارگاسم بر پايه ديدن تعداد زيادي زن كه در شرايط آزمايشگاه به ارگاسم رسيده‌اند بيان شده است، نه در تختخواب و در زير روتختي در شرايطي كه چراغ هم خاموش است. داده‌هاي جمع‌ آوري شده براي كامل كردن پاسخهاي عمومي فيزيكي بدن گرد‌آوري شده‌اند. تنها راهي كه مي‌توان فهميد كه آيا يك زن به ارگاسم رسيده يا نه اينست كه خود او اين موضوع را به شما بگويد، به اين دليل كه واقعيت آن چيزي است كه او مي‌گويد و نه آن چيزي كه به نظر مي‌رسد و يا احساس مي‌شود
راه مصون از اشتباهي حتي براي خود زنان نيز وجود ندارد كه بتوان فهميد كه آيا زن به ارگاسم رسيده يا نه. كيفيت فيزيكي ارگاسم زنان و درك آنان از آن، احتمالاً از ارگاسمي به ارگاسم ديگر تغيير مي‌كند. در برابر لذت شديد *-*-*-*-*-*-ي كه يك زن تجربه مي‌كند، دفعات زيادي وجود دارد كه زن نمي‌داند كه واقعاً به ارگاسم رسيده يا نه. بعضي از اين دفعات ممكن است از ارگاسم هم لذت بخش‌تر باشند. اگر يك زن به ارگاسم برسد، اين به آن معني نيست كه بطور اتوماتيك او لذت هم ببرد. ارگاسم مي‌تواند خسته كننده باشد، يك ارگاسم زنانه ممكن است احساس فيزيكيي ايجاد كند كه زن تعجب كند كه آيا واقعاً به ارگاسم رسيده است. بتي دادسون بيان مي‌دارد كه زنان وقتي كه خود درك نمي‌كنند، به ارگاسم مي‌رسند. بقيه زنان فقط نمي‌دانند كه آيا آن رخ داده يا نه و آگاهي مطمئن از آن ندارند، اما فقط فكر مي‌كنند كه آن رخ داده است. موارد زيادي وجود دارد كه خود زنان نمي‌دانند كه آيا به ارگاسم رسيده‌اند يا نه و در اينصورت اينكه شريك متوجه آن بشود منطقي نيست
اين حقيقت كه تعداد زيادي از زن و مردهاي جوان نظري در مورد اينكه در هنگام ارگاسم، سيماي زن به چه شكل مي‌شود و چه صداهايي از خود صادر مي‌كند و اينكه چه احساسي دارد، را با موضوع فوق تلفيق كنيد كه دليل آن نيز عدم اطلاعات كافي در اين مورد است. دليل ديگر آن تلاش جامعه براي ممانعت از آگاهي مردم در اين مورد است. ما تصور مي‌كنيم كه خيلي ناهنجار و مضر است كه يك كودك و يا نوجوان يك زني را كه به ارگاسم رسيده را ببيند. جامعه درمورد لذت *-*-*-*-*-*-ي زنان و ارگاسم آنان يا چيزي آموزش نمي‌دهد و يا اينكه خيلي كم بيان مي‌دارد. چرا ما به مردم مي‌گوئيم كه مثالهاي واقعي از حقايق را ياد نگيرند
آيا تا بحال از شريك خود پرسيده‌ايد كه آيا به ارگاسم رسيده است يا نه؟ اگرچه اين سؤال بدي نيست ولي بهترين هم براي پاسخ دادن نيست. اين احتمالاً به آن دليل است كه شما در موقعيتي هستيد كه اگر او به ارگاسم هم نرسيده باشد، قادر به انجام كاري نيستيد. منظور من اينست كه شما نمي‌توانيد از نظر زماني به عقب برگرديد و فرصتها و تمايلاتي كه او از *-*-*-*-*-*- از شما طلب مي‌كند را برآورده كنيد. اگر اين اتفاق نيافتاده باشد، شما كمي احساس ناراحتي مي‌كنيد و اين موضوع براي خودتان يا شريكتان و يا هردو ناخوشايند خواهد بود. بنابراين سؤالي كه لازم است پرسيده شود اينست كه “ آيا مي‌خواهي به ارگاسم برسي يا نه؟ “ و جواب اين سؤال در ابتداي *-*-*-*-*-*- لازم است كه داده شود. شما نياز داريد كه بصورت حرفه‌اي فعال باشيد به جاي اينكه واكنش نشان دهيد
اولين چيزي كه بايد رخ دهد اينست كه يك زن بايد نسبت به لذت و خوشي *-*-*-*-*-*-ي مسؤول باشد. هر زني بايد تصميم بگيرد كه چقدر لذت *-*-*-*-*-*-ي برايش مهم است. هرچه برايش بيشتر مهم باشد، بيشتر تلاش مي‌كند. زن بايد مشخص كند كه چه چيزي برايش لذت بخش است، نبايد خودش را به شكل شخصي كه نيست درآورد. تا زمانيكه صداها سرد و غير رمانتيك هستند، او بايد به شريكش بعنوان يك وسيله براي لذت بردن خودش نگاه كند، بعنوان يك وسيله كه در دسترسش است تا براي منافع خود از آن استفاده كند. اين به همانگونه است كه مردان در گذشته به زنان نگاه مي‌كردند. تا زمانيكه هردو شريك به اينصورت به يكديگر نگاه كنند، هيچكدام از آنان بعنوان اشياء *-*-*-*-*-*-ي نيستند، به دليل اينكه در فرآيند تكميل آرزوهاي يكديگر، آنها آرزوهاي شريك خود را كامل خواهند كرد. اين امكان پذير است اگر هردوي آنها صادق باشند و به اندازه مساوي خود‌خواه
بعد از آن زن بايد تصميم بگيرد كه آيا مي‌خواهد و يا قادر است كه در ابتداي تجربيات *-*-*-*-*-*-ي به ارگاسم برسد يا نه. زنها اغلب تظاهر به ارگاسم مي‌كنند زيرا آنها نمي‌خواهند ارگاسم داشته باشند. آنها بيشتر در *-*-*-*-*-*- شركت مي‌كنند و از صميميت فيزيكي و خوشي *-*-*-*-*-*-ي لذت مي‌برند، اگر امكان ارگاسم وجود نداشته باشد. اگر يك زن بخواهد كه به ارگاسم برسد و آن نيز برايش ممكن باشد، او بايد رو در روي شريك در اين باره صحبت كند. او مي‌تواند بصورت رك به شريكش بگويد كه “ من مي‌خواهم كه ارگاسم داشته باشم”. و يا او مي‌تواند روش و فرمي از *-*-*-*-*-*- را انتخاب كند كه در آن احتمال ارگاسم بيشتر است. او مي‌تواند بگويد كه “ به من لذت دهاني بده”. اگر او نمي‌خواهد ارگاسم داشته باشد و يا احتمال آن كم باشد مي‌تواند بگويد “ امشب براي تو است” و يا “ من مي‌خواهم به تو لذت بدهم” همچنين او قادر است كه بگويد “ نه“ و يا “ لطفاً بسه” اگر در هنگام تحريك چوچوله و مهبل با دهان او تشخيص دهد كه نمي‌خواهد به ارگاسم برسد، لازم است كه بگويد“ اگر دوست داري مي‌توني ادامه ندي” و يا به راحتي بگه “ لطفاً ادامه نده”. من فكر مي‌كنم كه اين صحبتها نمي‌تواند باعث هبوط شرايطي بشود كه ما به آن *-*-*-*-*-*- رمانتيك مي‌گوئيم، بلكه باعث جلوگيري از تظاهر به ارگاسم مي‌شود. يك زن لازم است كه با خود و شريكش واقعاً صادق باشد اگر مي‌خواهد از *-*-*-*-*-*- لذت واقعي ببرد، بدون توجه به اينكه آيا ارگاسم رخ داده يا نه. يك زن بايد كاملاً روشن و شفاف بيان كند كه چه مي‌خواهد و چه نياز دارد، حتي اگر شامل آن باشد كه به وضوح بيان كند كه نمي‌داند كه چه مي‌خواهد. خانمها، شريك شما يك فكر خوان نيست و شما هم نمي‌توانيد با مقررات خودتان به او برسيد
شريك يك زن چه بايد بكند؟ او بايد بپذيرد كه لذت جنسي و ارگاسم او به نفع زن است. بطور افزايش زنان و مردان انتظار دارند كه زنان به ارگاسم برسند. آنها مي‌خواهند كه زن در هنگام هر تجربة *-*-*-*-*-*-ي خيلي سريع و بطور مكرر به ارگاسم برسد. اين به سادگي نسيت زيرا شما مي‌خواهيد به شريكتان لذت جنسي بدهيد اما مهارتها و دلاوريهاي خود را هم به او نشان دهيد. آنها مي‌خواهند به درستي به خود ببالند، حتي اگر نتوانند به دوستان و اقوام فخر بفروشند. آنها مي‌خواهند احساس خوبي داشته باشند و به هدف خود برسند. به دليل فهم اين چيزهاست كه زنان به خود فشار مي‌آورند كه به ارگاسم برسند، شريك خود را شاد كنند و برآورده كنند انتظارات شريك و جامعه را. تا وقتي كه اين انتظارات خيالي وجود دارند، زنان بطور مكرر تظاهر به ارگاسم مي‌كنند. براي جلوگيري از اين موضوع، زنان بايد به خود اين اجازه را بدهند كه ارگاسم نداشته باشند و از خود بخواهند كه تظاهر به ارگاسم نكنند
شايد شريك يك زن بتواند به او بگويد “ من مي‌دانم كه زنان برخي اوقات تظاهر به ارگاسم مي‌كنند و تو نيز گاهي اين كار را مي‌كني. اگر تو در گذشته احساس مي‌كردي كه نياز به تظاهر به ارگاسم داري و يا در آينده احساس كردي كه به اين تظاهر نياز داري، من ترجيح مي‌دهم كه اين كار را انجام ندهي. من مي‌خواهم كه اين را بداني كه من به خودم اجازه نمي‌دهم كه تو را مجبور به ارگاسم كنم اگر كه تو نمي‌تواني و يا دوست نداري كه به ارگاسم برسي. اگر كه تو مي‌خواهي به ارگاسم برسي، به من بگو و بگو كه بهترين كمكي كه براي رسيدنت به ارگاسم مي‌توانم بكنم، چيست.” رابطة باز و روشن داشتن ضروري است
بعلاوه، شريك زن بايد به تجربيات *-*-*-*-*-*-ي كه در آنها زن در ابتدا به ارگاسم رسيده، خوب بنگرد. اين به آن دليل است كه شما دقيقاً نمي‌دانيد كه او به چه چيزي براي رسيدن به ارگاسم نياز دارد تا خودش به شما نگويد. بعد از اينكه او موارد مورد نياز خود را به شما گفت، شما تا وقتي كه آن موارد را امتحان نكنيد، نمي‌دانيد كه آيا آنها او را خرسند مي‌كند يا نه، اينكه برخي كارها در دفعه‌ها و زمانهاي قبلي خوب بودند به اين معني نيست كه هم‌اكنون نيز مؤثر باشند. اگر شما با يكديگر بيست سال است كه زندگي مي‌كنيد، آيا اين انتظار را داريد كه مكرراً يك كار را انجام دهيد و مؤثر باشد؟ اگر يك كار صد بار نتيجه مي‌داده دليل آن نيست كه براي بار صدويكمين بار نيز خوب باشد. زنان و مردان، ماشين نيستند كه با يكدسته برنامه كار بكنند و نيازها و پاسخهاي آنان تغيير نكند. در بيشتر اوغات ما نسبت به آنچه شريكمان نياز دارد و آرزو مي‌كند، ديد محدودي داريم، اگر با شريك صحبت نكنيم. جامعه به ما مي‌گويد كه او به چه چيز نياز دارد و ما تصور مي‌كنيم كه آنها همان است كه او نياز دارد. انجام اين كار، اشتباه بزرگي است. شريك يك زن بايد قابل همخوان شدن باشد و نيازهاي او را قبول كند. براي كامل كردن واقعي نيازهاي يك زن، شريك يك زن بايد عمليات را اگرچه بي‌ارزش مي‌داند، انجام دهد و درخواستهاي زن در مورد اميال و آرزوهاش را بدون هيچ قيد و شرطي قبول كند
بعد از اينكه شما اين موضوع را قبول كرديد، شما نمي‌دانيد كه او به چه چيز نياز دارد، شما بايد پيدا كنيد آنچه را كه نياز داريد. چطور بايد اين كار را بكنيد؟ بهترين كار اينست كه يك كتاب در مورد سكشواليتي زنان بخوانيد و يا به مطالب سايتي مانند اين سايت مراجعه كنيد. مشكلي كه وجود دارد اينست كه كتابها و سايتها بر اساس بدن شريك شما نوشته نشده‌اند. اگرچه اين موضوع صادق است و مطالب ممكن است دقيقاً صدق نكنند، ولي حداقل يك راهنمايي كامل است از آنچه كه او نياز دارد، اگرچه بعضي از اين مطالب سعي مي‌كنند كه شما را قانع كنند كه آنچه كه مي‌گويند است و لاغير. اگر شما واقعاً مي‌خواهيد بدانيد كه يك زن به چه چيز نياز دارد، بايد از خود او بپرسيد. ممكن است كه او بداند يا نداند. هرچه زني در سطح بالا تري از دانش، تجربيات و پذيرش سكشواليتي باشد، او ممكن است نظريات بهتري در مورد نيازهايش داشته باشد. ممكن است كه او انتظار داشته باشد كه چيزي او را به لذت برساند كه در واقعيت آن مورد او را به لذت نرساند و آن چيزي نباشد كه او انتظار دارد. چونگه زنان به مرور زمان تغيير مي‌كنند، كه اين تغييرات به دليل تغيير در فكر و بدن آنها مانند دورة قاعدگي، حاملگي و فراز و نشيب‌هاي زندگي آنان است، آنها هميشه نمي‌دانند كه چه چيزي مي‌خواهند و نياز دارند. اين موضوع دقيقاً براي مردان نيز صادق است. شما مي‌توانيد به آنها بعنوان حوادث بنگريد
اگر شما بخواهيد كه معشوقة بزرگتري باشيد، در ابتدا نياز داريد كه كاوشگر بزرگي باشيد. براي اينكه كاوشگر بزرگي باشيد بايد به كتابها و مطالبي كه در آنها تحقيقاتكافي صورت گرفته است مراجعه كنيد. شما بايد سؤال بپرسيد و ايده‌هايتان را امتحان كنيد. اگر شما در هنگام كاوشتان اشتباهاتي نداشتيد و احساس نكرديد كه زمان را از دست داده‌ايد، شما نبايد كه ديگر به كاوشتان ادامه دهيد. اگر شما نا اميد باشيد و عجله داشته باشيد، هرگز نمي‌توانيد خودتان را تغيير بدهيد. اگر شما در تجربياتتان اشتباهي نداشته باشيد، ممكن است كه شما يك معشوقة عالي باشيد، اما شما هرگز نمي‌توانيد شريكتان را بعنوان يك معشوقه گرامي بداريد. زن يا مردي كه اصلاً اشتباه نمي‌كند، هرگز بزرگي را تجربه نمي‌كند
وقتي كه ارگاسم اتفاق افتاد بايد چه كرد؟ اگر زني بخواهد كه ارگاسم داشته باشد، نياز دارد كه آنرا از طريق ارتباط با شريك بدست آورد و نبايد انتظار داشته باشد كه آنرا مستقيماً درك كند. او مي‌تواند به راحتي بيان كند كه “ من به ارگاسم رسيدم” و يا بگويد “ از بابت اين ارگاسم عالي سپاسگزارم”. او نبايد انتظار داشته باشد كه شريك خودش اين موضوع را بفهمد، حتي اگر فكر كند و يا احساس كند كه اين موضوع كاملاً روشن است. همچنين يك نظر خوبي كه وجود دارد اينست كه زوجين از يكديگر بخاطر لذت دادن به يكديگر تشكر كنند، حتي اگر ارگاسم اتفاق نيفتاده باشد
زن و شوهر‌ها بايد امكان پيش آمدن شرايطي را در نظر بگيرند كه در آن شريك زن احساس مي‌كند كه او به ارگاسم رسيده ولي در واقع اين اتفاق نيفتاده است. بعد از تجربة *-*-*-*-*-*-ي بين زن و شوهر، شوهر ممكن است احساس خشنودي بكند و اين اتفاق در حالي بيفتد كه زن احساس ناراحتي و ياس بكند بخاطر اين برداشت غلطي كه اتفاق افتاده است. اين موضوع ممكن است اتفاق بيفتد زيرا براي زنان ارائه كردن نشانه‌ها و علامتهاي متعارف از ارگاسم در حين *-*-*-*-*-*-، غير عادي نيست. شريك يك زن نبايد به داد و گريه‌هاي ناگهاني زن گوش بدهد و نبايد معتقد باشد كه سفت شدگي ناگهاني رانها و مهبل زن او را راهنمايي مي‌كند كه زن به ارگاسم رسيده و تحريك *-*-*-*-*-*-ي خود را متوقف كند. يك راه براي جلوگيري از اين موضوع آنست كه زن در حين *-*-*-*-*-*- بوسيلة كنترل آنچه كه شريكش مي‌كند، بر او مسلط باشد و به شريكش اجازة توقف ندهد تا وقتي كه او به ارگاسم نرسيده است. به شريكتان بگوئيد كه متوقف نشود، و از اعمال نيروي فيزيكي براي رسيدن به آنچه نياز داريد، نترسيد. اگر احساس كرديد كه او متوقف شده و يا آرام كار مي‌كند، از اينكه به او بگوئيد اين كار را نكند، نترسيد. اگر شما واقعاً به چيز ديگري نياز داريد، به اجازه دهيد كه آنرا بداند. با وجود اين از شريكتان سؤاستفاده نكنيد
اگر بعد از *-*-*-*-*-*- يك زن در حالي كه مي‌خواست به ارگاسم برسد ولي نرسيد، لازم است كه در اين مورد با شريكش صحبت كند. زوجين در صورت امكان، نياز دارند كه راهي را بروند كه اين اتفاق در آينده تكرار نشود. شايد در حين شام و يا بعد از آن در شب بعد، زن به شوهرش بگويد كه اگر موافق باشي در مورد *-*-*-*-*-*- قبلي در شب گذشته صحبت كنيم. او مي‌تواند شرح دهد كه چگونه او مي‌خواهد به ارگاسم برسد ولي قادر به آن نيست، وسپس دليل اين عدم توانايي را نيز توضيح دهد. زن نياز دارد كه نسبت به احساسات شريكش حساس باشد، اما هميشه بايد با او صادق باشد. زن و شوهر نياز دارند كه از يكديگر سؤال بپرسند تا بفهمند كه هركدام چه مي‌گويد. عدم اين كار به راحتي باعث اين مورد مي‌شود كه شريك زن نداند كه او براي برانگيخته شدن به چه چيز نياز دارد و يا حتي ممكن است كه زن براي ادامه دادن خيلي خسته باشد و شريك اين را نداند. آنها نياز دارند كه درمورد امكان استمنا وقتي كه اين شرايط دوباره تكرار مي شود، صحبت كنند. اگر يك زن در مورد آرزوهايش براي ارگاسم نتواند صحبت كند، احتمالاً او هرگز آرزوهايش را كامل درنمي‌يابد
زوجين بايد با ديد باز با اين موضوع روبرو شوند كه ارگاسم مي تواند سد راه لذت جنسي باشد. بعضي از زن و شوهرها به ارگاسم بعنوان چرغ قرمز *-*-*-*-*-*- نگاه مي‌كنند و آنرا علامت توقف مي‌دانند. اين به آن معني است كه لذت *-*-*-*-*-*-ي فقط قبل و يا در حين ارگاسم اتفاق مي‌افتد. چه اتفاقي مي‌افتد اگر هردو شريك ظرف مدت پنچ دقيقه به ارگاسم برسند؟ اين را با زوجي مقايسه كنيد كه يكي از آنها يا هردوي آنها براي رسيدن به ارگاسم مشكل دارند و حدود سي تا شصت دقيقه به امور *-*-*-*-*-*-ي مي‌پردازند. چه زوجي پتانسيل بيشتري براي تجربة لذت *-*-*-*-*-*-ي دارند؟ اين كاملاً مشخص است كه زوجي كه زود به ارگاسم نمي‌رسند اين پتانسيل را بيشتر دارند. ارگاسم مانند نمايش آتش بازي مي‌باشد، شما را خيري مي‌كند ولي اين موضوع خيلي زود تمام مي‌شود. به ارگاسم به عنوان هدف اصلي *-*-*-*-*-*- نگاه نكنيد
ارگاسم به سادگي يك جنبه از لذت *-*-*-*-*-*-ي است و الزاماً فرم ايده‌آل آن نيست. داشتن ارگاسم به اين معني نيست كه شما آنرا بجاي لذت *-*-*-*-*-*-ي تجربه كنيد. اينكه شريك خود را به ارگاسم برسانيد بيانگر آن نيست كه شما معشوقة بزرگي هستيد. اگر ارگاسم بعنوان هدف اصلي *-*-*-*-*-*- باشد، *-*-*-*-*-*- براي شما خيلي خسته كننده و نامطلوب مي‌شود.وقتي كه انتظار ارگاسم وجود داشته باشد، آند بعنوان يك محروم سازي است و نتيجة آن ريلكس شدن نيست

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:25
رضاء یا ارگاسم
بخش اول
تحریكات جنسی و گاه طبعاً «رضاءْ» در زنان فرآیندی است بس پیچیده كه تمام وجود یك زن، هم ذهن و هم بدن وی، را در بر میگیرد. ذهن انسان هنگام تحریكات جنسی از اعضا و پوست بدن علائم یا سیگنالهای مختلف بسیاری دریافت كرده، آنها را پردازش می كند و بر اساس فطرت وتا حدی تجربه و یادگیری های قبلی، تبعاً بدانها پاسخهای مناسب را نیز میدهد. ممكن است فرآیند تحریكات جنسی در مغز ما در پاسخ به یك هوس، تصوّر(آمیزش)، تحریك دیداری( دیدن بدن لخت ... )، تحریك شنیداری (شنیدن صداهای وسوسه انگیز...)، تحریكات شامّه ای (بوی فِرِمُون بدن ...) و یا طعم ( طعم قسمتهائی از بدن ....) آغاز بشود. آغاز فرآیند تحریكات جنسی در یك زن زمانی شروع میشود كه یا فردی اندام تناسلی و سینه هایی او را به طُرقِ مختلف تحریك بكند و یا اینكه احساس كند پوست بدنش با جریان نسیم هوا در نوازش است و یا لباسهایش با سینه یا اندام تناسلی وی در تماس و اصطكاك قرار بگیرند. باری، رضاءِْ كامل تنها زمانی اتّفاق می افتد كه هم ذهن و هم بدن در یك وفاداریِ بازخورندی، فیدبك، و به طور همزمان درگیر آمیزش باشند. بله، ذهنیدن به تنهایی نیز منجر به لذّت میشود، اما باز شما این لذّت را در بدن خود یكسویه می یابید. بهرحال؛ نهایت لذت، رضاءْ، زمانی حصول می یابد كه هر دو، «بدن- ذهن» در تعاطی با یكدیگر قرار بگیرند.
ما در زمان تولّد به تحریكات جنسی فقط از روی غریزه پاسخ میدهیم. یك طفل اگر احساس ایمنی كند و نیازهای اولیه اش را بطور مثبت پاسخ بیابد، آنگاه خیلی آسان به محّرِكِ جنسی نیز پاسخ میدهد. و شاید به همین علّت است كه شیر دادن و لخت گذاشتن بچه در معرض هوا مایه بروز تحرّكات جنسی در وی میگردد و او را به یك نوع جنب و جوش عجیب و غریب و گاه مضحك وامیدارد...! مشاهدات اخیر از جنین هفت-هشت ماهه نشان میدهند كه اوّلین خود ارضایی دختر در بطن مادرش بوقوع میپیوندد. در اینباره بیشتر صحبت خواهیم نمود. دقیقاً از همینروست كه یك نوزاد در هنگام تولّد به محرّكهای جنسی، كاملاً حسّاس است (كما اینكه از صدرحیاتش بوده!) اگر چه هنوز نداند كه چطور باید آنها را ارزش نهد و یا مقوله بندی كند. در نتیجه در هنگام تولد؛ یك نوزاد بیشتر توسط محرّكهای فیزیكی لذت میبرد تا پردازش فكری و ذهنی نسبت به واقعیّت آمیزش جنسی و احیاناً عشق. این همان پدیده ایست كه «زیگموند فروید» آنرا «لیبیدو» نامید. خلاصه، رضاء صرفاً در حدِّ یك پاسخ فیزیكی ساده یا لیبیدوئی در كودكان خود را بروز میدهد.
در زمان بلوغ؛ ما پاسخهای جنسی مناسب را كم و بیش از محیط خود آموخته ایم. غالباً تا آن زمان ذهنمان دچار عفونت این میم/ باور شده است كه هر پاسخ جنسی به محرّكات مربوطه اصولاً «بد» است. اثر این تلقین ممتیكی گاه آنقدر شدید است كه به علّت پرهیز از آمیزش فیزیكی واقعاً ندانیم اصلاً كیً از لحاظ جنسی تحریك شده ایم و این قضیه البتّه صرف نظر از تربیت یا فرهنگی كه به آن متعلّق باشند، بیشتر در مورد دخترها صدق میكند تا پسرها؛ علتش هم دو امر واضح است؛ نعوظ و انزال برای پسرها تجربه ای كاملاً عیان و قابل لمس و مشاهده است. امّا دختران در این سن آموخته اند كه «دخترهای خوب» و «دخترهای بد» چه كسانی هستند و ذهنشان در دغدغه حلِّ این مشكل است كه چه جفتی برای آنها مناسبتر می باشد. در اكثر فرهنگها این فقط پسرانند كه آزادند تا به سه امر مجزّا یعنی آمیزش جنسی، تناسل و ارتباط (از همخوابی دوستانه گرفته تا ازدواج) به طور جداگانه و در مقام و مكان خود هم بیندیشند و هم تصمیم بگیرند و هم عمل كنند. امّا متاسّفانه این آزادی از دختران بدلیل تابوها و اوامر و نواهی سنّتی/ مذهبی و هنجارهای عُرفی سلب شده است و آنها باید با یك تیر، كه همان «بكارت = نجابت» باشد، سه نشان را در آنِ واحد بزنید. اینهم نتیجه ای به جز افزایش پدیده نارضایتی و سرخوردگی در میان جنس زن در برندارد.
دختران بین سنین 13 – 19 و البتّه زنان جوان، اگر احساس یا تمایل جنسی را ”بد و قبیح“ بدانند، شاید به خود اجازه ندهند در موقعیّتی تجربی قرار گیرند كه اصولاً احساس نیاز جنسی را در خود بیابند. شاید آنان این تحریك جنسی را در ماسك كاذب عشق و عشق ورزیدن به یك فرد ببینند. یا شاید هر نوع نیاز جنسی را طبعاً در خود منكوب نموده و یا بروز آن را از ریشه انكار كنند و آنقدر مفرطانه به محرّكهای جنسی پاسخ منفی بدهند كه نفس آمیزش را برای خود اصلاً امری غیر ممكن تصوّر نمایند. به دنیا و یا پدیده «سرد مزاجی» خوش همی آمدید! یكی از عوامل مهم در فشارهای روحی و دردهای جسمی خود زن، تلخی و كسالت روابط آمیزشی او با جفتش و بنابراین مثلاً طلاق است و البتّه بیائید غفلت نكنیم از گرم شدن بازار «زنان حرفه ای».
زنهائی هم هستند كه نسبت به آمیزش جنسی، آنهم برغم تحمیل هنجارهای اجتماعی، احساس منفی ندارند و از این لحاظ آزادند. آنان از تحریكات جنسی درست مانند مردان و آنهم بدون كتمان آن لذّت می برند و آزادانه دنبال محرّكات جنسی نیز هستند. در برخی جوامع دختری كه از احساسات جنسی خویش دوری كند «نرمال تر» از دختری قلمداد میشود كه از لحاظ جنسی بخواهد «روشنفكر» بوده باشد. شاید اكنون این حرف كمتر از بیست سال پیش درست باشد، اما بهر حال هنوز این موضوع كما هو السابق واقعیّت دارد. بعلاوه علل «ژنتیكی-تكاملی» خاصِّ خودش را دارد كه من در مقالات بعدی حتماً به آنها اشاره خواهم كرد.
بنابراین، پدیداری رضاء در یك زن؛ آنهم نسبت به یك مرد، بیشتر تابع ذهن او شده است تا نفس تجربه فیزیكی. از همینرو شدّت رضاء در زن بعلّت در گیری مستقیم ذهن وی حین آمیزش در مقایسه با مرد بیشتر است. تو گوئی كه زن، در تضادّ با مرد، بیشتر با ارگان مغزش آمیزش میكند تا عضوهای آلت جنسی اش. یكی از عوامل مؤثّر در بروز این رفتار «شرطی شدن» زنان تحت فشارهای معمول، كنترل و سركوب سائقهای جنسی آنان، در جوامع است. توانایی یك مرد برای رسیدن به حالت نعوظ و انزال به طور «مثبت» دلالت بر «رجولیّت» وی میكند كه در ضمن به آن نیز افتخار هم دارد. در حالیكه تحریك جنسی زن و لذّت وی از آن دائماً نا مطلوب و ناموجّه تلقی و منكوب شده است و به همین جهت، و تنها به عنوان یكی از عوامل، زنان اغلب كمتر از مردان ارضاء میشوند، این در حالی است كه ما میدانیم هر دو (زن و مرد) در هنگام تولد بطور مساوی از تحریكات جنسی لذت می برند. و این البتّه سهم تربیت، فرهنگ، تمدّن و یا در یك كلام «میمها» است در رقابت با «ژنها» به عرضه و تولید جنس زن و مرد چنانكه میبینیم.

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:28
ارگاسم در زنان از فرآیند پیچیده تری نسبت به مردان برخوردار است و به همین دلیل زمانی بیشتر می برد تا زن به ارگاسم برسد. ارگاسم در زنان دارای یک روند برای تخلیه است به طوری که زمان خاصی برای بوجود آمدن آن نمی توان مشخص کرد.

به عقیده برخی از محققان، زنان لذت بیشتری از یک رابطۀ جنسی می برند تا مردان! البته این موضوع اثبات نشده است که لذت جنسی زنان چه میزان است ولی در برخی موارد لذت جنسی زن را ۷ یا ۹ برابر قدرت جنسی مرد دانسته اند که این نشان از پیچیدگی این امر دارد.

زن و شوهر با کسب مهارت باید بدانند که چگونه می توانند به ارگاسم مطلوب برسند. که در این میان مردان وظیفه سنگین تری دارند و بایستی با کسب مهارت در رسیدن به لذت جنسی به همسر کمک کنند و همچنین همسر نسبت به شوهر این وظیفه را انجام دهد.

همچنانکه ذکر شد ارگاسم در مردان صرفاً با تحریکات بدنی و تماس ایجاد می شود. در حالیکه این پدیده در خانم ها بسیار پیچیده تر بوده و تا حد بسیار زیادی به شرایط روحی و ارتباط عاطفی طرفین بستگی دارد.

به ارگاسم نرسیدن خانم ها می تواند به دلیل بی علاقگی، اضطراب و شرایط روحی نامناسب و مقاربت به روش نادرست باشد و بعلاوه برای بعضی خانم ها این الزام وجود ندارد که با هر مقاربت الزاماً به ارگاسم برسد.

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:29
تحریک جنسی همسر ...

همچنانکه در موضوع سرد مزاجی زنان گفته شد، بسیاری از همسران خود را بری برقراری رابطه بی میل نشان می دهند و طوری رفتار می کنند که گویا در حال لطف به شوهر می باشند و برای آنان رابطه جنسی اهمیت چندانی ندارد.

این امر باعث می شود که شوهران همواره برای نزدیکی با همسر مدام التماس کنند و در نهایت هم همه چیز با سرعت پایان پذیرد. برای مقابله با این رفتار از شیوه های متفاوت، ابراز و محبت، آشنا ساختن وی با مسایل زناشوئی و ... می توانید استفاده کنید ولی در ابتدا باید بیآموزید که:

۱- اگر شما دو روز پیش رابطه داشته اید و امروز هم به دنبال رابطه هستید. علت مهم آن است که شما دو روز پیش ارضاء فیزیکی شده اید ولی به طور ذهنی ارضاء نشده اید.

۲- اگر یکبار در هفته از شب تا صبح مشغول فعالیت جنسی باشید و خود را تخلیه کنید بهتر است از اینکه هر شب برای یکبار رابطه جنسی ناکافی داشته باشید.

۳- اگر بیآموزید که رفتار جنسی خود را با همسر تنظیم کنید و به درستی تخلیه شوید، می توانید روزهای دیگر را به خود برسید و فعالیتهای بدنی و ذهنی خود را داشته باشید و خود را آزاد نگه دارید. زیرا در غیر این صورت در هر دو روز یکبار مغز شما به طرف رابطه خواهد رفت.

۴- بیآموزید که در زمانی که سالم تخلیه شده باشید می توانید ذهن خود را آماده سازید و به کارهای ضروری دیگر خود برسید.

۵- تاکنون باید به این نتیجه رسیده باشید که بهتر است به جای اینکه مدام در پی درخواست رابطه باشید، آنرا از ذهن خود دور کنید و خود را برای روزی مشخص آماده سازید و در این مدت به خود برسید.

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:33
چـرا خـانـم هـا تـصـور مـی کـنـند تـوانایی اش را ندارند؛ آیا میـدانید که تمام خانم ها قادر به رسیـدن به این مرحله می باشند؟ بله؛ حقیقت دارد! شاید در مورد انزال خانمـها چـیـزهایی شنیده باشید و یا مانند خیلی از افراد، اصلاً بـه هیچ وجه با آن آشنا نباشید.
این امر نه تنها درمورد خانمها صحت دارد، بلکه امری است که همه خانم ها می توانند به آن دست پیدا کنند. رسیدن بـه اوج لـذت در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است.
تمام خانم ها می توانند به آسانی بیاموزند که چگونه می توانند به اوج لذت برسند و انزال در آنها صورت پذیرد؛ البته پیرامون این مطلب تصورات اشتباه بسیار زیادی وجود دارد.
برخی معتقدند که به طور کلی مسئله انزال در خانم ها وجود ندارد، عده ای دیگر بر این باورند که تنها تعداد "خاصی" از خانم ها قادر به تجربه چنین موضوعی هستند، جمعی دیگر نیز همچنان به شایعه پراکنی در مورد این مطلب ادامه می دهند و هر روز تکنیک و استراتژی های جدیدی را ارائه می دهند. به عنوان مثال توصیه می کنند که خانم ها می بایست برای رسیدن به اوج لذت حتما دیواره های رحم خود را به یکدیگر بفشارند.
چنین اظهاراتی، اصولاً بی پایه و اساس هستند. هر چند تمام خانم ها در ساختار اندام های تناسلی با یکدیگر متفاوت هستند (درست مانند آقایون)، اما همه آنها با بکارگیری روش مناسب، قادر به چشیدن طعم چنین لذتی می باشند. درست مانند آقایون که بدون توجه به سایز، و یا حالت و شکل اندام تناسلی خود، قادر به انزال میباشند. دلیل اینکه بسیاری از افراد تصور می کنند که خانم ها نمی توانند به انزال دست پیدا کنند نشئت گرفته از اطلاعات ناکافی آنها در این زمینه می باشد.
پیش از هر چیز اجازه دهید تصورات غلط در این زمینه را مورد بررسی قرار دهیم و ببینیم چه چیزی به راستی صحت دارد و چه چیزهایی در این زمینه نادرست میباشند.

تصورات غلط و حقایق در مورد انزال خانم ها
تصورات غلط
1) انزال در خانم ها وجود ندارد.
2) تنها درصد کمی از خانم ها قادر به تجربه انزال می باشند.
3)تمرین های واژینال می تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.
4) فقط خانم هایی که دارای آلت تناسلی برجسته هستند، می توانند انزال داشته باشند
5)انزال در خانم ها تنها از طریق ارگاسم واژينال صورت می پذیرد.
6) پزشک زنان و زایمان در این مورد آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش آگاهی دارد و می توانند خانم ها را با روش های صحیح انجام ان آشنا کنند.
7) خانم ها تنها 1 یا 2 قطره از ماده درون بدن خود را بیرون می دهند و اگر بیش از این حد باشد (به ویژه تا حدی که برخی خانم ها ادعا می کنند تا 1-2 فنجان نیز می شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گردیده باشد.
8) انزال خانم ها نوعی بی اختیاری در تخلیه ادرار است.
9) تنها خانم هایی که زایمان کرده اند قادر به تجربه انزال می باشند.
10) تنها یک راه برای رسیدن به انزال در خانم ها وجود دارد.

حقايق
1) انزال در خانم ها نشئت گرفته از ترشح غدد پارارترال می باشد
2) خانم ها متوجه نیستند که توانایی رسیدن به انزال را دارند، تنها به این دلیل که زمان انجام آنرا نمی دانند.
3) تکنیک های ویژه ای وجود دارد که به خانم ها آموزش می دهد تا هر زمان که اراده می کنند به انزال برسند و یا آنرا متوقف نمایند
4) خانم ها لازم نیست که فقط از طریق ارگاسم مهبلي به انزالبرسند و حتی لازم نیست اصلا ارگاسم شوند تا انزال رخ دهد.
5) خانم ها می توانند میزان انزال خود را با پشت سر گذاشتن مراحل خاصی، افزایش دهند.
6) خانم ها قادر هستند که در مدت زمان بسیارکوتاه چندین مرتبه، پشت سر هم، انزال را تجربه کنند.
7) ماده ای که از بدن خانم ها خارج می شود، ادرار نیست.معمولاً چیزی شبیه به آب است، که تقریبا بی رنگ بوده وبوی خاصی هم نمی دهد و یا اگر بو بدهد، کمی بوی شیرین است.
8) کسانی که ادعایی می کنند انزال نوعي بي اختياري ادرار است چیزی در مورد انزال خانم نمی دانند و یا اینکه درک صحیحی از این مطلب ندارند.
شاید شما از خود بپرسید: "اگر تمام خانم ها توانایی انجام چنین کاری را دارند، پس چرا بسیاری از آنها هیچ گاه چنین امری را در زندگي زناشويي تجربه نکرده اند؟" این سؤال بسیار خوبی است و توضیح آن نیز بسیار ساده است. اجازه بدهید ابتدا مطالبی را در مورد آناتومی بدن خانم ها بدانیم و سپس به ادامه مسائل بپردازیم.

انزال خانم ها از چه نقطه ای سرچشمه می گیرد؟
انزال خانم ها شامل جریان روانی است که از مجاری ادراری خارج می شود (همان محلی که ادرار خارج می شود) با این تفاوت که از غدد پاراترال جریان می گیرد. این غدد تنها در زمان تحریک جنسی از خود ماده خاصی ترشح می کنند.

انزال خانم ها با ارگاسم معمولی چه تفاوتی دارد؟
ارضای جنسی در خانم ها به دو دوسته طبقه بندی می شود. از نظر بالینی یک نوع آن ارضای واژینال است، رواج بیشتری دارد و عبارت است از خروج مایع روانی از واژن. این مایع حالت شیر مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژیم غذایی خانم و سلامت کلی بدن او و چرخه عادت ماهانه اش می باشد.
نوع دوم، انزال از طریق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رایج نیست. در زمان انزال معمولاً مایع با فشار و به حالت اسپری و یا فواره ای از داخل مجرای ادرار به بیرون می ریزد. دلیل عدم تجربه بسیاری از بانوان به این دلیل نیست که تنها تعداد کمی از بانوان توانایی تجربه چنین انزالی دارند، بلکه دلیل آن تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم مطالب درستی نمی دانند.

مایع انزالی از چه چیز تشکیل شده است؟
اجازه دهید همین جا بزرگترین تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم - این مایع، ادرار نیست. در آزمایش هایی که از این ماده به عمل آمد، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که از مقداری گلوکز (شکر) و آنزیم دیگری به نام پروستات اسید فوسفات تشکیل شده است که تقریبا اجزای تشکیل دهنده منی را می سازند. نوع مواد تشکیل دهنده آن، تقریباً شبیه به ترشحات پروستات در مردان می باشند، با این تفاوت که فاقد اسپرم میباشد. همچنین دو ماده دیگری که معمولا در ادارا نیز هست، (اوره و کریتنین) نیز در آن یافت می شود. این ماده کاملا منحصر به فرد می باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج می شود.

چه میزان از این ماده بیرون می ریزد؟
بیشتر خانم ها در حدود 5 .1 تا 2 فنجان از آن را تخلیه می کنند. این موضوع به اموری دیگری از قبیل اینکه بدن خانم چه میزان آب دارد و اینکه شدت تحریک جنسی تا چه حد بوده نیز ارتباط دارد.

چرا اکثر خانم ها در این مورد بی اطلاع هستند و یا آنرا انجام نمی دهند؟
انزال در خانم ها آنقدرها هم که فکرش را می کنید دشوار نیست؛ فقط افراد زیادی با تکنیک های اجرای آن آشنا نیستند. دلایل کلیشه ای بسیار زیادی برای دوری خانم ها از این لذت مطبوع، وجود دارد. یکی از دلایل از این قرار است که چون آنها ارگاسم را تجربه می کنند، معمولاً به راحتی حاضر می شوند تا فرصت های خود برای انزال دست بدهند و نسبت به آن بی توجهی کرده و تمایل کمی نشان می دهند.
یکی از مهمترین دلایل این است که زمانیکه خانم ها به مرحله انزال می رسند، اغلب به این دلیل که تصور می کنند ممکن است ادرار نیز همراه با آن بیرون بریزد، از آزاد کردن خود خودداری می کنند؛ اما باید دقت داشته باشند که در این حالت به هیچ وجه ادرار از آنها خارج نخواهد شد. زمانیکه ماده انزال در داخل مجرای ادراری جمع می شود، احساس تخلیه ادرار به فرد دست می دهد که در واقع با وقوع انزال احساس ادرار نیز خود به خود از بین می رود. اگر خانم ها یاد بگیرند که به جای نگه داشتن، خود را آزاد کنند، آنگاه متوجه می شوند که پس از تخلیه مجرای ادرار، احساس ادرار داشتن نیز به صورت ناخودآگاه از بین می رود.
تکنیک های متفاوتی برای رسیدن به این مرحله و همچنین دوری ورزیدن از بازدارنده ها در طی مسیر، وجود دارد. اما نباید فراموش کرد که ترس از ادرار، باعث می شود بسیاری از خانم ها خود را همواره عقب نگه دارند. روش هایی که در این زمینه عرضه شده اند، دارای فواید کاربردی بسیار زیادی هستند و معمولاً نتایج چشمگیری را به همراه داشته اند و موجب شده اند تا زوج ها روابط جنسی فوق العاده لذت بخشی را تجربه نمایند. ([Only registered and activated users can see links])
آیا خانم هایی که انزال می شوند دارای بیماری خاصی هستند؟
نه؛ دلیل توضیحات من نیز دقیقاً به همین خاطر است: اکثر خانم ها و آقایون تصور میکنند کسانیکه قادر به انجام چنین کاری هستند باید دچار بیماری های خاصی باشند. اما حقیقت این نیست. آیا می دانید سالانه چه تعداد از خانم ها با این تصور اشتباه دست و پنجه نرم می کنند و به همین دلیل از رها سازی خود جلوگیری مینمایند؟ آنها احساس می کنند که اگر خود را آزاد بگذارند، ممکن است که نفس خود را از دست داده و به عبارتی تصور می نمایند که نباید در کنار همسر خود تخلیه ادرار نمایند!
به این دلیل که خانم ها در حدود یکی دو فنجان مایع جهنده در هنگام انزال از خود خارج می نمایند، اکثرا تصور می شود که این ماده چیزی نیست جز "ادرار". اغلب آنها اصلاً متوجه نمی شوند که چه اتفاقی می افتد و پس از این عمل احساس آزردگی شدیدی پیدا می کنند. برخی از مشاوران نیز به شخصه از وجود چنین واکنشی با خبر نبوده و فکر می کنند که خانم مورد نظر باید مورد جراحی قرار گرفته و یا روان درمانی شود؛ آن هم فقط به خاطر یک عکس العمل کاملا طبیعی!
تنها نکته ای که در آخر می توانم به آن اشاره کنم، این است که انزال خانم ها نه تنها از نظر بصری تحریک کننده می باشد، بلکه انجام آن احساس فوق العاده ای به هر دو طرف القا می کند. تخلیه جنسی و حس رضایتی که از این طریق به بانوان دست میدهد، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست .

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:41
ممکن است در جریان آمیزش جنسی درصدزیادی از خانمهاهرگز به اوج لذت جنسی نرسند.در مطالعات مختلف شیوع سرد مزاجی از۱۰تا۸۰درصد متغیر بوده است.سرد مزاجی با نداشتن ارگاسم متفاوت است.زنان سرد مزاج میتوانند به ارگاسم برسند.یک زن همجنس باز در ارتباط با جنس مخالف سرد مزاج است ولی با رابطه جنسی با همجنس خود کاملا” ارضا میشود.نداشتن ارگاسم همیشه با سرد مزاجی همراه نیست.بسیاری از زنها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت میبرند.سرد مزاجی حقیقی حالتی است که در آن هیچ پاسخ به هیچ نوع تحریک جنسی و در هیچ شرایطی وجود ندارد.
زنی که فقط از راه تحریک کلیتوریس به ارگاسم میرسد نه تنها سرد مزاج نیست بلکه گاهی ممکن است از لحاظ جنسی خیلی هم فعال باشد ولی شریک جنسی او باید بداند که چگونه او را ارضا کند.ممکن است خانمی در ارتباط با یک مرد به ارگاسم نرسد در حالیکه مرد دیگری بتواند او را به ارگاسم برساند. در اینصورت دیگر نمیتوان گفت که او به سرد مزاجی مبتلاست.
باوجود آنکه مقالات زیادی در مورد ارگاسم زنان وجود دارد ولی هنوز دانش ما در این زمینه ناقص است.در بدن زن نقاط حساس زیادی وجود دارد که تحریک مناسب آنها ارگاسم را اجتناب ناپذیر میکند.
کلیتوریس نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم داشته و حتی قبل از بلوغ نیز میتواند تحریک کننده باشد.التهاب کلیتوریس در اثر استمناء یا بعد از یائسگی بخاطر کمبود هورمون استروژن میتواند مانع از نقش مهم آن در ارگاسم شود.بعد از کلیتوریس اندامهای جنسی مجاور آن مانند قسمت داخلی لبهای کوچک وزیر شکم نقش مهمی در تحریک جنسی و ارگاسم دارند.مقعد نیز نقش تحریک کنندگی زیادی دارد.ولی بهتر است بجای *** مقعدی آنرا با انگشت تحریک کنید.در بعضی از خانمهایی که مدتها بکلی ارگاسم نداشته اند با فروبردن انگشت در مقعد بهنگام نزدیکی میتوان ارگاسم ایجاد نمود!
معمولا” سینه ها به کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم کمک مینمایند.بوسیدن سینه مالش آلت به آن یا حتی فروکردن آلت مرد بین سینه ها میتواند موجب ارگاسم در بعضی خانمها شود.
*** دهانی و بالاخره فروکردن نوک آلت در گوش نیز از راههای دیگر تحریک جنسی برای ارگاسم است!
در بعضی تحقیقات عنوان شده که علت به ارگاسم نرسیدن زن ازطریق واژن فقدان گیرنده های حسی در دیواره واژن است. ولی بیاد داشته باشید که همیشه در دیواره قدامی واژن در مسیر پیشابراه یک نقطه بسیار حساس و تحریک کننده(نقطه جی)وجوددارد.حتی در زنانی که از طریق واژن به ارگاسم میرسند نیز تحریک این نقطه با انگشت بسیار راحت و اثربخش است.این نقطه حساس در بدن تمام خانمها وجود دارد و هنگام ارگاسم مانند یک کیست کوچک زیر دست لمس میشود و بعد از آن بحالت اولیه برمیگردد.بعد از عمل جراحی خارج سازی رحم ممکن است بدلیل قطع شدن قسمتی از دیواره قدامی واژن سرد مزاجی بوجود بیاید.رحم و گردن رحم هیچ نقشی در ارگاسم ندارند.
در اطراف مدخل واژن غده هایی بنام غدد بارتولین وجود دارند که مواد لیزکننده برای تسهیل نزدیکی ترشح مینمایند.گاهی ترشح موکوسی این غدد بسیار زیاد بوده و به اشتباه این گونه تعبیر میشود که زنها هم مثل مردها در حالت ارگاسم به انزال میرسند.گاهی هم در موقع ارگاسم مایعی با فشار زیاداز پیشابراه خارج میشود.تجزیه این ماده در آزمایشگاه نشان دادکه این ماده ادرار نبوده و همان ترشحات غدد داخل پیشابراه است.
شدت ارگاسم به عامل ایجاد کننده آن بستگی دارد.معمولا” *** دهانی به ارگاسم کامل منجرمیشود.هرچه شدت ارگاسم بیشتر باشد زن زودتر قابلیت تحریک جنسی مجدد خواهدداشت.
زمان تحریک پذیری جنسی نیز در زنان متفاوت است.عده ای بهنگام تخمک گذاری(روزچهاردهم دوره ماهانه)وعده ای هم در ایام قاعدگی بیشترین میل جنسی را دارند.گروه اخیر بیشترین تنش جنسی را در ایام خونریزی ماهیانه دارند.
وضعیت انجام نزدیکی نیز نقش مهمی در ارگاسم خانمها دارد.معمولا” در حالتی که زن در بالا باشد بعلت زاویه ورود آلت مرد به واژن و برخورد آن با دیواره قدامی بهتر باعث ارگاسم میشود.نزدیکی ازپشت در حالت سجده یا در کنارهم بعلت تماس مناسب نوک آلت مرد با پیشابراه زن از مناسبترین حالتهای نزدیکی برای رسیدن به ارگاسم میباشد.
شرایط روحی نیز عامل مهمی در احساس رضایت جنسی و رسیدن به ارگاسم محسوب میشود.گاهی حتی چند جمله عاشقانه و محبت آمیز میتواند باعث ارگاسم شود!

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:49
مناطق حساس زن ([Only registered and activated users can see links])
- لبها
- گردن
- سینه ها
- وسط ستون فقرات
- لمبرها
- انتهای کمر و بالای باسن
- آلت تناسلی
- سوراخ باسن
- کشالهای ران
- پاها

مناطق حساس مرد ([Only registered and activated users can see links])
- لب
- گردن
- سینه
- آلت تناسلی
- کشاله ران

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:51
چرا خانم ها ارتباط جنسي را متوقف مي سازند


تصورات كليشه اي متعددي وجود دارد و حاكي از اين مطلب است كه وقتي دو نفر در يك رابطه دو جانبه ي تعهد آور قرار دارند و پس از گذشت مدت زماني ديگر با هم ارتباط جنسي برقرار نمي كنند، تنها كسي كه پايان اين رابطه را طلب مي كند بدون شك خانم است. در يك چنين حالتي خانم ترجيح مي دهد كتاب بخواند، به موهايش رسيدگي كند، لباس ها به خشكشويي ببرد و خلاصه هر كاري كه ممكن است انجام دهد، فقط ارتباط صميمانه فيزيكي با همسر مهربان و دوست داشتني خود برقرار نكند. البته او هميشه اينگونه نبوده؛ به هر حال زمان هايي وجود داشته كه ارتباط آنها پر شور و حرارات بوده و هر دو نفر براي هم از جذابيت بالايي برخوردار بوده اند؛ اما در حال حاضر بايد با تاسف زياد گفت كه آن عشق و شور و حرارات اوليه از بين رفته و خبري از آن نيست.
روانپزشكان بر اين باور هستند كه از ميان 20 ميليون زوجي كه رابطه زناشويي خود را به تازگي آغاز كرده اند و كمتر از 10 مرتبه در سال با هم ارتباط جنسي برقرار مي كنند تقريباً نيمي از آنها به دليل تصميم جنس مونث يك چنين رابطه اي را تجربه مي كنند. البته اخيراً كتابي با عنوان “شوهرم ديگر رابطه جنسي نمي خواهد” (هنگاميكه آقايون از ادامه برقراري رابطه جنسي سرباز مي زنند و اينكه خانم ها چه عكس العملي انجام مي دهند) در حال چاپ و انتشار مي باشد. اين كتاب از طريق انتشارات هارپر ويليامز و ويليام مارو در ژانويه سال 2008 به نشر انبوه خواهد رسيد. ما مطمئنيم كه ميليون ها نفر به اين كتاب علاقمند خواهند شد و همچنين اين كتاب مي تواند كمك بزرگي به آنها باشد به ويژه زمانيكه جنس مذكر تصميم به متوقف ساختن ارتباط جنسي ميگيرد.

زماني كه ما مشغول تحقيق و بررسي پيرامون اين كتاب بوديم با مردهاي بسيار زيادي برخورد مي كرديم كه در زندگي هاي مشتركي قرار داشتند كه هيچ گونه ارتباط جنسي با همسران خود برقرار نمي كردند، اما درصد بسيار زيادي از اين افراد اظهار مي داشتند كه اين همسرانشان هستند كه از برقراري رابطه جنسي امتناع مي ورزند نه خود آنها. اين مردها گيج مي شدند، از نظر عاطفي و روحي آسيب مي ديدند و از اينكه شريك زندگيشان تمايلي به آنها ندارد، احساس ناخوشايندي پيدا مي كردند. برخي از آنها حتي دليل يك چنين مسئله اي را نيز نمي دانستند و از ما سوال مي كردند كه چرا يك چنين اتفاقي در زندگي شان روي داده و براي بازگرداندن شور و حرارات و عشق و علاقه اوليه به زندگي خود چه كاري مي توانند انجام دهند. بسياري از آقايون هم براي ما نامه نوشته و از ما درخواست مي كردند كه اين قضيه را از نقطه نظر خانم ها بررسي كنيم. ما هم برآن شديم تا تحقيقات جديد خود را در اين مورد كه چرا خانم ها ناگهان از ادامه برقراري رابطه جنسي صرفنظر مي كنند، شروع كنيم.

[Only registered and activated users can see links]در هر صورت بايد توجه داشت كه پاسخ به اين پرسش امر ساده اي نيست. عدم تمايل به شريك زندگي معمولاً مقوله اي است كه به دليل مسائل مختلف ايجاد مي شود و امروزه جزء يكي از حادترين مشكلات مربوط به روابط جنسي ميان همسران قلمداد ميشود. از نظر پزشكي به اين بيماري “اختلال عدم تمايل جنسي” (HSDD) اطلاق ميشود. انجمن روانشناسي امريكا آن را به عنوان ” غياب يا كمبود تمايلات و افكار جنسي كافي براي برقراري يك رابطه جنسي مي داند كه منجر به ايجاد استرس ها و اضطراب هاي دروني و بيروني در فرد شده و دليل آن هم به خاطر مصرف الكل يا دارو و يا مواد مخدر نيست.”

البته بايد توجه داشت كه اگر فردي در يك رابطه طولاني مدت شهوت بالايي از خود نشان نمي دهد و اين امر هيچ گونه ناخوشي را براي هيچ يك از آنها ايجاد نكند، نميتوان نام بيمار بر او گذاشت و او را دچار اختلال HSDD دانست. در اين قسمت نكته اي كاملاً بديهي اما در عين حال مهم وجود دارد. اگر دو نفر با علاقه ي زياد با هم ازدواج كنند، و پس از مدتي رابطه جنسي براي هر دوي آنها از اهميت بالايي برخوردار نباشد (و اصلاً رابطه به دليل يك چنين مسئله اي ايجاد نشده باشد) آنها در زندگي خود به مشكلي برخورد نخواهند كرد چرا كه هيچ يك از اين دو نفر هيچ گونه استرس بيروني و يا دروني را متحمل نشده و بر شخص مقابل نيز متحمل نمي كنند.

اما متاسفانه هميشه اوضاع به همين آرامي و ملايمت پيش نمي رود. در بيشتر موارد يكي از طرفين تمايل شديدي به برقراري اين رابطه از خود نشان مي دهد و طرف ديگر هيچ گونه ميلي به انجام اين كار ندارد. چرا؟ چه نوع اختلاف هاي جنسي ممكن است در يك چنين شرايطي وجود داشته باشد كه يك نفر منزجر شده و ديگر تمايل پيدا ميكند؟

در اين قسمت قصد داريم تا مروري بر روي چند پاسخ ابتدايي كه روانپزشكان در اين مقوله مطرح كرده اند، داشته باشيم.

زماني كه با خانم ها صحبت مي كنيم تعداد بسيار زيادي از آنها در پاسخ به پرسش ما مي گويند كه خودشان هم نمي دانند. آنها گيج مي شوند و آرزو مي كنند كه اي كاش شهوت و حس علاقه ي خود را مجدداً باز يابند. برخي ديگر قدري ريزتر شده و مسائلي نظير نزديكي دردآور، عصبانيت و افسردگي را از جمله دلايل خود براي عدم علاقه به اين ارتباط ذكر مي كنند. برخي ديگر هم اظهار مي دارند كه مي خواهند به طور قطع مطمئن باشند كه باردار نمي شوند.

اجازه دهيد با مثالي اين مطلب را بهتر توجيه كنيم: احساس درد در حين برقراري رابطه جنسي براي يك خانم به بدي احساس عدم توانايي در نعوذ براي يك مرد مي باشد. اكثر خانم ها خجالت مي كشند كه در اين مورد با همسران خود صحبت كنند و در عوض ترجيح مي دهند كه در سكوت رنج كشيده و از برقراي رابطه جنسي امتناع ورزند. به هر حال اگر رابطه جنسي با درد شديد همراه باشد، آنوقت چه كسي دوست دارد يك چنين رابطه ي دردآوري را تجربه كند؟ همچنين اين امر عواقب متعدد رواني و جسماني را نيز با خود به همراه خواهد داشت. درمان برخي افراد بسيار ساده بوده و تنها با تجويز مصرف دز پاييني هورمون هاي مخصوص قابل درمان مي باشد. درمان برخي ديگر قدري دشوار بوده اما هنوز هم مي توان به بهبود آنها اميدوار بود.

[Only registered and activated users can see links]افسردگي نيز يكي ديگر از دلايل عمده تحليل شهوت جنسي در خانم ها به شمار ميرود و بايد اظهار داشت كه بسياري از قرص هاي ضد افسردگي نيز مي توانند به عنوان دليل كاهش ميل جنسي در خانم ها به شمار روند. داروهايي كه به نوعي بازدارنده جذب مجدد سروتين هستند، نه تنها تمايل جنسي را كاهش مي دهند بلكه مي توانند توانايي حس عشق ورزي و رابطه رمانتيك را نيز به طور موقتي از فرد بگيرند.

برخي خانم ها نيز به دليل عصبانيت هيچ گونه تمايلي به برقراري رابطه جنسي با همسران خود ندارند. آنها تصور مي كنند كه آقايون بايد بيشتر در كارهاي خانه به آنها كمك كنند و بيشتر با بچه ها باشند. گاهي اوقات هم مشكوك مي شوند كه شايد همسرشان معشوقه دارد و يا متوجه مي شوند كه چند سال قبل معشوقه داشته و اين امر آنقدر برايشان گران تمام مي شود كه بيش از اندازه از نظر روحي آسيب ميبينند و به هيچ وجه نمي توانند همسر خود را ببخشند. برخي از خانم ها هم ميگويند كه همسرشان اضافه وزن پيدا كرده و ديگر نمي تواند مانند گذشته آنها را تحريك كند. عده ي ديگري هم اظهار مي دارند كه تماشاي تلويزيون يا بازي هاي ورزشي براي شوهرانشان از صحبت كردن با آنها مهم تر است و خانم هم ديگر نميتواند يك چنين شرايطي را تحمل كند. همه اين ناراحتي ها روي هم جمع شده و سبب ميشود كه احساس نزديكي كه خانم نسبت به همسر خود دارد از بين برود. بعد خانم به عنوان نوعي مجازات از برقراري رابطه جنسي خودداري مي كند و به جاي هر كار نادرستي كه آقا انجام مي دهد، خانم مجازات هاي جنسي را شديد تر مي كند.

بعضي از خانم ها هم به طور كلي خسته مي شوند، آنها فقط در صورتي مي خواهند رابطه جنسي داشته باشند كه اين رابطه واقعاً ارزشش را داشته باشد در غير اينصورت هيچ دليلي براي برقراري چنين رابطه اي احساس نمي كنند.

ما در مورد اين مطلب كه چرا آقايون از برقراري رابطه جنسي امتناع مي ورزند به طور گسترده مطالعه و تحقيق انجام داديم و در ميان يافته هاي خود به دلايل بسيار عجيبي برخورد كرديم؛ اما اكنون كه قصد داريم در مورد خانم ها نيز مطالعات خود را شروع كنيم، مطمئنيم كه به موارد جالب تر و تعجب آورتر بيشتري برخورد خواهيم كرد. خوشحال خواهيم شد اگر بتوانيم نظرها و پيشنهادات شما را نيز در اين رابطه بشنويم. اگر شما هم جزء افرادي هستيد كه در يك زندگي زناشويي بدون رابطه جنسي به سر مي بريد، و خانم كسي است كه از برقراري اين رابطه امتناع مي ورزد، ما را هم در جريان بگذاريد.

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:54
چگونه ارگاسم طولانی داشته باشیم.

درمان هاي موضعي:
استفاده از كرم هاي كاهش دهنده حس سطحي ناحيه دستگاه تناسلي مانند ژل ليدوكايين دو درصد توصيه شده است. استفاده از ليدوكايين ?.? درصد + كرم پريلوكاين ?.? درصد و كشيدن كاندم روي آلت پس از ?? دقيقه سبب كاهش زود انزالي مي شود. توجه شود قبل از نزديكي با صابون شستشو شود تا از بي حسي بيشتر آلت و واژن زن جلوگيري شود.
استفاده از متد ماستر و جانسون:
اين شيوه شامل يادگيري تشخيص و كنترل احساسي است كه منجر به ارگاسم مي شود. اين روش نياز به اراده و تمرين دارد ولي بسيار موثر است. ماستر و جانسون، شامل تحريك *-*-*-*-*-*-ي توسط خود فرد يا زوج جنسي مي باشد. انجام تحريك تا رسيدن به نزديكي قله (ارگاسم) و متوقف كردن آن است. اين كار در چند نوبت و اوقات مختلف انجام مي شود و به تدريج زمان هر تحريك افزايش مي يابد تا فرد احساس مي كند زمان طولاني تري را صرف هر بار تحريك مي نمايد پس از چند نوبت و چند روز تمرين انجام نزديكي شروع مي شود. مرد به پشت مي خوابد و به آرامي كار نزديكي انجام مي شود. به محض اينكه تحريك به قله نزديك مي شود با علامت دادن به زن (پارتنر) مدتي حالت ريلكس به خود گرفته و مجددا نزديكي شروع مي شود.
تكنيك فشار:
فشار سر آلت يا انتهاي آلت قبل از انزال سبب عقب افتادن ارگاسم مي شود. اين حالت سبب كم شدن تجمع خون در آلت و كاهش نعوظ (اركسيون) مي شود.
تكنيك هاي ديگر:
بسياري از جوانان براي افزايش كنترل انزال اقدام به استمناء قبل از نزديكي مي كنند تا با اين كار كنترل بيشتري بر ارگاسم خود پيدا كنند اما اين تكنيك خيلي موثر نيست.(گناه كبيره )
كاندم :
كاندم سبب كاهش تحريك پذيري مي شود در صورتي كه يك كاندم قادر به اين كار نباشد از دو كاندم مي توان استفاده كرد ضمن اينكه كاندم سبب جلوگيري از بيماري هاي مقاربتي و حاملگي هم مي شود.
پوزيسيون خوب نزديكي:
وضعيت معمول نزديكي (مرد در بالا) كمكي به كنترل انزال زود رس نمي كند. مرد به پشت مي خوابد و زن فعال تر عمل مي كند و مرد مي تواند جريان نزديكي را هدايت كند.
درمان طبي :
استفاده از داروهاي مهار كننده باز جذب سروتونين در كنترل انزال زودرس موثر مي باشد. براي اطلاع درباره اين داروها به پزشك مراجعه كنيد.

دکتر م.ک
12-20-2008, 20:57
مقدمه:
قبلادر مورد ارگاسم هم زمان به صورت طبیعی صحبت هایی داشتیم. اما امروز می خواهیم شما را با کرم یا اسپری هایی معرفی کنیم که به مرد ها کمک میکنند در آمیزش, ارگاسم خود را به تاخیر بیندازند. همونطور که قبلا گفتیم مردها بر خلاف زنها تنها از نظر جسمی تنها از راه سر آلت جنسیشون هست که بیشترین تحریک رو می شوند در صورتی که زنها نقاط زیادی است که میتوان تحریک کرد و آنها به ارگاسم برسند. این به این معنی است که تنها دخول نیست که باعث ارگاسم در زنها میشود.
نکته قابل توجه دیگر اینکه مرد ها به طور معمولا بسیار سریعتر از زنها به ارگاسم می رسند و این باعث میشود مردها اگر می خواهند با همسرشان همزمان به ارگاسم برسند باید مقدمه چینی کنند. کارهایی مثل آمیزش دهانی و یا فورپلی (بازی با نقاط مختلف زن) لب گرفتن و … .
کرم (اسپری) های تاخیر در ارگاسم چیست؟
ابتدا باید بگم اگر می خواهید از این مواد استفاده کنید باید دو نکته را در نظر داشته باشید.
۱- آلت مردانه یکی از حساس ترین نقاط بدن است. بسیاری از مویرگ ها و عصب ها در این نقطه وجود دارد. پس قبل از استفاده مطمئن شوید خطری برای شما ندارد.
۲- نکات نوشته شده روی کرم یا اسپری را به دقت بخوانید. گرچه معمولا برای استفاده از این مواد یک نقطه خواص (سر آلت) مورد نظر است اما گاها برخی از این کرم ها و اسپری ها در نقاط دیگر استعمال میشوند.
کرم ها چگونه کار میکنند؟
همونطور که در مقدمه گفتیم سر آلت مردانه نقطه بیسار حساسی است. این کرم ها معمولا کار بی حس کننده را انجام می دهند. زمانی که سر آلت بی حس شود خود به خود در ارگاسم تاخیر می افتد. انی بدین معنا است که اگر شما کاری کنید که سر آلت کمتر تحریک شود (مثلا استفاده از کاندم) با آنکه ممکن است تاثیر کرم را نداشته باشد اما باز هم در تاخیر در ارگاسم می تواند موثر باشد.
نکات دیگر
حال ممکن است سوال این باشد که من از کرم استفاده کردم و موارد توضیح داده شده را به خوبی انجام دادم اما تاخیر چندان موثر نبود. نکته دیگر این است که این کرم ها شما را از تحریک جسمی باز می دارند نه از تحریک ذهنی. اگر شما بیش از حد به آمیزش فکر کنید این نیز باعث می شود که ارگاسم را تسریع کند. و باز دوباره همان توصیه همیشگی, اگر تمایل دارید که در ارگاسم شما تاخیر بیفتد ذهن خود را از این مسئله دور کنید. این نکته برای افرادی که برای اولین بار آمیزش میکنند ممکن است بسیار مهم باشد

دکتر م.ک
12-20-2008, 21:03
گزارش آمار
وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکي به ارگاسم نرسيدن زنان را 5/23 تا 43 درصد و نرسيدن به فاز تحريک را 7/14 درصد اعلام کرده است. درحالي که تحقيقات در شمال و شرق تهران نشان ميدهد که ميزان به ارگاسم نرسيدن در جامعه از حداقل 8/62 درصد تا 5/85 درصد در تغيير است.
[/URL]
[URL="[Only registered and activated users can see links]"] ([Only registered and activated users can see links])
ارگاسم یعنی چی؟
ارگاسم یعنی بدن از لحاظ احساسی و بدنی به اوج فعالیت میرسد. وقتی زنی یا مردی به عناوین مختلف تحریک جنسی میشود به تدریج تمام بدن چها ز نظر فیزیو لژی و چه از نظر احساسی به حالتی میرسد که هرلحظه در حال افزایش است.در مردان:آلت نعوظ پیدا کرده و مجرای ادرار به طور مکرر منقبض میگردد.کیسه بیضه ضخیم شده بالا می آید.نبض و فشار خون بالا میرود که به تدریج هم بیشتر میشود.تنفس افزایش پیدا میکند.در زنان:سینه ها سفت میشود.آرئول ها بزرگ شده..لبهای مهبل بزرگتر میشود.کلیتوریس بزرگتر میشود…مجرای رحم نرم شدهبزرگ گردیده و اتساع پیدا میکند.گاهی مجرای رحم منقبض میگردد.خود رحم هم منقبض شده وبیشتر بالا می آید.ضربان و فشار خون کمی بالا می آید..تنفس افزایش پیدا میکند..
علایم پاسخ جنسی در بانوان

تحریک اولیه:
سفت شدن نوک پستانها( در برخی), تورم سر کلیتوریس, نرم شدن دهانه رحم, بزرگی و گشاد شدن دو سوم دهانه رحم, بالاآمدن تنه و دهانه گردن رحم, کمی افزایش ضربان و فشار خون
با ادامه تحریک:
بزرگی آرئول و بزرگی سینه, بزرگ شدن لابیا ها, کوچک شدن سر کلیتوریس,تورم دو سوم خارجی وا تساع بیشتر دوسوم داخلی, بالاآمدن بیشتر رحم, افزایش بیشتر ضربان و فشار خون, افزایش تعداد تنفس
در مرحله ارگاسم:
سینه ها بدون تغییر , کلیتوریس بدون تغییر, لابیا ها بدون تغییر, دهانه رحم انقباض یک سوم خارجی, رحم (انقباضات), ضربان و فشار خون ادامه افزایش , تنفس افزایش بیشتر
در مرحله فروکش:
سینه ها بازگشت به حالت نرمال, لابیاها بازگشت به حالت نرمال, کلیتوریس بازگشت به حالت نرمال, واژن بازگشت به حالت نرمال, رحم برگشت به حالت نرمال, ضربان و فشار خون برگشت به حالت نرمال, تنفس برگشت به حالت نرمال
ارگاسم مهار شده زنان
این حالت شایع است هرچند اغلب زنان با تحریک کلیتوریس به ارگاسم میرسند. دیده شده که یک چهارم زنان در اولین سال پس از ازدواج اصلا ارگاسم را تجربه نکرده اند. علل آن ممکن است ناشی از ظرفیت پایین مرد در تحریک زن یا عدم توجه به احساساتش باشد. گاه زنی که با استمناء به ارگاسم میرسد ممکن است در حین مقاربت به این حالت نرسد. علل دیگر , خستگی اختلال افسردگی, بیماری فیزیکی و عوارض داروها ست. درمان در جهت رفع علل زمینه ای است. در صورت عدم وجود این امر , تشویق زن به بیان احساساتش به مرد,وپاسخ به آنها( مثل درمان جنسی میباشد). در صورت روابط ضعیف دوزوج درمان زناشویی مفید است.
فقدان ارگاسم در زنان :
حدود پانزده درصد زنان امريكا تحت هيچ روشي به ارگاسم نمي رسند و حدود بيست درصد بندرت ارگاسم را درحين نزديكي تجربه كرده اند اما به روش هاي ديگر ممكن است به ارگاسم برسند .
دلايل روانشناسي شامل :
تصور گناه بودن ارتباط جنسي ، حيا و شرم از ازتباط جنسي ، استمنا ، نزديكي دردناك ، سابقه سواستفاده جنسي وغيره
درمان :
در درمان اين افراد بايد بيشتر به فاكتورهاي احساسي توجه شود درمان شامل دادن اطلاعات و تكنيك هاي مخصوص جهت تمرين در منزل در اين مرحله پزشك كمك مي كند تا اضطراب و يا هيجان كاهش پيدا كند همچنين براي كشف احساساتي كه در به ارگاسم رسيدن براي زن خوشايند است يك برنامه منحصر بفرد طراحي مي نمايد
تصور غلط – هر چه آلت تناسلی مرد بزرگتر باشد، لذت جنس مخالف بیشتر میشود
حقیقت – از قدیم گفته اند که “سایز مهم نیست، بلکه نحوه استفاده از آن است که اهمیت دارد.” اندازه آلت تناسلی مرد بر روی ارضای زن هیچ گونه تاثیر خاصی ندارد. هم آلت کوچک و هم آلت بزرگ می توانند به یک اندازه به خانم ها لذت برسانند. دلیل علمی این مطلب آن است که هر چه به سمت قسمت های انتهایی واژن پیش رویم، تعداد سلول های عصبی به تدریج کاهش پیدا می کنند و نتیجتا سایز آلت مرد هیچ نقش خاصی را در آن منطقه ایفا نمی کند. نقطه قابل تحریک اکثر خانم ها دو سانتی متر داخل واژن قرار گرفته که یک مرد با سایز معمولی هم می تواند به راحتی آن نقطه را تحریک کند .
سوالات شما
سوال:
یک خانمی از مشاور گله کرده که چرا خیلی کم به ارگاسم میرسه؟
جواب:
مشكل شما دوست عزيز يعني عدم رسيدن به ارگاسم مشكلي بسياري از زنان است كه بيشتر علل رواني دارد. ناگفته نماند بي احساسي و عدم مهارت مرد در معاشقه قبل از دخول و شيطنت و نوازش و حرفهاي تحريك آميز زدن قبل از *-*-*-*-*-*- بسيار موثر ميباشد.اين كه شما ارگاسم نمي شويد ممكن است در اثر كم كاري شوهرتان باشد كه با توجه به مشغله فراوان ايشان بعيد نيست كه كم حوصله شده باشند. از سووي ديگر حرفي كه به شما زده اند اگر واقعيت داشته بيشتر نشانه آن است كه ايشان بيشتر به ارضاي خود توجه دارند تا شما…از سوويي ديگر اين گفته ايشان استرسي نا خود آگاه در شما ايجاد نموده تا نتوانيد به ارگاسم برسيد. زنان جوان ارز اين حيث بيشتر دچار مشكل هستند و در اين زمينه همكاري صد در صد مردان را ميطبد. البته مشاهده فيلمهاي *-*-*-*-*-*-ي نيز مي تواند تحريك بيشتري را در شما ايجاد نموده و سريعتر ارگاسم شويد. در تحقيقي كه در يكي از مجلات اروپايي به طبع رسيده (1995) معاشقه قبل از دخول-خستگي-مشغوليت با افكار غير جنسي-انزال زودرس شوهر تعارض و كشمكش ميان همسران -و ..از مهم ترين عوامل موثر در اين امر بر شمرده شده اند
سميرا - ه ، ورامين : من در طول 6 سالي كه ازدواج كرده ام هيچ وقت در هنگام رابطه جنسي بطور كامل ارضاء نشده‌ام. آيا اين وضعيت غيرطبيعي است و مشكل و بيماري محسوب مي‌شود؟
بايد گفت كه تعداد قابل توجهي از خانم‌ها اگر چه از رابطه‌ جنسي خود لذت مي‌برند اما هيچگاه به ارگاسم (يا همان اوج لذت جنسي) نمي‌رسند. در اصل در اين خانم گاهي لذت جنسي در تمام طول مدت برقراري رابطه جسماني از سطوح تقريبا يكساني برخوردار است و هيچگاه به حد اعلاي خود نمي‌رسد.بدين ترتيب در صورتي كه اين روابطه به اندازه كافي لذت بخش است احتياج به درمان يا مداخله طبي ندارد. اما اگر رابطه جنسي بدون لذت جنسي باشد و زن را ارضاء نكند، غير طبيعي است و مي‌تواند با عوارض ناخوشايندي در سطح خانواده همراه باشد. اين خانم‌ها به تدريج از اين رابط دل سرد شده و تمايل به آن نشان نمي‌دهند. همين امر در نهايت باعث دور شدن و سرد شدن زوجين شده صميميت لازم بين زوجين را از بين مي‌برد. در اين موارد حتما به درمان روانپزشكي حتي در صورت لزوم، به درمان طبي نياز است.
مريم . ط، تهران: زني هستم 33 ساله كه دير به ارگاسم مي‌رسم و اين امر باعث ناهماهنگي در روابط جنسي با همسرم مي‌شود. البته چند بار اين مسئله را با متخصصان زنان مطرح كرده‌ام ولي پاسخي نگرفتم. آيا دارويي وجود دارد كه رسيدن به ارگاسم در خانم‌ها را تسريع كند؟
طبيعت بدن خانم‌ها طوري است كه نسبت به آقايان ديرتر به اوج لذت جنسي مي‌رسند. بنابراين وجود اين حالت در شما غيرطبيعي نيست. تنها بايد برخي مسائل را رعايت كنيد. اولا نبايد خيلي سريع و مستقيم يك رابطه جنسي را آغاز كنيد. بدن زنان احتياج دارد كه قبل از روابطه جنسي اندكي آماده شود. اين كار بايد توسط همسر شما انجام شود. مسائل رواني و صحبت‌هايي كه در اين فاصله زماني بين شما و همسرتان ردوبدل مي‌شود در تسريع تحريك جنسي شما موثر خواهد بود. به هر حال سعي كنيد كه قبل از شروع رابطه مستقيم جنسي حتما با ارتباط جسمي با همسرتان خودتان را به سطحي از تحريك برسانيد. در ضمن از همسرتان بخواهيد كه طول مدت رابطه جنسي را افزايش دهد تا شما هم به ارگاسم برسيد. در صورتي كه همسر شما نزديك رسيدن به حالت ارگاسم مي‌شود مي‌توان با تنظيم حركات، شرايط ارگاسم او را به تاخير انداخت. هر چه طول مدت رابطه شما بيشتر باشد احتمال رسيدن شما به ارگاسم هم بيشتر مي‌شود. با همين اقدامات طبيعي مي‌توانيد رضايت كافي از روابط جنسي خود را به دست آوريد و نياز به مصرف هيچ‌گونه داروي خاصي نداريد.

دکتر م.ک
12-20-2008, 21:13
20 روش براي رسيدن خانمها به ارگاسم.
يكي از نگراني هاي خانم ها درمورد رابطه جنسي مشكل آنها در رسيدن به ارگاسم است. در اين مقاله نكاتي را برايتان مطرح مي كنيم كه مطمئناً موثر خواهد بود:

* نكات روحي:

1) پيشبيني رابطه جنسي—براي خيلي از خانم ها وقتي درمورد رابطه جنسي خيالبافي ميكنند، مي توانند از قدرت ذهنشان (خيالپردازي) براي تحريك شدن خود، هم فيزيكي و هم روحي، استفاده كنند. اين روش همچنين به خانم ها كمك مي كند بفهمند كه چه چيزهايي در محيطشان باعث تحريك آنها مي شود (مثلاً داستان هاي رمانتيك و شهواني، آهنگ هاي عشقي، فيلم هاي ويدئويي) و از اين ابزارها قبل از رابطه جنسي استفاده كنند. اين "شروع گرم" مي تواند به راحت تر رسيدن به "پايان" كمك كند.2) ريلكس باشيد—خيلي از خانم ها براي اينكه بتوانند به لذت جنسي برسند، نياز به برزخ و وقفه دارند. اين به خاطر آن است كه فشار احساسي بر واكنش جنسي اثر منفي دارد. پس قبل از يك رابطه جنسي، به موسيقي آرامش بخش گوش كنيد، يك حمام داغ بگيريد، يك كتاب بخوانيد يا هر كار ديگري كه براي ريلكس كردن شما جوابگو است. ريلكس و آرام بودن به رسيدن به ارگاسم كمك شاياني مي كند.

3) چيزهايي كه موجب حواسپرتي مي شود را از بين ببريد—خيلي از خانم ها موقع رابطه جنسي مداوم فكرشان به وظائف روزانه، نور زياد داخل اتاق، سروصدا، وجود حيوانات داخل اتاق و از اين قبيل پرت مي شود. بايد ببينيد كه چه چيزهايي موجب حواسپرتي شما مي شود و آنها را از ميان برداريد تا بتوانيد حين رابطه جنسي خوب روي جسمتان و احساس خوبي كه پيدا مي كنيد، تمركز داشته باشيد تا راحتتر به ارگاسم برسيد.

4) عصبانيتتان را خاموش كنيد—داشتن رابطه جنسي با يك جوجه تيغي خيي سخت است---اين احساسي است كه خيي از خانم ها وقتي از دست همسرشان عصباني هستند، حس مي كنند. عصبانيت آدم ها را از هم دور مي كند. براي خانم ها لازم است كه قبل از هرگونه رابطه جنسي، شعله عصبانيتشان را خاموش كنند تا بتوانند صميمانه با همسرشان رابطه برقرار كنند. اكثر خانم ها براي اينكه بتوانند از طريق دستگاه تناسليشان با كسي ارتباط برقرار كنند، بايد قبلاً ارتباط قلبي با او برقرار كرده باشند.

5) نگران بدنتان و نقص هاي آن نباشيد—كليد اصلي در واكنش پذيري به رابطه جنسي، قبول كردن و تحسين كردن بدنتان است. اگر بيش از حد دغدغه نقص هاي جسميتان را داشته باشيد، واكنش جنسي شما از بين مي رود و به ارگاسم نخواهيد رسيد. به عبارت ديگر، ذهنتان جلوي واكنش بدنتان را مي گيرد. يادتان باشد كه اكثر مردها با يك همسر علاقه مند و مايل است كه تحريك مي شوند نه با يك اندام كامل و بي نقص.

6) حين *-*-*-*-*-*-، تمركز شهواني داشته باشيد—براي اين منظور لازم است كه ذهنتان را وارد حيطه شهواني و جنسي كنيد تا قدرت تحريك پذيري جسميتان بيشتر شود. براي كمك به اينكار روي كارهايي كه همسرتان انجام مي دهد تمركز كنيد.در واقع بهترين روش نگاه كردن به كارهاي همسرتان و نگاه كردن به چشمهاي اوست.7) تمركز كنيد—خيلي از خانم ها بعد از تحريك شدن بايد روي احساسات لذت بخش خود (به خصوص حسي كه در دستگاه تناسلي خود احساس مي كنند) و بيشتر و بيشتر شدن اين احساسات تمركز كنند.

8) بيرون رفتن از دام "راه واقعي"—خيلي از افراد (در هر دو جنس) اشتباهاً تصور مي كنند كه واقعي ترين راه به ارگاسم فقط از طريق رابطه جنسي از واژن ايجاد مي شود. راه هاي ديگر رسيدن به ارگاسم، مثل تحريك چوچوله (با دست يا زبان)، مورد علاقه اين افراد نيست چون از رابطه از واژن پست تر است. اين عقيده غلط باعث شده است كه خيلي از خانم ها تصور كنند كه دچار مشكلي هستند چون قادر نيستند از طريق رابطه از واژن يا همان راه واقعي به ارگاسم برسند. يادتان باشد، اكثريت خانم ها از طريق تحريك چوچوله يا تحريم واژن است كه به ارگاسم مي رسند و اين هيچ اشكالي ندارد. مهم نيست كه ارگاسم از چه طريق اتفاق بيفتد، آنچه اهميت دارد اتفاق افتادن آن است.

9) براي بازي هم وقت بگذاريد—خيلي افراد رابطه جنسيشان را براي ديروقت ميگذارند كه بدن كششي به آن ندارد و فقط نيازمند خواب و استراحت است. اگر براي بازي كردن قبل از رابطه هم وقت بگذاريد مطمئناً رابطه جنسي بسيار بهتري خواهيد داشت. اين مسئله به خصوص براي خانم ها اهميت بيشتري دارد چون رسيدن ارگاسم براي آنها وقتي بدنشان پرانرژي باشد راحت از زماني است كه خسته باشند.

* نكات جسمي:

1) متخصص بدن خودتان باشيد—مطلع شدن از وضعيت بدنتان و واكنش هاي آن براي رسيدن به ارگاسم خيلي از خانم ها لازم است. بايد بتوانيد كنترل بدنتان را داشته باشيد و شخصاً واكنش هاي آن را بررسي كنيد و بعد به همسرتان ياد بدهيد كه كدام نوع لمس كردن و نوازش كردن براي شما لذت بخش تر است. يادتان باشد همسرتان متخصص بدن شما نيست! شما خودتان هستيد! خانم هايي كه هيچ اطلاعي از بدن خود ندارند نمي دانند كه از چه چيز رابطه جنسي بيشتر لذت مي برند. اين خانم ها معمولاً به ارگاسم نمي رسند چون نمي دانند كه چه كاري به درد آنها مي خورد.2) حرف هايتان را راحت بر زبان آوريد—ارتباط آزاد و راحت براي ارضاي جنسي بسيار مهم است چون آدم هاي ديگر نمي توانند ذهن شما را بخوانند. اينكه راحت حرفتان را به زبان بياوريد خيلي خوب است اما اگر دست همسرتان را حين رابطه راهنمايي كنيد يا اشاراتي به او بنماييد هم موثر است. گفتگوي آزاد درمورد رابطه جنسي نيازمند اعتماد، اطمينان، احترام و توانايي ريسك پذيري است.

3) مطمئن شويد كه همسرتان روي كارش تمركز دارد—اگر همسرتان موقع تحريك بدن شما تمركز فكري نداشته باشد، به هيچ عنوان به ارگاسم نخواهيد رسيد. پس مطمئن شويد كه جز خودتان همسرتان هم روي كارش متمركز است.

4) در فشار جنسي مبالغه كنيد—ايجاد كشش و فشار عضلاني حين تحريك جنسي و ارگاسم طبيعي است. اين مسئله در هر دو جنس اتفاق مي افتد اما در خانم ها آشكارتر است. اغراق كردن در اين كشش و فشار عضلاني به تشديد ارگاسم كمك مي كند.

5) عضلاتتان را فشرده كنيد—منقبض كردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلي و درنتيجه ايجاد تحريك و ارگاسم كمك مي كند. اين عضلات همان عضلاتي هستند كه موقع ارگاسم منقبض مي شوند. فشردن و منقبض كردن اين عضلات به تشديد ارگاسم كمك مي كند.

6) سرتان را آويزان كنيد—آويزان كردن سر از تخت ارگاسم را تشديد مي كند. در برخي از خانم ها، اينكار فشار عضلاني تحريك را چند برابر مي كند.

7) متفاوت نفس بكشيد—تغيير الگوي نفس كشيدن هم ارگاسم و تحريك جنسي را تشديد مي كند.

8) خودتان هم دست به كار شويد—شما هم مي توانيد در كنار همسرتان بدن خود را با لمس كردن تحريك كنيد. اينكار راه بسيار خوبي براي رسيدن به ارگاسم است.9) ارگاسم را تمرين كنيد—تكرار و تمرين ارگاسم به تنهايي براي خانم هايي كه نمي توانند كنترل خودشان را رها كنند، مي تواند موثر باشد. تمرين ارگاسم به شما كمك مي كند با اين مسئله راحت تر شويد و استرس و اضطرابتان پايين بيايد.

10) بالا باشيد—براي خانم هايي كه مي خواهند با رابطه جنسي روي قدرت ارگاسم خود كار كنند، وضعيت زن بالا (زن روي مرد قرار داشته باشد) بهترين وضعيت براي رابطه جنسي براي آنها است. اين وضعيت به زن اين امكان را مي دهد كه كنترل رابطه را در دست بگيرند و درنتيجه بيشترين تحريك را داشته باشند. اين وضعيت به خصوص براي خانم هايي كه مسائل شخصي دارند و نياز دارند كه ازنظر جنسي كنترل كامل را داشته باشند، عالي است.

11) اگر مي خواهيد از اسباب بازي هاي جنسي هم استفاده كنيد—اگر با اسباب بازي هاي جنسي مشكلي نداريد، ويبراتورها ابزار بسيار خوبي براي انجام عمل جنسي هستند. اين وسائل ارگاسم را خيلي راحت تر مي كنند و مسئوليت و فشار همسرتان را هم كمتر مي كنند چون مسئوليت لذتتان ديگر با خودتان است. از اين ويبراتورها مي توانيد موقع بازي قبل از رابطه يا حين رابطه جنسي استفاده كنيد تا راه ارگاسم برايتان آسانتر شود.

دکتر م.ک
12-20-2008, 21:16
رضاء یا ارگاسم
بخش دومفرایند آمیزش تا حالت رضاء، Orgasm، در زنان آنهم در چندین مرحله همراه است با یكسری تغییرات، علاوه بر تغییرات هرمونی و مغزی، فیزیكی و تدریجی در بدن آنها. زنان در مرحله اول با پدیده ”تراكم رگی“ یعنی تجمّع فروان خون در سینه ها و آلت جنسی خویش مواجه میشوند كه این خود منجر به برجسته و برانگیخته و حساس شدن این اندامها می گردد. و نسبتاً تمام بدنشان در این مرحله نسبت به هر گونه تماس، مُلامسه و ماساژ واجد یك سری احساسات گرم و داغ و مطبوع می شود، رنگ پستونك، نوك پستان، و آلت جنسی تغییر نموده، در همان حال واژن آنها مرطوب و لغزنده می شود. زنان در مرحله دوم با پدیده ”انقباض عصبی عضلات“ مواجه می شوند: یعنی، تولید انرژی در انتهای رشته های عصبی و بافتهای ماهیچه ای و بطور كلی تمام بدن. ”انقباض عصبی عضلات“ همان حدِّ از آمیزش جنسی است كه دانشمندان آنرا در خود ارضایی، Masturbation، به زنان قبل از رضاء پیشنهاد می كنند. در اینجا باید تاكید نمود كه ”انقباض عصبی عضلات“ یك حالت بد كه در نتیجه احساسات منفی به آدم دست می دهد نیست. شاید شما این انقباض را در خود به عنوان احساس «پُرشدن» یا انقباض در سرتاسر بدن خویش آنهم «ماقبل رضاء» یا در «نقطه برگشت» حس كنید. جالب اینجاست كه گاه برخی از زنان وقتی در این مرحله دوّم، یكنوع انقباض شدیدی را در خود احساس كنند، دیگر قادر به رهائی خود از تاثیرات بازدارنده آن در سیر به رضاء خویش نباشند. باید این نكته را در نظر گرفت كه هر نوع عدم تمایل به امر آمیزش، بیزاری از فردی كه میخواهید با وی آمیزش جنسی داشته باشید(از خودتان گرفته تا شخصی دیگر)، عدم تمركز، فشار عصبی، بیماری، دارو (تجویز شده یا غیر آن)، یا اصولاً هر گونه اختلالی كه بنحوی از انحاء بر جریان خون یا بافت ماهیچه ها و یا سر رشته های عصبی تأثیر بگذارد، بالقوّه میتوانند مانع سیر طبیعی و تدریجی زنان و دختران به سمت رضاء شده و یا حدّاقل منجر به كاهش مدّت و سقف رضاء در آنها بشوند.
اگر شما از دو مرحله ای (اوّل= ”تراكم رگی“ و دوّم= ”انقباض عصبی عضلات“) كه ذكر شد، در اثر مواجهه با تحریكات جنسی مناسب نگذرید آنگاه طبعاً قادر به تجربه رضاء نیز در خود نخواهید شد . اگر شما بنا به عللی كه در بالا گفتیم و علائمش چنانكه آمد: از عدم حسِّ رضاء گرفته تا نوع ناقص آن و یا كاهش مدّت و سقف آن در جریان آمیزش، چه با خودتان و چه با فرد دیگری، در خود احساس میكنید لطفاً به یك متخصّص امور جنسی مراجعه كنید.
در نمودار زیر «شدّت ارضاء» را از تهییج، Excitement، و لذّت ممتد، Plateau، گرفته تا رضاء، Orgasm، در روی محور عمودی و «دامنه یا دوام زمانی» با سه الگوی، 1 و 2 و 3، تا فرود تدریجی به برگشت، Resolution، را متمایز نموده بر روی محور افقی مشاهده میكنید. پس زنان و دختران قادر به تجربه سه الگوی ارضائی مشخّص، اعمِّ از ناقص تا كامل، هستند:
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
برای بزرگ نمایی روی تصویر کلیک کنید!
توجّه:مطلوبترین الگو از ارضائات سه-گانه، مورد 2 است كه به تدریج با عروج ارضاء از مراحل «تهییج» و «لذّت ممتد» زن را به عرش با شكوه «رضاء» میرساند. كما اینكه الگوی 3 نیز جالب است آنهم به دو علّت: اُفت و خیزهای پی در پی آن در دو مرحله اوّل و دوّم و سپس صعود ناگهانی آن به فاز رضاء و تداوم نسبی بیشتر آن در این مرحله نسبت به الگوی 2. به نمودار بالا با دقّت نظر كنید و احتمالات متفاوت ارضاء شدن را در خودتان از آن استخراج كنید. البتّه زنانی هستند كه ممكن است با تناوب چرخه های ارضاء آنهم در طول یك معاشقه تا پنج-بار و یا حتی بیشتر به قلّه رضاء برسند. هر چه تعداد ارگاسم های شما بیشتر باشد تبعاً وفور هرمونهای درد كُش، تسكین دهنده و آرامبخش در بدنتان بیشتر و بنابراین ظرفیت شما در مواجهه با چالشهای روزمرّه زندگانی بالاتر خواهد رفت. در ضمن، رضاء/ارگاسم علامت برخورداری شما از یك «قلب و سیستم عروقی» سالم و بهینه است. در یك كلام، دستیابی به «ارگاسم» بنوبه خود یك هنر است.
محققان امور جنسی، دوره های پاسخهای جنسی را به چهار مرحله تقسیم نموده اندكه بترتیب و همانطور كه در نمودار بالا میبینید عبارتند از: تهییج، Excitement؛ لذّت ممتد، Plateau؛ رضاء، Orgasm؛ و برگشت، Resolution. البته زمان و كیفیّت و خودآگاهی زنان و دختران در هر مرحله و حتی گاه ترتیبش برای هرفرد ممكن است متفاوت باشد.
تحریك جنسی غالباً با پاسخهای زیر به محركهای فیزیكی-ذهنی همراه است. لطفاً با مشاهده و دقّت در دو نمودار زیر به مكانیزم مراحل ارضاء توجّه كنید:مرحله «تهییج»:

ابتدا در طی ده تا سی ثانیه واژن مرطوبمی گردد،

کلیتوریس، Clitoris، بزرگتر و برافراشته میشود،

لبهای بزرگ و کوچک،Labia major and minor ، متورّم شده،جسم رحم، Uterus، به سمت عمود ایستادن حركت میكند،

مرحله «لذّت ممتد»:

دوسوم واژن، از داخل، منبسط، Vaginal Expanssionو بالونی گشته و طبعاً زن را شیفته و طالبِ « پُر- شدن » میكند،
رحم به اهتزاز درآمده، عمودی می ایستد و قیف آن تا حدی خود را به بالامیكشد،

رنگ لبهای کوچک و بزرگ تغییر میكند،


دیواره مجانب واژن و مثانه متورّم شده یك سوّم، تا خارج، واژن را كمی تنگتر نموده و با آماس خود «بالش رضاء،Orgasmic Platform » را پدید می آورد. از همینروست كه تا حدی در این مرحله به زن كمی حالت ادرار نیز دست میدهد،
مرحله «رضاء»:

«بالش رضاء» دچار یك سری رعشه های متناوب انقباضی، Rhythmic Contractions، میشود،
رحم منبسط شده،

«ماهیچه چِلّانیِ مقعد، Rectal Sphinkter » تا حدی منقبض میگردد.


مرحله «برگشت»:

«بالش رضاء» ناپدید میشود،

واژن به حالت عادی خود باز میگردد،

در زیر قیف رحم در واژن «حوضچه منی،Seminal Pool » پدید میآید،
«ماهیچه چِلّانیِ مقعد،Rectal Sphinkter » به حالت عادی خود برمیگردد.
البتّه در طول سه مرحله اوّل و بخصوص در مرحله دوّم و سوّم نیز:پستونك، Nipples، سینه ها در اثر انقباض عضلانی وابسته شَقُّ و رَقْ، Erect، شده و حجم پستانها افزایش میابد،
و بالاخره در مرحله چهارم پستانها به وضع عادی خود برمیگردند؛ اگر چه پستونكها ظاهراً همچنان راست ایستاده باشند.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
برای بزرگ نمایی روی تصاویر کلیک کنید!

دکتر م.ک
12-20-2008, 21:32
[Only registered and activated users can see links]راهنماي گام به گام براي خانمها در روابط جنسي .


راهنماي *-*-*-*-*-*- براي خانمها
iVillage.com از سري مقالات سايت
نوشته خانم دكتر پتي بريتون (*-*-*-*-*-*-ولوژيست)

در اينجا شما چهار نكته اساسي را ياد خواهيد گرفت كه هر زني بايد آنها را بداند و هيچ مردي
نيست كه بتواند در مقابل چنين رفتاري از جانب يك زن مقاومت كند . مطمئن باشيد از نتايج بكار
بردن اين نكات شگفت زده خواهيد شد و همچنين شوهرتان!راهنماي گام به گام خانمها در *-*-*-*-*-*-
مرحله اول: چگونه مردتان را تحريك كنيد.
خواهيد دانست كه چگونه او را براي هيجاني پي پايان آماده كنيد.مرحله دوم: تكنيكهائي براي دستان شما
ياد مي گيريد كه چگونه قسمتهاي تحريك پذير بدن او را نوازش كنيد يا ماساژ دهيد.مرحله سوم: نكات ارضاي زباني
فراگيري سه تكنيك زباني كه لذت بردن او را تضمين خواهد كرد.مرحله چهارم: وقتي كه او نمي تواند درست عمل كند، چكار بايد كرد
توصيه هائي براي احياي *-*-*-*-*-*-، وقتي كه همه چيز در حال خراب شدن است.مرحله اول: چگونه مردتان را تحريك كنيد
در اين قسمت ياد خواهيد گرفت كه چگونه شوهرتان را به طرز باور نكردني از سر تا پا غرق
شادي و هيجان كنيد . هدف از اين آموزش بدست آوردن مهارت و دانش احياي زندگي *-*-*-*-*-*-ي و
تقويت تحريك كنندگي شما مي باشد . اين مرحله به چگونگي تحريك نمودن مردتان اختصاص دارد .
بله، مي دانم . شايد بگوئيد اين وظيفۀ خود اوست! خوب، بله، اگر شما فكر مي كنيد كه در يك رابطه
*-*-*-*-*-*-ي، هر شخص مسئول تحريك شدن خودش مي باشد، حق با شماست . اما من فكر مي كنم
طرفين چنين رابطه اي موظفند براي تحريك يكديگر نيز تلاش كنند . به نظر كار ساده اي ميرسد، اما
حقيقت اين است كه در عمل هر كسي متفاوت از ديگران تحريك ميشود . وقتي شما واقعاً اميال
منحصر بفرد يكديگر را بشناسيد، حقيقتاً از با هم بودن در تختخواب لذت خواهيد برد . به من
اعتماد كنيد!كشف اميال يك مرد
يكي از اولين مراحل در ارضاي يك مرد، مرحله ”برانگيختگي“ مي باشد. اسم اين مرحله را
مي گذاريم ”شروع تحريك مرد “.
براي اينكه همان زن دلربائي باشيد كه هيچ مردي نمي تواند دربرابرش مقاومت كند، من پيشنهاد مي كنم كه در مورد آنچه باعث تحريكش مي گردد با وي صحبت كنيد.
تنها از اين راه است كه مي توانيد بفهميد چه چيزي هر دوي شما را براي *-*-*-*-*-*- آماده مي كند.

براي مثال، زوجي براي مشاوره نزد من آمدند كه طرز معاشقه مورد نظر آنها با يكديگر فرق
داشت – مرد هميشه از زنش مي خواست كه از ”حرفهاي زشت “ و تحريك كننده در مورد او
استفاده كند، در حاليكه زن هميشه از شوهرش مي خواست پشتش را ماساژ دهد . تا وقتي كه ايندو
توانستند ياد بگيرند كه چگونه با شيوه هاي متفاوت تحريك يكديگر كنار بيايند، روزهاي سختي را
پشت سر گذاشتند . اما همينكه آنها اين حقيقت پذيرفتند كه هر يك نوع متفاوتي از معاشقه را
دوست دارند، ياد گرفتند كه چگونه از تركيب هر دو تكنيك در مورد همسرشان استفاده كنند . حالا
ديگر آنها معمولا با ماساژ پشت شروع مي كنند، و سپس وقتي كه به اتاق خواب مي روند، زن شروع
مي كند به گفتن كلمات زشت و در عين حال خوشايندي كه مورد تقاضاي شوهرش است.
آماده ايد كه بفهميد چگونه مردتان را سر حال كنيد؟ ابتدا در فرم معاشقه كه در زير آمده
است، جاهاي خالي را پر كن يد، و سپس چك ليست تحري ك را تكميل كنيد . چك ليست نام
روشي است كه من بعنوان يك *-*-*-*-*-*-ولوژيست بكار مي برم تا اعمالي كه براي بهبود ارضاي جنسي
يك زوج لازم است، تعيين گردد.
از شوهرتان بخواهيد كه پنج دقيقه وقت بگذارد و چك ليست زير را پر كند يا اينكه مي توانيد
از آن بعنوان يك تمرين سرگرم كننده كه با هم انجامش مي دهيد استفاده كنيد (مثلاً در هنگام
صرف چاي بعد از شام، اما نه در تختخواب ). هدف ما اين است كه ديدگاه روشني از آنچه كه براي
تحريك كردن او بايد انجام دهيد و آنچه نبايد انجام دهيد، بدست آوريم . بدين ترتيب شانس اين را
خواهيد داشت كه چيزهائي كه مردتان دوست دارد و آنچه كه باعث تحريك وي مي گردد را بفهميد.
فرم معاشقه:
آماده ايد آنچه را كه مردتان در معاشقه و قبل از آن دوست دارد، بدانيد؟ از او بخواهيد جاهاي
خالي را پر كند يا اينكه هر جمله را با صداي بلند بخوانيد و از او بخواهيد آنرا تكميل كند . ممكن
است از پاسخهاي او شگفت زده شويد، اما قطعاً تفريح خوبي برايتان خواهد بود!
-1 جائي كه دوست دارم همسرم آنجا را ببوسد: .......................
-2 آواز يا موسيقي كه واقعاً مرا سر حال مي كند: .........................
-3 وقتي همسرم ......................... مي پوشد نميتوانم چشم از او بردارم.
-4 *-*-*-*-*-*-ي ترين قسمت بدن همسرم: ............................
-5 شايد مسخره بنظر برسد، اما وقتي همسرم ............................. ، من از شدت تحريك ديوانه
ميشوم!چك ليست تحريك:
حالا كه تصميم داريد اولويتهاي *-*-*-*-*-*- خود را با يكديگر در ميان بگذاريد، از شوهرتان بخواهيد
قسمتهاي مربوط به خود را علامت بزند.
گزينه هاي زير مرا براي *-*-*-*-*-*- سرحال مي كند:
.......... در آغوش گرفتن همسرم
.......... رقصيدن با همسرم
.......... گذراندن يك غروب عاشقانه با همسرم
.......... ارتباط با همسرم بروش غير *-*-*-*-*-*-ي (آشپزي با يكديگر، گفتگو، با هم قدم زدن، و غيره.)
.......... اينكه بدانم همسرم حال و حوصلۀ معاشقه دارد.
.......... وقتي همسرم بدن مرا مي بوسد (شانه ها، گردن، شكم، و غيره.)
.......... فقط فكر اينكه با همسرم در تختخواب باشم.
.......... ديدن اينكه همسرم يك زيرپوش زنانه پوشيده است.
.......... ماساژ دادن بدن همسرم
.......... اينكه همسرم پشت مرا ماساژ دهد
.......... لخت ديدن همسرم
.......... حمام كردن با همسرم
.......... گفتن اميال *-*-*-*-*-*-ي ام به او
.......... ديدن مجلات *-*-*-*-*-*-ي
.......... تماشاي فيلمهاي تحريك كننده يا *-*-*-*-*-*-ي
.......... رفتن به كلوپهاي رقص
.......... شركت كردن در يك *-*-*-*-*-*- تلفني
.......... اينكه ببينم همسرم تحريك شده، هيجان زده يا هوسي است
.......... احساس كردن بدن همسرم در كنار خود
.......... شنيدن ”كلمات زشت“ از جانب همسرم
.......... بوسيدن همسرم
.......... لمس كردن سينه هاي همسرم
.......... لمس كردن آلت تناسلي همسرم
.......... لمس شدن يا تحريك شدن آلتم توسط دست همسرم
.......... لمس شدن يا تحريك شدن آلتم توسط دهان همسرم
.......... تقريباً همه چيزآزمايش ايده هاي جديد
همانطور كه مي بينيد، اين ليست مي تواند بي پايان باشد، زيرا ظرفيت انسان براي لذت و تحريك
به گستردگي تخيل شماست و تارهاي عصبي شما ! تعجبي ندارد كه اغلب مشكل است اميال
شوهرتان را حدس بزنيد .
اما وقتي چك ليستي داشته باشيد كه موارد تحريك شدن او را بيان مي كند، مي توانيد تصميم بگيريد كه
بعنوان يك همسر چگونه رفتار كنيد . شما حتي ممكن است بخواهيد برخي از موارد چك ليست را كه او
علامت نزده است و شما نيز تا بحال انجامش نداده ايد،امتحان كنيد .
براي مثال، اگر تماشاي فيلم *-*-*-*-*-*-ي او را تحريك مي كند، شما مي توانيد فيلمهائي را انتخاب كنيد كه
براي هر دوي شما تحريك كننده باشد.تكاليفي براي شبهاي پر حرارت اين هفته كمي وقت بگذاريد تا ليست
تمايلات تحريك كننده شوهرتان را تهيه كنيد .
در مورد آنها گفتگوي باز و صريحي با يكديگر ترتيب دهيد، و وقتي كه به تمام اسرار برانگيختگي او كه
درليست به آنها اشاره كرده پي برديد، هر يك از آنها را روي يك تكه كاغذ بنويسيد و در يك كوزه يا جعبه
بيندازيد تا وقتي كه هر دو سر حال هستيد قرعه كشي كنيد .
مرحله بعدي در اين درس بسيارساده است .
يا دو تا قرعه از جعبه انتخاب كنيد يا براحتي به ليست خود نگاه كنيد تا تصميم بگيريد كدام جفت از آنها را
دوست داريد كه در طي روزهاي آينده امتحان كنيد.
اگر مي خواهيد كه در اين درس يك گام جلوتر برويد، مجدداً سراغ فرم و چك ليست فوق برويد. فقط اين بار
تمايلات خودتان را در نظر بگيريد نه شوهرتان .
مهم نيست كه كدام حركت شما را سر ذوق مي آورد، اولين گام در ارضاي *-*-*-*-*-*-ي اين است كه آنچه از
شوهرتان مي خواهيد به او بگوئيد.
اين شايد فقط آن چيزي باشد كه شما بعنوان يك همسر نياز داريد تا رؤياهايتان را جامه عمل بپوشانيد!
مرحله دوم: تكنيكهائي براي دستان شما
اين درس نيز مانند درس قبلي (نكات تحريك شوهرتان )، قصد دارد شما را به جاهاي جديد و
قلل مرتفع تر لذت ببرد، كه راز آن در سر انگشتان شماست . بله، دستها يكي از مهمترين راههاي
گفتن ”من دوستت دارم (يا حشري هستم )“ مي باشد. بعلاوه، دانستن اينكه چه كارهائي بايد با
دستانتان در تختخواب انجام دهيد، نه تنها مي تواند لذت شوهرتان را صد چندان كند، بلكه معاشقه
را براي شما آسان تر و لذت بخش تر خواهد نمود.
بيائيد نگاهي بيندازيم به سه نوع لمس كردن با دست : نوازش، ماساژ و مشكل تر از همه، جلق
زدن. هر چند اين تكنيكها معمولاً هر دوي شما را براي *-*-*-*-*-*- سر حال مي ك ند، اما هيچ يك در
رسيدن به ارگاسم هدف اصلي نيستند . بلكه اينها روشهائي حسي هستند براي ايجاد احساسي خوب
و تبديل معاشقه به يك تجربه دل انگيز و پر حرارت براي هر دوي شما . در حقيقت، وقتي
مراجعين بنده، مي گويند كه توانائي شان را براي ارتباطي واقعي با يكديگر از دس ت داده اند، من
تمريناتي را توصيه مي كنم كه به آنها اجازه ميدهد آرامتر باشند، نفس بكشند و فقط پوست يكديگر را
در تمام قسمتها لمس كنند .
اين روشي است شگفت انگيز براي برقراري ارتباط با اعماق وجود يكديگر، بدون
اينكه تحت فشار اعمال جنسي قرار بگيريم . من متوجه شدم كه زوجها معمولاً با ماساژ احساسات
عاشقانه، يا عشق واقعي شان را نسبت به يكديگر برمي انگيزند و پس از آن مي توانند شهوت
يكديگررا تحريك كنند، حتي گاهي تا ده دقيقه بعد از آن.دستانتان را بكار بيندازيد
در اين قسمت سه تا از بهترين توصيه هاي من براي خلق يك شام گاه واقعاً پر احساس با
همسرتان را مي خوانيد . هر سه اين درسها را با يكديگر تمرين كنيد تا روحي تازه در كالبد زندگي
*-*-*-*-*-*-ي تان دميده شود.
تمرين 1: مالش پشت
به شوهر عزيزتان قول بدهيد كه در اين هفته يك شب برايش اين كار را انجام مي دهيد . اين
تكنيك را مي توانيد با حركات ساده اي انجام دهيد، مثلاً لغزاندن دستتان روي پوست، فشردن
شانه ها (براي رفع خستگي ) و قلغلك دادن ملايم . روش خوب ديگر اين است كه بازي دوران
بچگي خود را تكرار كنيد كه در آن عباراتي را با انگشتتان روي پشت او مي نويسيد، مثل ”دوستت
دارم “، واز او بخواهيد كه بگويد چه نوشته ايد . و بالاخره، مطمئن شويد كه به ملايمت و مهرباني
همسرتان را نوازش كرده ايد؛ قبل از اينكه به تختخواب برويد، صورتش را نوازش كنيد، در حاليكه
با هم تلويزيون تماشا مي كنيد، بازويش را مالش دهيد . چنين نوازشهائي، روشي عالي است كه به
شوهرتان بفهمانيد كه چقدر به وي علاقمند هستيد . همچنين تفكر او را نسبت به دستان شما و آنچه كه
مي توانيد با آنها انجام دهيد، عوض خواهد كرد.
تمرين 2: ماساژ احساسياين هفته مي توانيد شبي بياد ماندني را بهمراه شوهرتان با تماس غير جنسي بگذرانيد .
درحقيقت، بعضي وقتها *-*-*-*-*-*-ي نبودن، آنقدر اميال اروتيكي ايجاد مي كند كه بعداً وقتي براي *-*-*-*-*-*-
آماده شديد، مي تواند آتش آنرا شعله ور كند . از اين تكنيك استفاده كنيد : ابتدا يك جو آرامش بخش
ايجاد كنيد، استفاده از شمع در اطراف اتاق، يك موزيك ملايم و كمي خوشبو كنندۀ هوا، مي تواند
تأثير فوق العاده اي داشته باشد . همچنين مي توانيد روغن ماساژ با عطر وانيل يا اسطو خودوس
بخريد. البته اهميتي چنداني ندارد كه چه چيزهائي را انتخاب مي كنيد؛ فراموش نكنيد كه اصل
قضيه خود شما هستيد.
وقتي كه صحنه آرائي فريبندۀ شما كامل شد، از او بخواهيد يك دوش بگيرد تا ريلكس شود و
سپس روي تخت بخوابد . كف زمين هم خوب است، بطوريكه يك حوله نرم زيرش قرار داشته باشد
و چند بالش زير پاها و سرش قرار داشته باشد . كمي روغن كف دست خود بريزيد و با ملايمت به
تمام بدنش بماليد . در اين حالت احساس مي كنيد انرژي شما به او نفوذ مي كند . كمكش كنيد
عميق نفس بكشد و بگذاريد نوازش آرامش بخش و عاشقانه شما را ذره ذره تجربه كند.
تمرين 3: جلق زدن با دست
اگر چيزي وجود داشته باشد كه مردان عاشق آن باشند اما زنها اغلب از آن خجالت مي كشند،
همين كار است . دوست داريد كه يكبار و براي هميشه يك تكنيك مطمئن در اي ن زمينه را ياد
بگيريد؟ راز موفقيت در جلق زدن با دست بسيار ساده است : از مردتان بخواهيد كه به شما نشان
دهد چگونه خود ارضائي (يا استمناء ) انجام ميدهد؛ سپس عين حركات او را تقليد كنيد . يا اگر يكي
از شما راحت نيست كه او را در حين استمناء نگاه كنيد، از او بخواهيد دستهاي شما را هدايت كند .
نكته اي كه در اينجا وجود دارد اين است كه تكنيكهاي تحريك كردن براي هر كسي متفاوت است و
بعضي از مردها الگو يا روش *-*-*-*-*-*-ي شخصي دارند كه فقط مختص خودشان است . براي مثال،
يك مرد ممكن است از حركت بالا و پايين رفتن دست كه بصورت حلقه اي دور آلتش باشد لذت ببرد .
اما مرد ديگري ممكن است حركت لغزشي را كه با دستي خميده صورت مي گيرد ترجيح دهد .
البته، آن كاري كه او براي خودش انجام ميدهد ممكن است دقيقاً همان چيزي نباشد كه او
مي خواهد شما برايش انجام دهيد، بنابراين نترسيد كه از او بپرسيد دقيقاً چه كاري را دوست دارد.
در نهايت همه چيز به سليقه منحصر بفرد او و آنچه كه او را به واكنش نسبت به نوازش شما
واميدارد بستگي خواهد داشت . خيلي رك و پوست كنده بگويم، اغلب مردها اين روش تحريك
جنسي را بهترين روش مي دانند، مگر آنهائي كه نسبت به تماس دستان يك زن با آلتشان خيلي
وسواسي يا ترسو باشند . اما اين حركت براي زنها نيز داراي مزايائي است، به سه دليل : اول اينكه
نسبت به ديگر تكنيكهاي مرسوم كه بكار مي بريد انرژي كمتري از شما مي گيرد . همچنين بر
خلاف آنچه كه ممكن است فكر كنيد، تحريك دستي يك شريك مرد و اينكه او فقط ”دريافت كننده“
باشد، عنان اختيار را كاملاً در دست زن قرار مي دهد و مرد مي تواند ريلكس باشد . اين حركتي
است كه تمام مسئوليت آن بعهده شماست . و زنهاي زيادي واقعاً از انجام چنين كاري تحريك مي
شوند،كه دليل خوبي براي انجام دادن آن نيز محسوب مي گردد.
آخرين نكته اي كه بايد در نظر داشته باشيد اين است كه، مانند تمامي ديگر فعاليتهاي جنسي،
تمرين كردن مي تواند به شما كمك شاياني بكند . بنابراين اگر خيلي خجالت مي كشيد كه اين عمل
را روي يك مدل زنده انجام دهيد (و قطعاً شما در اين احساس تنها نيستيد )، مي توانيد روي خيار يا
موز اين ك ار را انجام دهيد . بزودي مهارت شما زياد مي شود، و باور كنيد يا نه، ناگهان به هديه اي
تبديل خواهد شد كه دوست داريد به شوهرتان اهداء كنيد . فقط يادتان باشد، كليد موفقيت *-*-*-*-*-*-
دستي اين است كه از شوهرتان بپرسيد چه كاري را دوست دارد، همان كار را بكنيد و منتظر نتايج
رضايت بخش آن باشيد
.مرحله سوم: نكات ارضاي زباني
در اولين مراحل از اين كارگاه آموزشي، ما از مرحله تحريك احساسي به مرحله ارضاي دستي
شوهرتان رفتيم . اما اگر چيزي وجود داشته باشد كه مردها مصرانه خواهان آن باشند، آن چيزي جز
تحريك زباني ني ست. و امروز شما سه تكنيك ساده ياد مي گيريد كه لذت را براي همسرتان به
ارمغان خواهد آورد و اعتماد بنفس شما را در تختخواب بالا خواهد برد.دهان به دهان
لذت زباني به دو روش كاملاً متمايز ايجاد مي گردد : بديهي است كه اولين آن ”بوسيدن“ است.
اي كاش مدرسه اي غير از اين مدارس ما وجود داشت كه به زنان و مردان ياد مي داد چگونه خوب
يكديگر را ببوسند، زيرا اين عمل شروع فرآيند *-*-*-*-*-*- است . بوسيدن سبب نزديكي بيشتر زوج شده،
و تماس چشمي مستقيم و اشتراك نفس ها را امكان پذير مي سازد، ارتباطي كاملاً طبيعي كه براي
معاشقه ضروري است.
اگر چه، مراجعين خانم من هميشه گزارش مي كنند كه بوسيدن چيزي است كه در معاشقه آنها
گم شده است . بهتر است شما اين كار را شروع كنيد تا آتش احساس او و خودتان را شعله ور سازيد .
اگر شوهرتان از بوسيدن صميمي طفره مي رود، اين شايد دال بر آن باشد كه او نسبت به نزديك
شدن به شما مردد است يا اينكه به اندازه كافي صميميت بين خودش و شما احساس نمي كند . به او
اطمينان دهيد كه شما مي توانيد آنچه كه در بوسيدن دوست داريد يا دوست نداريد را با هم مطرح
كنيد، مخصوصاً اگر تمريناتي براي انجام دادن داريد يا فيلمي در اختيار داريد كه تم اشاي آن شما
را راهنمائي مي كند . براي مثال، ميتوانيد اطراف دهان شوهرتان را ليس بزنيد يا زبانتان را داخل
دهانش كنيد تا با زبان او تماس پيدا كند. هر دوي اين حركات مي تواند شديداً تحريك كننده باشد.
*-*-*-*-*-*- زباني به سادگي انجام مي گيرددومين روش انجام ارضاي زبان ي براي همسرتان نيز كاملاً روشن
است اما اغلب ساده نيست :
*-*-*-*-*-*- زباني . خيلي از زنها حتي از عبارت *-*-*-*-*-*- زباني وحشت دارند . چرا؟ مراجعين من اغلب به
من مي گويند كه مي ترسند در هنگام انجام اين عمل احساس خفگي به آنها دست دهد، يا
مي ترسند كه اشتباه آنرا انجام دهند يا اينكه نمي دانند او واقعاً از كاري كه مي كنند خوشش مي آيد
يا نه . بنابراين يكي از متداول ترين سؤالها در اين زمينه اين است كه ”آيا حتماً بايد آنرا داخل دهانم
بكنم؟“ . حتي اگر شما از دست اين نگراني ها خلاص نشويد، مي توانيد از امروز در *-*-*-*-*-*- زباني با
مهارت كامل عمل كنيد. چگونه؟ با تكنيكهائي مثل اين:
به كارهاي تمريني بپردازيدهمانند درس قبلي در مورد كارهائي كه با دستتان انجام مي دهيد، راز *-*-*-*-*-*-
زباني هم اين است كه به سادگي از شوهرتان بپرسيد كه چه چيزي را دوست دارد . اگر با انجام *-*-*-*-*-*-
زباني براي همسرتان احساس راحتي نمي كنيد، وقت آن است كه از او بپرسيد چه چيزي را دوست دارد و
چه چيزي را دوست ندارد . اگر بيرون از اتاق خواب احساس راحتي بيشتري مي كنيد اين گفتگو را در
خارج از آن ترتيب دهيد . وقتي كه يك سري ايده در اين زمينه بدست آورديد، اين تمرين را انجام
دهيد:
يك موز تر و تاز ه (كه خيلي رسيده نباشد ) برداريد و پوستش را بكنيد . جائي براي نشستن پيدا
كنيد كه بتوانيد در آنجا تنها و ريلكس باشيد و مهارتهاي زباني خود را روي اين ميوه تمرين كنيد .
وقتي با تمرين خصوصي، جرأت و اعتماد بنفس لازم را بدست آورديد، ممكن است بخواهيد اين
تمرينات را در حضور همسرتان هم انجام دهيد و از او كمك بگيريد . او را تشويق كنيد كه به شما
بگويد دوست دارد اينكار را سريعتر، آرامتر، يا در كدام قسمت انجام دهيد . با استفاده از يك شيء
تمريني، ترس شما از انجام واقعي اين عمل از بين خواهد رفت و اعتماد بنفس لازم براي ارضاي
شوهرتان را از اين طريق بدست خواهيد آورد كه منجر به ارضاء و موفقيت هر دوي شما در *-*-*-*-*-*-
خواهد شد.مشكل بد مز ه بودن
اگر فرو بردن آلت شوهرتان در دهان، برايتان خوش آيند نيست، چرا در ابتدا از تميز بودن وي
اطمينان حاصل نمي كنيد؟ مي توانيد با هم به حمام برويد و ي ا يك دوش با هم بگيريد كه هم خيلي
رمانتيك است و هم شما را از تميز بودن آلت وي مطمئن مي كند . بعد اگر واقعاً مي خواهيد آنچه در
دهانتان مي بريد خوشمزه باشد، او را به پشت بخوابانيد و از روغنهاي *-*-*-*-*-*-ي قابل خوردن، شربتهاي
شيرين و يا خامۀ زده شده روي قسمتهائي كه با دهانتان در تماس است استفاده كنيد . استفاده از
هر يك از اين موارد، روشي عالي براي مزه دار كردن معاشقه و رسيدن به نتايج خوشمزه تر مي
باشد.تكنيكهاي خود را تغيير دهيد.
وقتي كه با انجام *-*-*-*-*-*- زباني راحت شديد، ممكن است بخواهيد كه روشهاي جديد و مهيجيHow to Be
روشهاي مختلف زيادي را براي ارضاي زباني يك مرد توضيح داده است . برخي از a Great Lover
اين روشها كه مورد علاقه من نيز هست عبارتند از : ”هام كردن “ كه شما صداي ”هام“ در آورده و در
حاليكه مك مي زنيد ايجاد لرزش نيز مي كنيد؛ ”چاي كيسه اي “ كه شما در آن براي تحريك بيشتر،
بيضه ها را مك مي زنيد؛ و تحريك همراه با لرزش قسمت پائيني زير سر آلت، كه مكيدن سريع و
مكرر آن خيلي خوب جواب مي دهد. باور كنيد!
تكاليف داغ داغ براي امشببراي تست مهارتهاي جديدي كه آموخته ايد آماده هستيد؟ با استفاده از
تكنيكهائي كه ذكر آن رفت، شوهرتان را شگفت زده كنيد . و همينطور كه اين تكنيكها را بكار مي بريد
حواستان باشد كه كداميك از آنها بهتر جواب مي دهد . ديدن پيشرفتتان بعنوان يك عاشق، به شما كمك مي
كند تا *-*-*-*-*-*-ي تر باشيد، ا حترام جنسي شما افزايش يابد و حتي تمايلات *-*-*-*-*-*-ي خودتان نيز آشكار
گردد .
از چاشني شكلاتي تا تكنيكهاي ليسيدن، انتخاب با شماست، اما يك چيز را به خاطر داشته باشيد :
او بهر حال قطعاً عاشق اين كارهاي شما خواهد شد!
مرحله چهارم: وقتي كه او نمي تواند درست عمل كند،
چكار بايد كرد
براي مرحله پاياني آماده هستيد؟ تا اينجه سه اصل مهم را در لذت دادن به همسرتان با هم
مرور كرديم : تحريك كردن او، ارضاي او با دستانتان و استفاده از فوت و فنهاي *-*-*-*-*-*- زباني . اين
درس در مورد اصلي ترين رويداد است: يعني *-*-*-*-*-*-.
قابل درك است كه برخي از مردان در اين قسمت شديداً مشكل دارند، كه يا انزال زودرس
مي باشد يا عدم نعوظ آلت . اين سه تكنيك، بهترين روشهاي شما براي بازگشت به *-*-*-*-*-*- است
وقتي كه داخل اتاق خواب همه چيز در حال خراب شدن است.آيا اين براي همه مردها اتفاق مي افتد؟
بر طبق ژورنال جامعه پزشكي آمريكا (سال 1999 ، شماره 228 )، از هر 10 مرد، سه نفر از
مشكلات جنسي رنج مي برد . برخي از متداول ترين معضلات جنسي مردان (كه من آنها را از كار
افتادگي جنسي مي نامم ) انزال سريع يا زودرس، عدم نعوظ آلت يا عدم توانائي در راست كردن، و
كاهش مي ل جنسي مي باشد . اگر همسرتان در گروه سوم جاي دارد، به مرحله 1 باز گرديد تا براي
تقويت شهوت جنسي او راهي پيدا كنيد. بقيه شما به خواندن ادامه مقاله ادامه دهيد.
بيانتان را تغيير دهيدسؤالي كه به كرات از مردان دريافت مي كنم اين است كه چگونه كنترلشان را در حين
عمليات جنسي با همسرشان بهبود بخشند . عبارت ”انزال زودرس “ كم كم دارد منسوخ ميشود كه من از
اين بابت بسيار خوشحالم . در مشاوره با مرداني كه با اين مشكل دست به گريبان هستند، من عموماً
متوجه اين موضوع شدم كه اگر آنها ياد بگيرند كه چگونه در مورد از كار افتادگي هاي جنسي شان
مانند يك امر قابل كنترل و موقتي صحبت كنند، مي توانند ياد بگيرند كه چگونه بر آن غلبه كنند .
براي مثال، وقتي كه يك مرد 40 ساله مي گويد كه ”انزال زودرس “ دارد من پاسخ مي دهم،
”زودرس براي چي يا كي؟ منظورتان اين است كه براي خانمتان خيلي سريع تخليه م ي شويد، يا
اينكه دوست داريد بتوانيد بيشتر طولش بدهيد؟ “ نياز به گفتن نيست كه موقع صحبت كردن درباره
چنين موضوعي با شوهرتان، خيلي مهم است كه از بياني استفاده كنيد كه به او قدرت مي دهد.انزال سريع
تمريني وجود دارد كه بايستي به تمام كساني كه از مشكل متداو ل به ارگاسم رسيدن شوهر در
حاليكه آنها تازه گرم شده اند رنج مي برند، كمك كند . گام اول اين است كه اطمينان حاصل كنيد به
اندازه كافي در ناحيه كليتوريس (چوچوله) تحريك و لمس شده باشيد . خوشبختانه بدين ترتيب
شما به يك حالت ارگاسمي خواهيد رسيد قبل از اينكه او ارگاس م شود . مي دانم كه ممكن است
كمي عجيب باشد، اما چون براي زنها رسيدن به چندين ارگاسم امكانپذير است، من هميشه به
مراجعينم مي گويم كه اگر شما به اولين ارگاسم دستي يا زباني خود برسيد، اين امر مشكل بالقوه
همسرتان را در اينكه نمي تواند شما در دخول آلت به ارگاسم برساند، به حداقل خواهد رساند.
مرحله دوم وقتي شروع مي شود كه او احساسي مانند آن دارد كه ميخواهد بيايد و هنوز هيچ
يك از شما آمادگي خاتمه معاشقه را نداريد . اگر اين اتفاق افتاد، از او بخواهيد ديگر داخل واژن شما
هيچ حركتي نكند . سپس با دست يا يكي دو انگشت خود حل قه اي دور آلتش در قسمت انتهائي پايۀ
آن تشكيل دهيد و براي ده ثانيه آنرا نگهداريد . وقتي آبها از آسياب افتاد، مي توانيد به آميزش خود
ادامه دهيد . اين كار در اكثر موارد از انزال سريع او جلوگيري مي كند، اما گاهاً لازم است كه يك مرد
اين كار را تمرين كند تا نتيجه بگيرد.مشكل راست نشدن آلت و راههاي مقابله با آن
مي باشد . قرصهاي (Erectile Dysfunction, ED) دومين از كار افتادگي متداول عدم نعوظ آلت
وياگرا كه براي جلوگيري از راست نشدن تجويز مي شود، روش بسيار خوبي است، اگر شما و
همسرتان با مطرح كردن مشكلتان با پزشك (معمولاً اورولوژيست ) و خريد قرصهاي اغلب گران
قيمت وياگرا مشكلي نداشته باشيد . اين روش جواب مي دهد ! بر خلاف بحثي كه بر سر سلامت
استفاده از اين قرصها در جريان است، اگر شما از نيتروگليسيرين استفاده نمي كنيد يا پزشك شما را
از مصرف وياگرا منع نكرده باشد، روش بسيار خ وبي براي درمان عدم نعوظ آلت مي باشد . اين قرصها
داروي تقويت قواي جنسي نيستند، با اين وجود، همسرتان حتماً بايد با اورولوژيست خود در مورد
بقاعده بودن يا نبودن سطوح فيزيولوژيكي بدنش مشورت كند . حتي برخي داروها مي تواند بر راست
شدن آلت تأثير منفي بگذارد.راست نگهداشتن آلت اگر شما و همسرتان با راست نگهداشتن آلت مشكل
داريد، مي توانيد از تكنيك فشار دادن در قسمت انتهائي پايه آلت استفاده كنيد (مانند روشي كه براي
جلوگيري از انزال سريع در بالا تشريح شد). با استفاده از اين روش جريان خون در جائي كه مي خواهيد
يعني آلت حفظ خواهد شد .
كار ديگري كه مي توانيد بكنيد اين است كه يك حلقه دور پايه آلت شق شدۀ وي قرار دهيد . اين حلقه
بايد داراي چفت يا گره اي باشد تا بتوان آنرا براحتي در محل خود قرار داد و يا آزاد كرد . وقتي هر
دوي شما آمادۀ به ارگاسم رسيدن وي هستيد، چفت حلقه را آ زاد يا گره آنرا باز كنيد . روشهاي
ديگري نيز وجود دارد كه مي تواند مؤثر واقع شود، اما نياز به تجويز پزشك دارد، مانند : داروهاي
تزريقي كه خودتان آنرا به آلت شل تزريق مي كنيد تا سفت شود، يا استفاده از پمپهاي مخصوص
Top Gun و Vigorex . آلت. مكمل هاي طبيعي نيز مي تواند در افزايش قدرت نعوظ مؤثر واقع شود
دو نمونه از آنها هستند كه من مورد تحقيق قرار داده ام و تأييدشان مي كنم.
در نهايت نگرش مثبت ذهني نيز به بهبود اين قضيه كمك مي كند . اگر هر دوي شما به هنگام
*-*-*-*-*-*- راحت و بدون استرس باشيد، ممكن است متوجه شويد كه صرفاً لذت بردن از احساسات
لذت بخش – شامل بوسيدن، نوازش و شكلهاي ديگر معاشقه – و تمركز روي لحظاتي كه با هم
داريد، شايد همان درماني باشد كه به آن نياز داشتيد.يك تمرين داغ براي دو نفر
در اينجا تمرين ساده اي وجود دارد كه عشق شما را عميق و سرزنده نگه خواهد داشت و
مهارتهائي را كه آموختيد نهادينه خواهد كرد . اين تمرين را بصورت هفتگي انجام دهيد؛ ترجيحاً در
براي ايرانيها شبهاي » زماني كه از تمام تنش ها و فشار ها راحت هستيد (مثل آخر شبهاي يكشنبه
يا بعد از صرف يك شام دلپذير با موسيقي متن – پس از اينكه بچه ها خوابيدند ي ا در شبي « جمعه
كه خانه فقط به شما اختصاص دارد).
در يك چنين لحظاتي، ”حرارت“ روابط *-*-*-*-*-*-ي خود را ياد آوري كنيد . مثلاً از همسرتان
بپرسيد، ” خوب، در مورد رابطه اي كه اخيراً در اتاق خواب با هم داشتيم چه احساسي داري؟ “
يادتان باشد : الان وقت انتقاد كردن نيست . اگر رابطۀ گرمي داشتيد، پس بخاطرش از او تشكر كنيد .
اگر ولرم بود، در مورد روشهائي صحبت كنيد كه گرمترش كند . و اگر رابطۀ سردي داشتيد، روشهاي
خاصي را براي بهبود اين وضعيت اتخاذ كنيد يا به يك مشاور حرفه اي در اين زمينه مراجعه كنيد .
هر چيزي از انتخاب يك كتاب جديد گرفته تا ثبت در دفتر يادداشت روزانه، مي تواند كمك مؤثري
باشد، مخصوصاً اگر شما چيزهائي كه هر ماه در دفتر خود مي نويسيد را مرور كنيد و پيشرفت خود
را تحت نظر قرار دهيد . همچنين مي توانيد اهداف خاصي را در *-*-*-*-*-*- بصورت سالانه و يا حتي
ماهانه براي خود در نظر بگيريد؛ اين كار باعث خواهد شد وضعيت مورد نظر خود را تعيين كنيد و
ببينيد آيا به آن دست پيدا كرده ايد يا نه. چه چيزي بهتر از اين مي تواند باشد؟
يادداشت مترجم:
اميدوارم اين مقاله تقاضاي مكرر خانمها در مورد بيان تكنيكهاي *-*-*-*-*-*-ي مربوط به آنان را
پاسخگو بوده باشد . هر چند آقاياني كه در مورد مشكلات جنسي خود تماس گرفته بودند نيز
مي توانند از نكات مطرح شده در اين مقاله استفاده نمايند . يقيناً طرح نقطه نظرات ارزشمند تمامي
شما خوانندگان گرامي، مشوق و راهگشاي بنده در ارائه هر چه مفيد تر اين سري مقالات خواهد بود .

bb
12-20-2008, 21:44
لطفا دقت بشه که در مقالات قرار داده شده واژه هایی که باعث درد سر هستن قرار نداشته باشن .
و تا جایی که میشه از قرار دادن مقالات و کپی کردن پرهیز بشه و فقط از تایپ استفاده بشه تا دقت بیشتری بر محتوای مطلب صورت بگیره . @};-

figor
03-29-2013, 05:56
سلام
مطالبتون خيلي عالي بود من واقعاً استفاده كردم و اميدوارم كه همه بتونن اين مطالب رو بخونن و تو زندكي زناشويي موفق شن
با تشكر خيلي خيلي خيلي زياد

figor
03-29-2013, 05:57
سلام
مطالبتون خيلي عالي بود من واقعاً استفاده كردم و اميدوارم كه همه بتونن اين مطالب رو بخونن و تو زندكي زناشويي موفق شن
با تشكر خيلي خيلي خيلي زياد