PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترینر،کدتقلب بازی resident evil 5

Meisam
09-16-2009, 18:34
ترینر کد تقلب سیو رزیدنت اویل 5 resident evil 5
Trainer

DX9 + 10 - +8 trainer

NUMPAD1 - UNLIMITED HEALTH
NUMPAD2 - UNLIMITED CLIPS/OBJETS
NUMPAD3 - NO RELOAD
NUMPAD4 - UNLIMITED GOLD
NUMPAD5 - ONE HIT KILL
NUMPAD6 - NO WEAPON OVERLOAD
NUMPAD7 - NO VEHICLE DAMAGE
NUMPAD+ - SUPER SPEED
NUMPAD- - SLOW MOTION
NUMPAD. - NORMAL SPEED

ترينر بازي Resident Evil 5 ترينر بازي Resident Evil 5 ، کد تقلب بازی Resident Evil 5 ، ترینر ، کد تقلب، ،cheat، Resident Evil 5 cheat ،ترینر رزیدنت اویل 5، کد تقلب رزیدنت اویل 5 ، cheat رزیدنت اویل 5 ، ترينرResident Evil 5 ،

[Only registered and activated users can see links]کد تقلب های جدید رزیدنت اویل 5شماره ی 2 ([Only registered and activated users can see links])
کد تقلب های جدید رزیدنت اویل 5شماره ی 3 ([Only registered and activated users can see links])

mamadd_kento
09-21-2009, 00:23
یک ترینر گرفته بودم مثل این ولی +13 . داخل بازی dont send میداد میپرید بیرون . این امتحان شدس ؟

Meisam
09-21-2009, 01:16
دوست عزیز اگر مشکل داشت 36 نفری که پایین اسمشون اومده دانلود کردن گزارش می دادن .

ALI
09-22-2009, 14:13
پنج تا ترینر دیگه هم من اضافه کردم تا اونهای که مشکل دارن مثل خودم بااینهامشکلشون رفع بشه
نکته: اگه خواستید از این ترینر استفاده کنید اون رو وسط بازی اجرا کنید یعنی اول بازی رو اجرا کنید و بعد وسط بازی alt+tabبزنید و بعد ترینر RESIDENT EVIL 5 DX9 v1.0.0.129 + 15 Trainer.rar ([Only registered and activated users can see links]) (948.5 رو اجرا کنید تا از بازی بیرون نپره
دوتا ترینر دیگه هم پایین اضافه کردم می تونید تست کنیدre5 ([Only registered and activated users can see links])1

دوستان اونهای که مشکل داشتن حتماTrainer.zipرو دانلود کنن من قبلا مشکل داشتم ولی با این ترینر مشکلم رفع شد

ترينر بازي Resident Evil 5 ترينر بازي Resident Evil 5 ، کد تقلب بازی Resident Evil 5 ، ترینر ، کد تقلب، ،cheat، Resident Evil 5 cheat ،ترینر رزیدنت اویل 5، کد تقلب رزیدنت اویل 5 ، cheat رزیدنت اویل 5 ، ترينرResident Evil 5 ،

baktash70
09-24-2009, 14:47
سلام
من با Resident_Evil_5_V1.0_DX9_DX10_Plus_11_Trainer_By_KelSat.zip دچار مشکل هستم آخه وقتی میخوام اجرا کنم.میگه که gaME FOR WINDOWS V3.0.89.0 را نصب کن .در حالی که نصبه.دوباره هم نصب کردم اما اجرا نشد
با بقیه ترینرها هم مشکل دارم چون وسط بازی میپره بیرون و DONT SEND میده.حتی به روش آقا علی عمل کردم.اما بازم نشد.
حالا چکار کنم؟

BKM_MAHDI
09-24-2009, 18:26
سلام دوست من .
دستور کار :
شما اول فایل اول رو اجرا کنید و داخل بازی شوید .
داخل بازی با کلیدهای Alt+Tab موقتا از بازی خارج شوید
سپس فایل دوم را اجرا نمایید
حالا شما دوباره به داخل بازی برید به احتمال خیلی زیاد مشکلتون حل میشه .

در غیر اینصورت باز هم به نظر من مشکل از ویندوز لایوه . دقت داشته باشید این برنامه که داخل خود بازی هست نسخه ی دومش هست و شما حتما باید نسخه ی 3 رو داشته باشید .

موفق باشید rr))

BKM_MAHDI
09-24-2009, 18:44
این هم آخرین نسخه از ترینر رزیدنت اویل 5

پسورد فایل : p30lords.com

Azerbaycan
09-25-2009, 02:03
عالی بود ممنون

qutlas
09-25-2009, 14:03
::Ma به نظر من شما باید ویندوز خودت و عوض کنی:d:ه

JʌvʌD
09-25-2009, 19:14
تمامی اسلحه ها ، کلی پول ، همه مراحل و لباسهای اسپشیال با...
([Only registered and activated users can see links])سیو صد در صد بازی! ([Only registered and activated users can see links])

سالاری
09-26-2009, 12:44
بابا تو دیگه کی هستی

BKM_MAHDI
09-26-2009, 13:10
اگه کارت راه افتاد برای ما هم دعا کن :d

JʌvʌD
09-26-2009, 18:43
اینم سیو کامل رزیدنت اویل 5:
کد:
[Only registered and activated users can see links]

macmac
09-26-2009, 23:45
من در قسمت جیپ قسمت که کامیون میاد میزنه از بالای تپه سقوت میکنه چجوری باید رد کنم؟

vahidddd
09-27-2009, 01:35
سلام
من پس از تمام کردن هر یک از مراحل بازی از بازی که خارج میشم ودوباره بر میگردم میبینم که بازی save نشده و باید دوباره از اول بازی کنم.لطفا طریقه save کردن بازی رو به من بگید.
با تشکر

Meisam
09-27-2009, 02:27
سلام
من پس از تمام کردن هر یک از مراحل بازی از بازی که خارج میشم ودوباره بر میگردم میبینم که بازی save نشده و باید دوباره از اول بازی کنم.لطفا طریقه save کردن بازی رو به من بگید.
با تشکر

save دستی نداره شما باید به چک پوینت برسید خودش save می کنه

elman
09-27-2009, 02:51
با سلام دوستان
من بازی را بدون تقلب تمام کردم خیلی حال داد چون با ترینر هر کاری که دوستان گفتن انجام دادم حتی رمهای رایانه م را عوض کردم باز از بازی همراه ترینر خارج میشد بعد هم دوبار ویندوز عوض کردم وسیو بازی را وقتی بداخل مای داکیمنت ÷وشه کا÷کم را میزاشتم هنگام لود در بازی ÷یغام خرابی فایل میداد و اینکه آنلوکر بعد از نصب چه جوری در بازی اجرا میشه.

با تشکر ائلمان تورک اوغلو

ALI
09-27-2009, 11:08
دوس من من هم مشکل شما رو داشتم ولی وقتی ترینر رو وسط بازی اجرا می کردم یه پیغام خطا می اومد در مورد ترینر و بعد همون جا کلید 3 رو می زدم که فقط سلاح ها بی نهایت بشه و بعد ترینر رو می بستم و دوباره به بازی بر می گشتم و دیگه از بازی خارج نمی شد .
1- بازی رو اجرا میکردم و وسط بازی alt+tabرو می زدم تا بازی بیرون بره
2-حالا ترینر رو اجرا می کردم تا پیغام خطا بده
3- کلید 3 رو میزدم تا پیغام اکتیو بیاد
4-حالا ترینر رو می بستم
5-بازی رو از پایین صفحه دوباره اجرا می کردم
همین

rezaashil
09-27-2009, 17:30
سلام
با تشکر
با ویندوز لایو داخل بازی یک پروفایل افلاین بساز درست میشه بازی سیو هم میشه :-b

1520096348
09-27-2009, 23:41
من بازی اویل 5 بازی میکنم سیو نمیشه کمک کمک کمک کمکم کنید:;l:)-f_(9(-{

ALI
09-28-2009, 11:15
شما به دو دلیل ممکنه این مشکل رو داشته باشید
1- پروفایل با ویندوز لایو توی بازی نتونید بسازید
2- توی کپی کردن کرک بازی مشکل داشته باشید که این مشکل ممکنه در ویندوز ویستا بیشتر باشه

safar
09-28-2009, 13:42
کد اویل 5 اجرا نمیشه

BKM_MAHDI
09-28-2009, 14:45
دوست من اکثر این ترینرها تست شده هستند و مشکلی ندارند.فقط به پست های راهنما در صفحات اول و ودوم توجه کنید

karim_r63
09-28-2009, 23:39
کد اویل 5 اجرا نمیشه
resident-evil-5-dx9-v1[1].0.0.129-trainer-plus13_P30lords

RESIDENT EVIL 5 DX9 v1[1].0.0.129 + 15 Trainer
رااجرامیکنم از بازی میپره بیرون چه کار کنم؟

farzad_fs
09-29-2009, 13:29
با سلام دوست عزیز شما باید ابتدا یک پروفایل بسلزید در ابتدای بازی به شما اختار میکند که اگر پروفایل نسازید بازی سیو نمیشود[-x

شوهر خواهر
10-01-2009, 04:03
سلام :
من بازی اویل 5 رو تا نیمه پیش رفتم و هر بار سیو میکردم . تا اینکه میخواستم ویندوز عوض کنم .
سیو بازی رو از مایداکیومنت کپی کردم توی یکی از درایو هام به غیر از درایو (C) و بعد ویندوز رو عوض کردم .
خلاصه .سرتونو درد نیارم .
حلا که دوباره بازی رو نصب کردم ویک پروفایل مثل پروفایل قبلیم ساختم و سیومو دوباره برگردوندم تو مایداکیومنت؛؛؛ بازی سیومو لود نمیکنه .
وحالا من باید چه کنم که لود بشه وبتونم بقیشو بازی کنم .
زود . تون . سریع. جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون اعصابم خورد شده و اگر سیوم برنگرده اول خودمو بعد مادر زنمو میکشم.
قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید .:-s

با تشکر : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

hossein 1390
10-01-2009, 12:32
سلام
من تو قسمت ساوانا گیرکردم همون جایی که پشت ماشین تیربار میزنن آخرشو که ماشین وای میسه جلوی راه هم یک کامیون گرفته من همه ادم ها رو میکشم هرچقدر هم به کامیون تیر میزنم نمیترکه لطفا کمک کنید ممنون

ALI
10-01-2009, 16:22
فقط باید بشکه ها رو منفجر کنی وبعد ادم های روی کامیون رو بزنی بعد ماشین دوباره راه می افته و وقتی هم به غول رسیدی فقط شاخکاش رو بزن زیاد هم دستت رو روی تیرباز نگه ندار تا داغ کنه (-{

ALI
10-01-2009, 16:26
سلام :
من بازی اویل 5 رو تا نیمه پیش رفتم و هر بار سیو میکردم . تا اینکه میخواستم ویندوز عوض کنم .
سیو بازی رو از مایداکیومنت کپی کردم توی یکی از درایو هام به غیر از درایو (C) و بعد ویندوز رو عوض کردم .
خلاصه .سرتونو درد نیارم .
حلا که دوباره بازی رو نصب کردم ویک پروفایل مثل پروفایل قبلیم ساختم و سیومو دوباره برگردوندم تو مایداکیومنت؛؛؛ بازی سیومو لود نمیکنه .
وحالا من باید چه کنم که لود بشه وبتونم بقیشو بازی کنم .
زود . تون . سریع. جواب بدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چون اعصابم خورد شده و اگر سیوم برنگرده اول خودمو بعد مادر زنمو میکشم.
قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید .:-s

با تشکر : [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شما میتونی اول مادر زنت رو بکشی تا با خیال راحت بتونی بازی کنی :d
احتمالا برای پروفایل قبلیت اسم نذاشتی اگه گذاشتی که باید حالا هم اسم مشابه بدی در غیر این صورت سیو رو از همین سایت دانلود و اسم پروفایلت رو هم player1 دست نزن و از همون جایی که بازی نکردی بازی رو ادامه بده

hossein 1390
10-01-2009, 17:37
فقط باید بشکه ها رو منفجر کنی وبعد ادم های روی کامیون رو بزنی بعد ماشین دوباره راه می افته و وقتی هم به غول رسیدی فقط شاخکاش رو بزن زیاد هم دستت رو روی تیرباز نگه ندار تا داغ کنه (-{
بشکه هارو منفجر میکنم آدم های هم که بمب میندازن میکشم هیچ اتفاقی نمیفته

شوهر خواهر
10-01-2009, 17:49
سلام
مادر زنم رو کشتم

برای پروفایل قبلیم اسم انتخاب کردم و پروفایل جدیدمم به همون اسم قبلی درست کردم
ولی باز لود نمیکنه

ضمنا از سایت هم سیو دانلود کردم ولی باز لود نمیکنه

اصلا پاشو بیا خونمن درستش کن

شوهر خواهر
10-01-2009, 17:56
بشکه هارو منفجر میکنم آدم های هم که بمب میندازن میکشم هیچ اتفاقی نمیفته

اقا قربون شکل ماه شما برم

توی اون ماشین که جلوی شما ایستاده ,,, اون عقبش ,,قسمت بار ,,که توش ادمها هستن,, یک بشگه قرمز رنگ است اونو با تیر بزن ماشین میترکه

اره بابا جون

hossein 1390
10-01-2009, 18:23
اقا قربون شکل ماه شما برم

توی اون ماشین که جلوی شما ایستاده ,,, اون عقبش ,,قسمت بار ,,که توش ادمها هستن,, یک بشگه قرمز رنگ است اونو با تیر بزن ماشین میترکه

اره بابا جون

من بشکه های پشت ماشین میزنم ماشین نمیترکه البته با ترینر میرم
به نظر شما مشکل از ترین هستش که ماشین نمیترکه

hossein 1390
10-01-2009, 18:34
سلام
مادر زنم رو کشتم

برای پروفایل قبلیم اسم انتخاب کردم و پروفایل جدیدمم به همون اسم قبلی درست کردم
ولی باز لود نمیکنه

ضمنا از سایت هم سیو دانلود کردم ولی باز لود نمیکنه

اصلا پاشو بیا خونمن درستش کن

دکمه home رو کیبورد روبزن ویه دونه اکانت درست کن
یا اون سیو هایی که کپی کردی انتخاب کن یه ذره سخته

شوهر خواهر
10-01-2009, 20:14
دکمه home رو کیبورد روبزن ویه دونه اکانت درست کن
یا اون سیو هایی که کپی کردی انتخاب کن یه ذره سخته

اقا من بلدم سیو کنم
قبلا هم گفتم من ویندوز عوض کردم و بازی دوباره نسب کردم و یک دونه اکانت درست کردم و سیومو ریختم تو مای داکیومنت ولی بازی سیومو اجرا نمیکنه

ضمنا من اکانت جدید رو با همون اسم اکانت قبلی درست کردم و محتویات پوشه رو پاک کردم وسیوه قبلیم رو جاش ریختم
وبازی اکانت منو میشناسه ولی سیوم رو اجرا نمیکنه

از سایت هم سیو دانلود کردم ولی نمیتونه لود کنه

شوهر خواهر
10-01-2009, 20:21
من بشکه های پشت ماشین میزنم ماشین نمیترکه البته با ترینر میرم
به نظر شما مشکل از ترین هستش که ماشین نمیترکه

با سلام
نه مشگل از ترینر نیست
من خودم با ترینر بازی کردم و چندتا بشگه کنار ماشین بود اونارو با تیر زدم و یک بشگه هم تو ماشین بود اون هم زدم ماشین ترکید
نظر من اینکه از نو این مرحله رو بازی کن . اگر با ترینر بازی میکنی نباید زیاد برات سخت باشه .
ضمنا یک فکری برای سیو من بکن که تا نصفه بازی رفتم و حلا سیوم لود نمیشه

TMNT
10-01-2009, 20:45
اقا من بلدم سیو کنم
قبلا هم گفتم من ویندوز عوض کردم و بازی دوباره نسب کردم و یک دونه اکانت درست کردم و سیومو ریختم تو مای داکیومنت ولی بازی سیومو اجرا نمیکنه

ضمنا من اکانت جدید رو با همون اسم اکانت قبلی درست کردم و محتویات پوشه رو پاک کردم وسیوه قبلیم رو جاش ریختم

تو gta هم لود نمیکرد.من کلا رزیدنت رو نریختم ببینم چجوریه ولی احتمالا هر کاری بکنین فایده نداره.باید از اطلاعات اکانتتون بک آپ میگرفتین.

شوهر خواهر
10-01-2009, 20:59
[QUOTE=TMNT;217372]تو gta هم لود نمیکرد.من کلا رزیدنت رو نریختم ببینم چجوریه ولی احتمالا هر کاری بکنین فایده نداره.

از این حرفها نزن من اعصابم خورده من قبلا مادر زن مو یک بار کشتم حلا میزنم خودمو میکشم[-x
چون اصلا حسش نیست دوباره از اول بازی کنم [-x

ضمنا موقع لود سیوم این پیام رو میده و من yes میزنم و دوباره همین پیام میاد

you will not be able to save data if you
continue without loading
؟try loading again

yes no

hossein 1390
10-01-2009, 21:48
اقا من بلدم سیو کنم

عزیز من بازی خودش سیو میکنه تو که نمیتونی سیو کنی
برو تو پوشه Documents بعد برو تو پوشه CAPCOM ببین باید یه فایلی با این نام داشته
باشی config

hossein 1390
10-01-2009, 22:27
[Only registered and activated users can see links]عزیز من بازی خودش سیو میکنه تو که نمیتونی سیو کنی
برو تو پوشه Documents بعد برو تو پوشه CAPCOM ببین باید یه فایلی با این نام داشته
باشی config

یه فایل سیو برات آپلود کردم ببین کارت راه میفته یا نه
این فایل هم مراحلش آزاده هر چی که فکر کنی آزاده

شوهر خواهر
10-01-2009, 22:42
عزیز من بازی خودش سیو میکنه تو که نمیتونی سیو کنی
برو تو پوشه documents بعد برو تو پوشه capcom ببین باید یه فایلی با این نام داشته
باشی config

سلام

یک باره دیگه توضیح میدم .

من بازی اویل 5 رو تا نیمه بازی کردم در بین بازی به صورت خودکار بازی سیو می شد و به مای داکیومنت و به داخل پوشه ای به نامه capcom و بعد به پوشه ای که در ابتدای بازی پرفایل ساخته بودم می ریخت.
من سیو رو در یکی از درایوهام زخیره کردم
و بعد ویندوز عوض کردم حالا که دوباره ویندوز نصب کردم و بازی اویل رو دوباره نصب کردم و یک پرفایل به همون نام پروفایل اولیم که قبل از نصب ویندوز داشتم ساختم و سیو مو داخل مایداکیومنت بر گردوندم که ادامه بازی رو انجام بم بازی لود نمیشه
از داخل سایت چندتا سیو که بچه ها گذاشته بودن هم دانلود کردم و ریختم تو مای داکیومنت و پروفایل جدید هم به همون نام سیوی که دانلود کرده بودم ساختم ولی باز لود نمیکنه.

اصلا میخوام بدونم کسی از سیو هایی که تو این سایت هست استفاده کرده اگر دانلود کردین و سیو ها جواب داده به من هم یاد بدین من هم از سیو ها استفاده کنم

اینم لینک دانلود سیو اویل 5 که یکی از کار بران سایت کذاشته

((-((((-((((-((((-((

شوهر خواهر
10-02-2009, 03:34
سلام خسته نباشید

میشه بازی اویل 5 کامپیوتر رو با دسته بازی کرد . یا فقط با موس و کیبرده کار میکنه

aref.mire
10-02-2009, 09:30
سلام خسته نباشید

میشه بازی اویل 5 کامپیوتر رو با دسته بازی کرد . یا فقط با موس و کیبرده کار میکنه

سلام
این بازی با دسته بازی می شه

amir71
10-02-2009, 12:27
لطفا طرز استفاده از ترینر ها رو هم بگید من هر کاری میکنم کار نمی کنه

hossein 1390
10-02-2009, 14:33
لطفا طرز استفاده از ترینر ها رو هم بگید من هر کاری میکنم کار نمی کنه

برو به صفحه 1 وفایل دانلود کن بعدبازی اجرا کن موقعی که هر کلید که تو ترینر نوشته بزنی خودش پیغام اکتیو میزنه بعد ترینر ببند تا از بازی بیرون نپره:d:

شوهر خواهر
10-03-2009, 01:47
سلام به همه دوستان
از اونجا که همه بازی های جدید PC به برنامه Games For Windows - Live برای اجرا نیازمند هستند ، استفاده از فایل های سیو قبلی برای بعضی از دوستان ((( مثل خودم که هرچی تو این سایت التماس کردم کسی راهنمایم نکرد ))) مشکل ساز شده بود که من تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا این مشکل حل بشه.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته فقط مشکل دوستانی حل میشه که از حالا به بعد کاری رو که میگم انجام بدن وگرنه اونهایی که ویندوزشون رو بدون انجام کار زیر پاک کرده باشن با روش زیر به جایی نمی رسن.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
در Windows XP:
خوب از حالا به بعد شما علاوه بر فایل سیو بازی ها باید فایل دیگری رو هم کپی کنید تا در صورت تعویض ویندوز مجددا بتونید از سیو های قبلی خودتون استفاده کنید.
اول از همه فایل های Hidden رو نمایان کنید.

به ادرس زیر برید:

X:\Documents and Settings\(user)\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive
در اینجا شما پوشه ای به نام Content خواهید دید. این پوشه در واقع حاوی پروفایل شما در GFW-Live هست.
شما باید این پوشه و سیوهاتون رو قبل از پاک کردن ویندوز کپی کنید و در موقعی که خواستید بازیتون رو ادامه بدید در جای خودشون قرار بدید.

در مورد Windows Vista هم دنبال چنین فایلی بگردید. باقیش هیچ فرقی با XP نداره.

ضمنا , کسانی که سیو اینگونه بازی ها رو تو سایت میگذارن باید به غیر از پوشه ای که داخل مای کامپیوتر به عنوان سیو هست پوشه ای که در ادرس بالا توضیح دادم هم بزارن.

امیدوارم به دردتون خورده باشه

موفق و پیروز باشی

شوهر خواهر
10-03-2009, 02:19
سلام
من با Resident_Evil_5_V1.0_DX9_DX10_Plus_11_Trainer_By_KelSat.zip دچار مشکل هستم آخه وقتی میخوام اجرا کنم.میگه که gaME FOR WINDOWS V3.0.89.0 را نصب کن .در حالی که نصبه.دوباره هم نصب کردم اما اجرا نشد
با بقیه ترینرها هم مشکل دارم چون وسط بازی میپره بیرون و DONT SEND میده.حتی به روش آقا علی عمل کردم.اما بازم نشد.
حالا چکار کنم؟

دوست عزیز

زمانی ترینر استفاده میکنی و وسط بازی با DONT SEND ربه رو میشی باید برنامه
gaME FOR WINDOWS V3.0.89.0
رو نصب کنی . در داخل سی دی بازی این برنامه با ورژن 2 هست که مشکل شما رو حل نمیکنه
ورژن جدیدش رو میتونی از لینک زیر دانلود کنی

موفق باشی

حجم :29.0 MB

safar
10-03-2009, 11:56
کد تقلب اصلی را بگید این کدها عمل نمی کنه

safar
10-03-2009, 13:16
کد بازی اشتباه کار نمی کنه

BKM_MAHDI
10-03-2009, 17:07
دوست من این کدها تست شده هستند و مشکلی ندارند .
بزودی یک کد جدید خواهم گذاشت

safar
10-04-2009, 13:53
چگونه پرو فایل بسازم

BKM_MAHDI
10-04-2009, 14:12
همون اول خودش پیغام میده برای ساخت پروفایل new create profile

abi_joon158
10-05-2009, 12:27
سلام دوستان از کجا میشه Windows Live رو دانلود کرد ؟:-/

saly
10-05-2009, 20:40
salam baro bax siteton cheghadr bihale

BKM_MAHDI
10-05-2009, 20:45
سلام دوستان از کجا میشه Windows Live رو دانلود کرد ؟:-/

فکر میکنم خود بازی باید داشته باشش

salam baro bax siteton cheghadr bihale

به حضور بچه های باحالی مثل شما نیازمندیم تا پر رونق تر بشه ::Ma@};-

abi_joon158
10-05-2009, 23:29
خود بازی که نداشت ، ولی خودم دانلودش کردم ، یه فایل 29 مگا بایت
که باعث شد اون تراینر اجرا بشه ( این تراینر تو صفحه اول RESIDENT EVIL 5 DX9 v1.0.0.129 + 15 Trainer.rar ) ،
همه دوستانی که با تراینرهای دیگه مشکل دارند از Windows Live استفاده کنن و بعد مطمئن
باشین تراینر اجرا میشه و واسه بازی هیچ مشکلی پیش نمیاد .

• دانلود Windows Live ([Only registered and activated users can see links])

• دانلود تراینر ([Only registered and activated users can see links]) - البته با اجازه از آقا Ali

lord of darkness
10-06-2009, 00:44
دوستان من این ورژن جدید از Windows Live رو که یکی از دوستان گذاشته بود، دانلود و نصب کردم، بازی دیگه بالا نمیاد. بازی رو که اجرا میکنم انگار که کامپیوترم هنگ میکنه صفحه مشکی میاد ولی بازی بالا نمیاد.
نسخه قبلی رو هم از رو DVD بازی دوباره نصب کردم ولی فایده نداره.

lord of darkness
10-06-2009, 01:55
دوستان مشکل قبلیم حل شد ولی )-f
ترینر رو اجرا میکنم. دقیقن همونجوری که توضیح دادید. یعنی اول بازی رو اجرا میکنم، بعدش با Alt+Tab میام بیرون و ترینر رو اجرا میکنم.
Num 1 رو میزنم که خونم تموم نشه بعدش میرم تو بازی، قبل از ورود لود میکنه ترینر هم میگه Activated ولی بازم خونم کم میشه و میمیرم. تو مرحله ای که تو ماشین پشت تیر بار هستم و اون غوله میاد گیر کردم.:-((

abi_joon158
10-06-2009, 13:36
دوستان مشکل قبلیم حل شد ولی )-f
ترینر رو اجرا میکنم. دقیقن همونجوری که توضیح دادید. یعنی اول بازی رو اجرا میکنم، بعدش با Alt+Tab میام بیرون و ترینر رو اجرا میکنم.
Num 1 رو میزنم که خونم تموم نشه بعدش میرم تو بازی، قبل از ورود لود میکنه ترینر هم میگه Activated ولی بازم خونم کم میشه و میمیرم. تو مرحله ای که تو ماشین پشت تیر بار هستم و اون غوله میاد گیر کردم.:-((

شما Windows Live رو نصب کردین ؟
اگه نصب کردین ، از تراینری که با Widows Live کارمی کنه همین کارایی که با قبلا"
انجام دادین رو یه بار دیگه انجام بدین ، مطمئنا" مشکلتون حل میشه .

با تیر بار به غول شلیک کنین وقتی از بدن غول چیزی خارج شد به اون چیزا شلیک کنین
وقتی ازتون می خواد جا خالی بدین این کار رو انجام بدین تا جونتون کم نشه . در ضمن
حواصتون باشه که تیر بار داغ نکنه .
موفق باشین @};-

pedii
10-06-2009, 19:36
mamnooooooooooooooooooooooon

rooooze
10-06-2009, 23:46
بابا شما چقدر ناشی هستین من تو 10 ساعت که بازی رو خریدم تا آخرش رفتم سئوال دارین بگین در مورد مراحل بهتون بگم ...البته بار اول فقط با درجه ساده می شه رفت ولی اگه با همون رفتی تا آخر اینقدر بهت می دن که دیگه اصلا نیازی به ترینر ندارین ..پیشنهاد می کنم اصلا ترینر استفاده نکنید که حال بازی رو از بین می بره ....موفق باشید.

m_mahmoud_khani
10-07-2009, 20:04
سلام دوستان

من از هر ترینری استفاده میکنم دو دقیقه که بازی میکنم فرت میپره بیرون :-s

کسی راه حلی سراغ داره ؟

groupnima
10-07-2009, 20:18
سلام
من تو ساوانا همون جایی که ماشین رو میندازن تو دره گیر کردم
راهنمایی کنید

groupnima
10-07-2009, 20:18
سلام
من تو ساوانا همون جایی که ماشین رو میندازن تو دره کردم
راهنمایی کنید

mehdi_vsgh
10-07-2009, 22:51
سلام
راهنمایی کنید
این مرحله بسیار جذاب است شما بر روی تیربار ماشینی قرار دارید دشمنانی که موتور و ماشین می آیند را بزنید و باید مراقب باشید تا ماشین شما صدمه نبیند. در طول راه دکمه هایی که از شما خواسته میشود را بزنید! بازی رو ادامه دهید تا دمویی مشاهده کنید.
در دمو غول بسیار بزرگی به طرف شما می آید به وسیله تیربار ماشین به او شکلیک کنید بعد از دیدن تصویری به موجوداتی که از بدن غول جسبیده هستند تیراندازی کنید بعد از انجام این کار موجود بزرگ از پشت او می آید به آن نیز شلیک کنید 2 بار این کار رو تکرار کنید بعد از کشتن او و دیدن دمویی این مرحله بسیارآْسان( (-{ )!!!! تمام خواهد شد

abi_joon158
10-07-2009, 23:00
سلام
راهنمایی کنید

همین کارای آقا mehdi_vsgh گفت رو انجام بدین .

موفق باشین @};-

abi_joon158
10-07-2009, 23:14
سلام دوستان

من از هر ترینری استفاده میکنم دو دقیقه که بازی میکنم فرت میپره بیرون :-s

کسی راه حلی سراغ داره ؟

شما از این تراینر ( RESIDENT EVIL 5 DX9 v1.0.0.129 + 15 Trainer.rar ) که تو صفحه اول هست ، هم استفاده کردین ؟!

البته این با Windows Live کار میکنه

• دانلود Windows Live ([Only registered and activated users can see links])

mehdi_vsgh
10-07-2009, 23:16
همین کارای آقا mehdi_vsgh گفت رو انجام بدین .

موفق باشین @};-
قربانه شما بروبچز اینجا منو مهدی وثوق السلطنه صدا میکنن
البته وثیقه هم میگن
وقوث هم میگن
شما هرکدومو دوست دارین صدا کنید (-{

TMNT
10-08-2009, 00:53
ها ها منم به مشکل خوردم.(-{دیگه دموهای بازی رو نشون نمیده.فقط صدا و زیرنویس میاد.
همون اول بازی دقیقا بعد از اون قسمت که یارو سرشو بریدن این مشکل پیش اومد.کسی راهی نداره؟

hossein1263
10-08-2009, 11:52
آقا این ترینر چرا وسط بازی گیر میکنه منظورم اویل پنجه

abi_joon158
10-08-2009, 13:00
ها ها منم به مشکل خوردم.(-{دیگه دموهای بازی رو نشون نمیده.فقط صدا و زیرنویس میاد.
همون اول بازی دقیقا بعد از اون قسمت که یارو سرشو بریدن این مشکل پیش اومد.کسی راهی نداره؟

اگه از تراینر استفاده می کنین ، دیگه نکنین .

آقا این ترینر چرا وسط بازی گیر میکنه منظورم اویل پنجه

شما دوست عزیز چند تا پست بالاتر رو بخونین ، لطفاً .

موفق باشین @};-

TMNT
10-08-2009, 13:04
اگه از تراینر استفاده می کنین ، دیگه نکنین .
نه بابا این چیزا به ما نمیچسبه.(-{

جالبه سر بریدنرو نشون میده ولی بعدیاش رو نشون نمیده.جلل خالق.

abi_joon158
10-08-2009, 13:10
یه سوال این مشکل چند بار اتفاق افتاد ؟

TMNT
10-08-2009, 13:18
چه فرقی میکنه؟:4: میگم بعدیا رو نشون نمیده!شما فکر کن به تعداد دموهای بعد از اون قسمت.

abi_joon158
10-08-2009, 13:32
من متوجه منظورتون شدم ، شما می گین که اون دمو و همه دموهای بد اون رو در این زمانی که دارین بازی میکنین رو نشون نمیده .

شما بد از اینکه بازی رو Exit می کنین هم همین مشکل رو دارین (حتی Restart) ؟

mehdi_vsgh
10-08-2009, 13:36
چه فرقی میکنه؟:4: میگم بعدیا رو نشون نمیده!شما فکر کن به تعداد دموهای بعد از اون قسمت.
میتونی اون مرحله رو یک بار دیگه از اول بری؟
یا اینکه سیوت رو ببری روی کامپیوتر دیگه بازم تست کن
اگه بازم مشکل داشتی بدون مشکل از دی وی دی بازیته!!
ولسلام:;l:

vahid110110
10-08-2009, 16:51
سلام
ميشه ازتون خواهش كنم رمز بازي اويل5 رو بهم بديد
من الان تو مرحله ي آخرم ولي چون چون اسلحه هام تيرشون تموم ميشه و هيچ پولي براي خريد اسلحه ندارم
نميتونئ رئيسشونو بكشم
ممنون ميشم اگه رمزو بهم برسونيدrr))

vahid110110
10-08-2009, 16:52
اينم سيو بازيمه (مرحله ي آخر) file:///C:/Documents%20and%20Settings/Dear-User/My%20Documents/CAPCOM/RESIDENT%20EVIL%205/Player1/savedata.bin

vahid110110
10-08-2009, 17:00
file:///E:/aks-haye%20reyhane/108%20%281%29.jpg

ALI
10-08-2009, 17:05
قول اخرش رو با شمشیر بکشی بیشتر لذت میده از پشت بهش نزدیک شو و با شمشیر بزنش بعد بهت میگه کلید f رو بزنی و وقتی که زدی دوباره دختره بهش امپول میزنه و کاش تموم میشه اینجوری لذت میبری از بازی :d

mehdi_vsgh
10-08-2009, 17:17
سلام
ميشه ازتون خواهش كنم رمز بازي اويل5 رو بهم بديد
من الان تو مرحله ي آخرم ولي چون چون اسلحه هام تيرشون تموم ميشه و هيچ پولي براي خريد اسلحه ندارم
نميتونئ رئيسشونو بكشم
ممنون ميشم اگه رمزو بهم برسونيدrr))
به پست اول مراجعه کنید

m_mahmoud_khani
10-08-2009, 19:41
شما از این تراینر ( resident evil 5 dx9 v1.0.0.129 + 15 trainer.rar ) که تو صفحه اول هست ، هم استفاده کردین ؟!

البته این با windows live کار میکنه

• دانلود windows live ([Only registered and activated users can see links])

بله
از همین هم استفاده کردم
میرم کل مرحله رو میرم، اخرش فرت :))

ویندوز لارو رو دارم وانلود میکنم، اگه اوکی نشد میگم باز
ممنون از راهنماییت

zooooo
10-08-2009, 19:46
سیو50درصد اویل5رو میخواستم

m_mahmoud_khani
10-08-2009, 21:15
من اون لینکی که داده بودید رو ( ویندوز لایو ) نصب کردم این ارور رو میده :(

یکی کمک کنه :(( )-f:-s

ali spoiler
10-09-2009, 20:47
عزیزان اکثر نسخه های انگلیسی خراب هستند که شامل 3 دی وی دی میشن
من نسخه زاپنیشو گرفتم هیچ مشکلی ندارم

abcdabc
10-10-2009, 03:11
سلام به همه دوستان
از اونجا که همه بازی های جدید PC به برنامه Games For Windows - Live برای اجرا نیازمند هستند ، استفاده از فایل های سیو قبلی برای بعضی از دوستان ((( مثل خودم که هرچی تو این سایت التماس کردم کسی راهنمایم نکرد ))) مشکل ساز شده بود که من تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا این مشکل حل بشه.
البته فقط مشکل دوستانی حل میشه که از حالا به بعد کاری رو که میگم انجام بدن وگرنه اونهایی که ویندوزشون رو بدون انجام کار زیر پاک کرده باشن با روش زیر به جایی نمی رسن.
در Windows XP:
خوب از حالا به بعد شما علاوه بر فایل سیو بازی ها باید فایل دیگری رو هم کپی کنید تا در صورت تعویض ویندوز مجددا بتونید از سیو های قبلی خودتون استفاده کنید.
اول از همه فایل های Hidden رو نمایان کنید.

به ادرس زیر برید:

X:\Documents and Settings\(user)\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive
در اینجا شما پوشه ای به نام Content خواهید دید. این پوشه در واقع حاوی پروفایل شما در GFW-Live هست.
شما باید این پوشه و سیوهاتون رو قبل از پاک کردن ویندوز کپی کنید و در موقعی که خواستید بازیتون رو ادامه بدید در جای خودشون قرار بدید.

در مورد Windows Vista هم دنبال چنین فایلی بگردید. باقیش هیچ فرقی با XP نداره.

ضمنا , کسانی که سیو اینگونه بازی ها رو تو سایت میگذارن باید به غیر از پوشه ای که داخل مای کامپیوتر به عنوان سیو هست پوشه ای که در ادرس بالا توضیح دادم هم بزارن.

امیدوارم به دردتون خورده باشه

موفق و پیروز باشی
vaghean mamnon kari ro ke gofti kardam shod addres in poshe toye windowse seven 7 be sorate zire kasaee ke vista ya 7 nasb mikonan ehtemalan windowse ghablishon toye drive c be esme windows.old baghi mimone:
C:\Users\((name karbari))\AppData\Local\Microsoft

Zlatan_Ibra
10-10-2009, 14:49
سلام
من اويل5 رو بازي ميكنم اما سيو نميكنه
دو مرحله رفتم وقتي در ميام ميبينم بايد بازم از اول بازي كنم
ميشه كمكم كنيد؟
ممنون

ALI
10-10-2009, 15:05
اینم دوتا ترینر دیگه
907

JʌvʌD
10-11-2009, 15:34
دانلود کرک بازی اویل 5 (جدید) ([Only registered and activated users can see links])

یا :

([Only registered and activated users can see links]) ([Only registered and activated users can see links])

([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links]

bring
10-12-2009, 21:38
من saveres 5 رمیخام

bring
10-12-2009, 21:38
من save res 5 رمیخام

BKM_MAHDI
10-12-2009, 21:43
اینم سیو بازی

bring
10-12-2009, 21:46
(fine thanks (same fisher

shdj
10-12-2009, 21:59
ترینر بازی Resident evil 5 رو می خواستم این ترینرها هیچ کدوم عمل نمی کنه وقتی کلیدها رو می زنم صدای active می آد ولی عمل نمی کنه می شه بهم بگین چرا؟ خیلی ممنون

Mohamad39
10-12-2009, 23:02
ترینر بازی Resident evil 5 رو می خواستم این ترینرها هیچ کدوم عمل نمی کنه وقتی کلیدها رو می زنم صدای active می آد ولی عمل نمی کنه می شه بهم بگین چرا؟ خیلی ممنون
سلام>:D< من می خواستم بگم برای من صدای اکتیو میاد ولی خارج می شه dont send می زنه باید چیکار کنم؟ترینرت را از کجا گرفتی؟:-/

ALI
10-13-2009, 12:37
دوستان من این ترینر رو جدیدا گرفتم مشکلی با هاش نداشتم مطمئن هستم شما هم مشکلی با هاش نخواهید داشت

agha ardi joon
10-14-2009, 15:02
man bedoone taghalob ta akharesh oomadam vali harchi sango hol midam nemishe...badesham shiva miofte tooye dareye atash feshan..sango chejoori hol bedam
harchi dokme mikhad mizanam vali yezare ham tekoon nemikhore...

BKM_MAHDI
10-14-2009, 15:13
نمیدونم همین جا رو میگید یا نه .

BKM_MAHDI
10-14-2009, 15:15
نمیدونم همین جا رو میگید یا نه :

زدن البرت:
شما در محیط قرار دارید که در ۴ گوش آن ۴ اهرم وجود دارد ١ از آن خراب است ! ٣ اهرم دیگر را بکشید در مقابل حمله او با
قرار دارد آن را بردارید و به طرف البرت شلیک کنید اگر تیر بیشتر rpg جاخالی دهید در گوشه سمت چپ شما اسلحه x زدن
را به شیوا بدهید بعد از دیدن تصویری وقتی او به طرف البرت شلیک rpg میخواهید از نردبان روبروی خود بالا بروید ! حالا
کرد البرت تیر آرپیجی را با دست میگیرد ! حالا شما با اسحه به تیر در دست البرت شلیک کنید بعد از دیدن دمویی دکمه
هایی که به شما گفته میشود را فشار دهید بعد از دیدن دموحالا شما در آتش فشانی قرار دارید :
مسیر روبروی خود را ادامه دهید بعد از دیدن دمویی باید با البرت مبارزه کنید :
کشتن آلبرت:
به صخره ی روبروی x او اینبار بسیار قوی است از دست او فرار کنید بعد از دیدن تصویر شما از شیوا جدا میشوید با زدن
خودذ بپرید و به راه سمت چپ بروید حالا البرت را میبینید از صخره بالا می آید به اسلحه به پشت او که ماده ی نارنجی رنگی
است چند بار شلیک کنید وقتی به به طرف دیگر صخره رفت بعد از دیدن تصویری میبینید شیوا در حال افتادن از صخره است
به راه جلوی خود بپرید در جلوی x شما باید با البرت شلیک کنید تا نگذارید به شیوا برسد وقتی شیوا نجات پیدا کرد با زدن
شما سنگ بزرگی است ! با زدن دکمه هایی که از شما خواسته میشود آن را به داخل آتش فشان حول دهید تا راه باز شود
حالا شیوا به پیش شما می آید با هم به صخره ی پشت سر خود بروید بعد از دیدن دمویی در مقابل حمله های البرت با زدن
دکمه هایی که از شما خواسته میشود دفاع کنید بعد از دیدن تصویر بر روی شکم او ماده ی نارنجی رنگی میبینید به آن
شلیک کنید حالا ماده ی نارنجی رنگ به پشت او می رود به آن شلیک کنید کشتن او بسیر راحت است فقط باید در برابر
حملات او دفاع کنید و به ماده ی نارنجی شلیک کنید باید چند بار این کار را تکرار کنید بعد از کشتن او و دیدن دمویی بازی
تمام میشود .

ali21
10-15-2009, 00:37
نحوه بازشدن لباسهای رزیدنت اویل5؟

محمد رضا دیدار
10-16-2009, 10:15
می خواستم تریلری بزارید که همه هchapterباز کن

ALI
10-17-2009, 10:26
شما سیو بازی رو دانلود کن و بعد با ترینر هر قسمتی که می خوای رو برو

فيات
10-17-2009, 12:00
من در رزيدنت 5 دچار مشكل شدم در اغاز بازي يهنوشته مياد كه مال سيو بازي اما من هر كاري كردم نتونستم بازي رو ذخيره كنم :-s

Mohsen
10-17-2009, 12:01
بازي رو آخر هر مرحله ميشه save كرد

فيات
10-17-2009, 13:42
بازي رو آخر هر مرحله ميشه save كرد
وقتي در اول بازي نشه فايلي براي سيو بازي باز كرد چطور ميخواي اخر هر مرحله اين كاروبكني من تا مرحله 1-5رفتم ولي سيو نشده

arashmokh
10-19-2009, 15:43
این سیو بازی رو با فولدر xlive بزارید

soos
10-19-2009, 19:15
سلام نحوه سیو بازی رزیذنت اویل 5رو بگید

ALI
10-20-2009, 17:35
اگر همون اول بازی وقتی پیغام ویندور لایو میاد روش کلیک کنی می تونی کاربر جدید تعریف کنی

MOHAMAD123
10-20-2009, 18:34
[با سلام خسته نباشید خدمت کابران لطفا شیوه ذخیره بازی در اویل 5 رو به من توضیح بدهید ممنون:

MOHAMAD123
10-20-2009, 20:30
خوب بالا خره کسی سیو اویل 5رو بلد نیست:-/

TMNT
10-20-2009, 20:35
[با سلام خسته نباشید خدمت کابران لطفا شیوه ذخیره بازی در اویل 5 رو به من توضیح بدهید ممنون:
پست بالا:
اگر همون اول بازی وقتی پیغام ویندور لایو میاد روش کلیک کنی می تونی کاربر جدید تعریف کنی
و بعد سیو کنی...

جوادذوالقدر
10-23-2009, 21:49
دیگه داشت اعصابم میریخت تو هم دست شما درد نکنه مخصوصآ از آقای مدیر عامل که می خواهم بیشتر بشناسمش

amir 619
10-25-2009, 15:31
سیو صد در صد اویل 5 رو باید کجا بریزم؟_(9:-s

BKM_MAHDI
10-25-2009, 15:33
توی همین تاپیک بگرد دوست من نوشته ::Ma

amir 619
10-25-2009, 15:39
بهتره اینو Trainer.zip ([Only registered and activated users can see links]) (186.4استفاده کنی.

ACOUSTIC
10-26-2009, 15:21
بچه ها می دانید مثلا اگر Unlimited health رو فعال کردیم چطور می شود اونو برای دست بعد غیر فعال کرد.

grubby
10-27-2009, 06:43
onjae ke mikhay bere hamon dokmaro bezan masalan 4

pesripper
10-31-2009, 05:35
پنج تا ترینر دیگه هم من اضافه کردم تا اونهای که مشکل دارن مثل خودم بااینهامشکلشون رفع بشه
نکته: اگه خواستید از این ترینر استفاده کنید اون رو وسط بازی اجرا کنید یعنی اول بازی رو اجرا کنید و بعد وسط بازی alt+tabبزنید و بعد ترینر RESIDENT EVIL 5 DX9 v1.0.0.129 + 15 Trainer.rar ([Only registered and activated users can see links]) (948.5 رو اجرا کنید تا از بازی بیرون نپره
دوتا ترینر دیگه هم پایین اضافه کردم می تونید تست کنیدre5 ([Only registered and activated users can see links])1

دوستان اونهای که مشکل داشتن حتماTrainer.zipرو دانلود کنن من قبلا مشکل داشتم ولی با این ترینر مشکلم رفع شد

pesripper
10-31-2009, 05:55
سلام دوست عزیز
بابت این ترینر دستت درد نکنه
من که حال کردم ولی یه فاجعه برام پیش اوومده که نمیدونم آیا ربطی به این ترینر داره یا نه
یعنی نمیدونم برا اینکه با ترینر مرحله قبل رو رد کردم اینطوری شد یا نه
مشکلم اینه
شروع chapter4
یعنی 4/1 رو که میخوام وارد بشم بازی بسته میشه یه پیامی میده که این پایینیه
و این پیام رو درحالی میده که ترینر غیر فعاله
حالا من نمیدونم به خاطر استفاده من از ترینر بود یا اصلا مشکل چیز دیگه ایه
بابت این خطا هم به آدرسی که تو عکس بود رفتم و دیدم تو دایرکتوری مورد نظر اصلا چنین فایلی وجود نداره
حالا بگین من چه خاکی باید تو سرم بریزم
اگه حل نشه من ار اویا 5 محروم میمونم

ALI
10-31-2009, 10:13
سلام دوست عزیز
بابت این ترینر دستت درد نکنه
من که حال کردم ولی یه فاجعه برام پیش اوومده که نمیدونم آیا ربطی به این ترینر داره یا نه
یعنی نمیدونم برا اینکه با ترینر مرحله قبل رو رد کردم اینطوری شد یا نه
مشکلم اینه
شروع chapter4
یعنی 4/1 رو که میخوام وارد بشم بازی بسته میشه یه پیامی میده که این پایینیه
و این پیام رو درحالی میده که ترینر غیر فعاله
حالا من نمیدونم به خاطر استفاده من از ترینر بود یا اصلا مشکل چیز دیگه ایه
بابت این خطا هم به آدرسی که تو عکس بود رفتم و دیدم تو دایرکتوری مورد نظر اصلا چنین فایلی وجود نداره
حالا بگین من چه خاکی باید تو سرم بریزم
اگه حل نشه من ار اویا 5 محروم میمونم

این مشکل فقط در نصب هست به احتمال زیاد دی وی دی های که بازی رو نصب کردید مشکل داشته و این فایل رو هم که اشاره کرده به صورت ناقص ریخته s313.arc
شما از سایت پی سی لردز دوباره خریداری کن و مطمئن باش کار میکنه (-{
قبلا این مشل رو بچه ها در دزفول داشتن
پس مطمئن باش که من مطمئنم

pesripper
11-02-2009, 05:25
این مشکل فقط در نصب هست به احتمال زیاد دی وی دی های که بازی رو نصب کردید مشکل داشته و این فایل رو هم که اشاره کرده به صورت ناقص ریخته s313.arc
شما از سایت پی سی لردز دوباره خریداری کن و مطمئن باش کار میکنه (-{
قبلا این مشل رو بچه ها در دزفول داشتن
پس مطمئن باش که من مطمئنم

pesripper
11-02-2009, 05:34
سلام علی جان
بابت راهنمایی قبلیت ممنونم
بازم مزاحمت شدم
بازی من 3 تا dvd بود و الان متوجه شدم که نه تنها اون فایلی رو که گفتم کم داره بلکه کلی فایل دیگه هم کم داره_تا الان 4 تا فابل حدودا 30مگابایتی رو دانلود کردم و مشکلم حل شده ولی الان یه مشکل جدید دارم و اونم اینه که :
الان تو چپ تر 2-5 هستم و یه کمی که جلو میرم بعد ازباز کردن یکی از درها بازیم بسته میشه و این ارور رو میده :
بازم اگه فایلی رو باید دانلود کنم لطفا راهنماییم کن و اگه مشکل از چیز دیگه ای ه بهم بگو
در ضمن ویندوز من XP و Servispack3 هست
انشاالله به همه آرزوهای خوبت برسی
یا علی

ALI
11-02-2009, 15:59
بله باز هم مشکل شما از کمبود فایل ها هستش

rezaHP
11-03-2009, 01:09
بازی evil 5در واقع 2دی وی دی است.بازی 3 dvdاز شرکت BOYSTEAMPC تماما ناقص می باشد(این هم از عجایب است).آسانترین راه رهایی از این مشکل خرید بازی 2 dvdآن است.

khishma
11-03-2009, 17:14
]من مجبور شدم ویندوز عوض کنم و re5 رو از دوباره بریزم.
حالا وقتی savedata ی بازی رو که قبل از ویندوز عوض کردن کپی کرده بودم تو دایرکتوری سیو میریزم بازی نمیتونخه اونو بازیابی کنه
سی میدونه مشکل چیه؟

ALI
11-03-2009, 17:24
شما یه زحمت بکش و بازی رو با ویندوز جدید تا یک مرحله بازی کن و بعدش سیو کن ، بعد سیو های گذشته رو کپی کن به جای سیو جدید
فقط نکته نام پلیر الان با نام پلیر ویندوز سابقت یکی باشه

KP25
11-07-2009, 12:48
اگرامکان داره لطفاتراینر dx10رو بزارید

ALI
11-07-2009, 13:43
Resident_Evil_5_V1.0_DX9_DX10_Plus_11_Trainer_By_KelSat.zip ([Only registered and activated users can see links]) (52.0 کیلو بایت, 1147 نمایش)

sp4rco0
11-11-2009, 19:56
مرسی ممنون اما کار کردش یه جورایی خوب نیست نه اینکه کار نکنه اما مثلا 2-3 بار دستم خورد به منفی بازی هنگ کرد :d::d

XAVI
11-13-2009, 16:08
شماره ی دیگری هم در کاره:-b

bb3
11-13-2009, 19:43
دوستان می خوام برم تو بازی این ارور رو میده

ALI
11-14-2009, 08:40
دوستان می خوام برم تو بازی این ارور رو میده

directx رو نصب کنی مشکلت برطرف میشه

مصطفی رفاقت
11-14-2009, 11:51
با سلام .من عضو جدید هستم و اگر دوباره این سئول تکراری را می پرسم شرمنده . هموم قضیه سیو کردن بازی . چگونه پروفایل بسازم و ایا همون اول بازی که پیغام می ده کلید yes را بزنم و در live کاربر تعریف کنم . با تشکر منتظر جواب هستم .

مصطفی رفاقت
11-14-2009, 13:13
لطفاً کسی که میتونه پاسخ درست را بدهد خیلی کامل راهنمایی نماید مرسی

One Shot
11-16-2009, 12:51
سلام
من می خواستم از همه کسانی که ترینر وسیو گذاشتن تشکر کنم واگر ممکنه آموزش آنلاین بازی کردن با گیم لایو را توضیح بده لطفآ.

BKM_MAHDI
11-16-2009, 14:51
با سلام .من عضو جدید هستم و اگر دوباره این سئول تکراری را می پرسم شرمنده . هموم قضیه سیو کردن بازی . چگونه پروفایل بسازم و ایا همون اول بازی که پیغام می ده کلید yes را بزنم و در live کاربر تعریف کنم . با تشکر منتظر جواب هستم .
سلام.توی همین تاپیک آموزش دادند یک سرچ بکنید ::Ma
سلام
من می خواستم از همه کسانی که ترینر وسیو گذاشتن تشکر کنم واگر ممکنه آموزش آنلاین بازی کردن با گیم لایو را توضیح بده لطفآ.

اینجا آموزشش هست

mahkom
11-25-2009, 22:43
به احتمال زیاد باید ویندوزت SP3 بشه(اگه XP):-b

iran1404
11-26-2009, 04:11
سلام
آقا من چند تا از این نرم افزار هارو دانلود کردم
اما متاسفانه جواب نداد
باید چه کنم ؟
Trainer
Resident_Evil_5_V1.0_DX9_DX10_Plus_11_Trainer_By_KelSat
RESIDENT EVIL 5 DX9 v1.0.0.129 + 15 Trainer
تو بازی این 3 تا نرم افزار کار نمی کنن
صدای طرف میاد که یه چیزایی میگه راجع به اکتیو شدن
اما نه مرحله باز میشه
نه ضد گلوله میشم
نه پولم زیاد میشه
تیرهام هم تغییر نمی کنن
چه کنم ؟)-f

هژیر
11-27-2009, 17:26
وقتی میرم تو بازی dont send میاد بیرون._(9

KAPARO
11-28-2009, 10:09
پس چرا اين ترينرهاي rezident evil دانلو نميشن؟

KAPARO
11-28-2009, 10:10
پس چرا اين ترينرهاي rezident evil دانلود نميشن؟

ehsankhan
11-29-2009, 02:33
پس ترینر کو

BKM_MAHDI
11-29-2009, 14:11

چرا دانلود نشن ؟ همه درسته

d-z
11-29-2009, 17:19
سلام
اما متاسفانه جواب نداد
باید چه کنم ؟
Trainer
اما نه مرحله باز میشه
نه ضد گلوله میشم
نه پولم زیاد میشه
تیرهام هم تغییر نمی کنن
چه کنم ؟

بچه ها منم همچین مشکلو دارم باید چیکار کنم؟

LOCOATHETIC
12-02-2009, 13:20
agha yeki ramzhaye bazy resident evil 5 ro bezareh
please.....help meeeeee
man 2 bar in bazy roo tamomesh kardam.omadam infinity ammo ro faal konam my save(save am)kharab shood

ALI
12-02-2009, 14:36
سلام
اما متاسفانه جواب نداد
باید چه کنم ؟
Trainer
اما نه مرحله باز میشه
نه ضد گلوله میشم
نه پولم زیاد میشه
تیرهام هم تغییر نمی کنن
چه کنم ؟

بچه ها منم همچین مشکلو دارم باید چیکار کنم؟
دوست من

شما هم همین ترینر رو دانلود کن

ALI
12-02-2009, 14:41
agha yeki ramzhaye bazy resident evil 5 ro bezareh
please.....help meeeeee
man 2 bar in bazy roo tamomesh kardam.omadam infinity ammo ro faal konam my save(save am)kharab shood

دوست من برای پاس داشتن زبان فارسی تایپ کنید .:d
شما می تونید از همین ساین سیو ها رو دانلود کنید و اگر سیو های خودتون رو می خوایید باید بشنید و یه بار دیگه بازی کنید چون قابل بازگشت نیست

mehdi_alavi
12-02-2009, 17:50
سلام خیلی سایت توپی امیدوارم رفیق خوبی براتون بشم

galardo69
12-04-2009, 18:03
سلام من سیو اویل5 را از اینترنت گرفتم کار نمیکنه چرا ؟ یکی کمکم کنه

galardo69
12-04-2009, 18:12

چرا دانلود نشن ؟ همه درسته
سلام من سیو اویل5را دنلود کردم کار نمیکنه کمکم میکنید؟

galardo69
12-04-2009, 18:15
سلام من سیو اویل5را دنلود کردم کار نمیکنه کمکم میکنید؟ )-f

a_eshtiagh
12-17-2009, 14:39
سلام
قربونه همتون
جون یه دونه ترینر درست بزارین تا من دانلود کنم و تا حالا هزار تا دانلود کردم ولی هیچ کودومش جواب نداده . روشش رو هم برام میزاری قربونت برم دمت گرم .... اگه زودتر بزاری خیلی باحالی

رضا68
12-17-2009, 17:03
من که 3 بار تمومش کردم

dashsajad
12-21-2009, 16:50
سلام
چطور باید از سیو صد در صد بازی! ([Only registered and activated users can see links]) استفاده کرد

A.R.B.N
12-22-2009, 04:30
دوستان یه راهنمایی میکنین که از این ترینر به چه صورت باید استفاده بکنم؟
تنها کاری که برای من کرد این بود که سرعت بازی رو fast یا slow کرد
ممنون میشم راهنمایی کنین

miesam
12-28-2009, 02:45
باسلام مشکل من اروره
inflate:invalid block type:3
که میخوام ازیک مرحله برم مرحه بعد میاد

jok
12-29-2009, 17:08
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه

کل صفحات این تاپیک رو خوندم همه رو هم اجرا کردم ولی نتونستم از سیو ی که داشتم بیام

تا کجای بازی باید دوباره رفت و سیو قبلی رو ریپلیس کرد ؟؟

ممنون میشم واسه من بصورت مبتدی توضییح بدید

kiarash_sos
12-31-2009, 03:36
بابت تریال ها ممنون ... خیلی حال میده ولی خداییش بدون تقلب بازیش خیلی سخت میشه....آدم نمیتونه بعضی مرحله ها مخصوصا غول هاشو رد کنه.... ممنون...(سوال بعدی که شاید ربطی به این بحث نداره ..بازی شاهزاده فارس 4 کد تقلبی چیزی نداره؟ )

M0h@mMaD
12-31-2009, 09:26
بابت تریال ها ممنون ... خیلی حال میده ولی خداییش بدون تقلب بازیش خیلی سخت میشه....آدم نمیتونه بعضی مرحله ها مخصوصا غول هاشو رد کنه.... ممنون...(سوال بعدی که شاید ربطی به این بحث نداره ..بازی شاهزاده فارس 4 کد تقلبی چیزی نداره؟ )

بله چرا نداشته باشه
اينجا : »»»» درخواست رمز، ترينر و سيو بازيها «««« ([Only registered and activated users can see links])

kiarash_sos
12-31-2009, 22:42
همون اول بازی هست فکر کنم 2/2 که کامیو.ن میاد که پشتش غوله خفاشه هستش... اونو کشتم بعد دیگه راهی نیست برای رفتن همه راه ها بسته هستش .. چی کار باید بکنم؟ (با کد تقلب ی شلیک کنه میمیره استفاده کردم )

ALI
01-04-2010, 23:30
همون اول بازی هست فکر کنم 2/2 که کامیو.ن میاد که پشتش غوله خفاشه هستش... اونو کشتم بعد دیگه راهی نیست برای رفتن همه راه ها بسته هستش .. چی کار باید بکنم؟ (با کد تقلب ی شلیک کنه میمیره استفاده کردم )
اون قول رو که میزنی میفته روی کامیون و با کامیون میفته پایین دره و راه باز میشه و یه ماشین میاد دنبالت اول نکشش به یه اسلحه بزن تا دمو هاش هم بیاد :d

a_hasti
01-15-2010, 20:24
سلام دوستان
من این ترینر و تست کردم بدون هیچ مشکلی کار کرد.
قبل از شروع بازی ترینر را اجرا میکنید بعد وارد بازی میشوید و در صفحه اول که press start نوشته دکمه F1 رو میزنید.امیدوارم که خوب بوده باشد.
این هم لینک

ALI
02-10-2010, 22:57
اینم لینک مستقیم از این فایل دوستمون

sina babai
02-12-2010, 20:43
سلام من ترینر اویل 5 میخام جدیدشو با راهنما

فاطییما
02-13-2010, 21:18
سلام
برای سیو بازی باید در ویندز لایو یک پروفلیل بسازید برای این کار در ابتدای بازی دکمه homeرا زدهwindows live اجرا میشود سپس گزینه free profileرب انتخاب کرده وبرای خودیک نام انتخاب میکنید حال دکمه doneرا زده ازاین به بعد بازی شما سیو خواهد شد

namy69
03-01-2010, 14:07
نکته: اگه خواستید از این ترینر استفاده کنید اون رو وسط بازی اجرا کنید یعنی اول بازی رو اجرا کنید و بعد وسط بازی alt+tabبزنید و بعد ترینر resident evil 5 dx9 v1.0.0.129 + 15 trainer.rar ([Only registered and activated users can see links]) (948.5 رو اجرا کنید تا از بازی بیرون نپره

دوستان اونهای که مشکل داشتن حتماtrainer.zipرو دانلود کنن من قبلا مشکل داشتم ولی با این ترینر مشکلم رفع شد

ترينر بازي resident evil 5 ترينر بازي resident evil 5 ، کد تقلب بازی resident evil 5 ، ترینر ، کد تقلب، ،cheat، resident evil 5 cheat ،ترینر رزیدنت اویل 5، کد تقلب رزیدنت اویل 5 ، cheat رزیدنت اویل 5 ، ترينرresident evil 5 ،
دمت گرم ولی حالا این کدهایی که من دانلود کردمو چه جوری میشه ازشون استفاده کرد؟
به جان خودم این غول مرحله 3-2 نمیمیره من مردم این نمرد(اینم شد تیر بار). حالابا این کدها میشه کشتش یا باید با سیو پیچوندش؟

جابر مزین
03-02-2010, 14:29
سلام
من سیو اویل5را دنلود کردم کار نمیکنه کمکم میکنید؟
خواهشن توضیح بده چرا کار نمیکنه _()_())-f

Meisam
03-02-2010, 16:12
سلام
من سیو اویل5را دنلود کردم کار نمیکنه کمکم میکنید؟
خواهشن توضیح بده چرا کار نمیکنه _()_())-f

اولش باید این کار رو انجام بدید بعد save ها رو کپی کنید
برای سیو بازی باید در ویندز لایو یک پروفلیل بسازید برای این کار در ابتدای بازی دکمه homeرا زدهwindows live اجرا میشود سپس گزینه free profileرب انتخاب کرده وبرای خودیک نام انتخاب میکنید حال دکمه doneرا زده ازاین به بعد بازی شما سیو خواهد شد

Meisam
03-02-2010, 16:17
دمت گرم ولی حالا این کدهایی که من دانلود کردمو چه جوری میشه ازشون استفاده کرد؟
به جان خودم این غول مرحله 3-2 نمیمیره من مردم این نمرد(اینم شد تیر بار). حالابا این کدها میشه کشتش یا باید با سیو پیچوندش؟

بعد از دانلود از حالت zip خارج کنید. بازی رو اجرا کنید و بعد alt+tab بزنیدو ترینر رو اجرا کنید
حالا در ترینر اجرا شده می نویسه که چه کلیدی رو بزنید چه کد تقلبی اجرا میشه همون کلید رو در بازی بزنید:d
DX9 + 10 - +8 trainer

NUMPAD3 - NO RELOAD
NUMPAD4 - UNLIMITED GOLD
NUMPAD5 - ONE HIT KILL
NUMPAD+ - SUPER SPEED
NUMPAD- - SLOW MOTION
NUMPAD. - NORMAL SPEED

860700162
03-31-2010, 00:08
خدا خيرت بده دمت گرم

860700162
03-31-2010, 00:09
:uدمت گرم

860700162
03-31-2010, 00:13
اون سيو بريز تو پوشه my document-coo com

atrebehesht
04-11-2010, 01:56
سلام دوستان
من این ترینر و تست کردم بدون هیچ مشکلی کار کرد.
قبل از شروع بازی ترینر را اجرا میکنید بعد وارد بازی میشوید و در صفحه اول که press start نوشته دکمه f1 رو میزنید.امیدوارم که خوب بوده باشد.
این هم لینک

من این ترینر رو تست کردم ولی فقط صدای ان و اف میاد ولی هیچ اتفاقی نمیفته نه به تیر هام اضافه میشه و نه به خونم ..میشه راهنایی کنید

volkan
04-30-2010, 18:03
دوست عزیزم وقتی بازی رو اجرا کردی کلید home رو از صفحه کلید بزن تا سیو لایو اجرا بشه سپس یه یوزر جدید ایجاد میکنی و بعد تکمیل شدن بازی سیو میشه

mohsen6374
05-01-2010, 20:57
سلام
من يه سوال داشتم راجب metro 2033 ترينرشو از كجا بگيرم ؟ چند تا گرفتم كار نمي كنه و اينكه اين ترينرو چطور اجرا كنم ، ممنون((!4

Meisam
05-02-2010, 09:23
سلام
من يه سوال داشتم راجب metro 2033 ترينرشو از كجا بگيرم ؟ چند تا گرفتم كار نمي كنه و اينكه اين ترينرو چطور اجرا كنم ، ممنون((!4

اینجا تاپیک رزیدنت اویل هست اگر تاپیک ترینر موجود نیست می تونید تاپیکش رو ایجاد کنید تا دوستان یا مدیران پاسختون رو بدن

BASIR
05-28-2010, 17:37
[Qبازی رو باز کن کیلید home رو بزن برو قسمت porofil یک اسم جدید تایپ کن ok کن وارد بازی شو خودش به صورت اوتو ماتیک save میکن(-{ residen evil 5

hilias
09-10-2010, 05:12
سلام.
من اول resident evil 5 dx91.0.0. 129 + 15 trainer.rar رو دانلود کردم اما هر کاری کردم از بازی پرت شدم بیرون و اینو هم resident evil 5 promo trainer.rar دانلود کردم ولی اصلا عمل نمیکنه چیکار کنم :-s )-f

BKM_MAHDI
09-10-2010, 13:45
ترینر،کدتقلب بازی resident evil 5 ([Only registered and activated users can see links])

Mohamad39
10-05-2010, 18:08
یاد بازی فسیل شده بخیر:-b

22sa
10-12-2010, 10:22
دم همتون گرم

sharafi133
10-22-2010, 20:50
سلام به دوستان

دوستان کی تاحالا بازی biochemicalرو تاآخر رسونده یا مرحله بیمارستان ردکرده من تو مرحله بیمارستان گیرکردم همه رو کشتم ولی نمی دونم چطور ردش کنم اگه کسی بازی کرده لطفا کمک کنه
با تشکر از دوستان عزیز

m_diamond67
10-23-2010, 12:10
میشه یکی بگه کدوم یکی از این trainerها جواب میده؟

rezalord
11-18-2010, 15:46
chetor ramze evil 5 ro vared konam? ba tshakor

farrokhmottaghi
12-30-2010, 17:09
سلام
من نمی تونم این فایل رو دانلود کنم.
یک صفحه سفید باز میشه وقتی روش کلیک می کنم. آیا قایل حذف شده ؟

mpn
01-11-2011, 16:40
chetor ramze evil 5 ro vared konam? ba tshakor

mpn
01-11-2011, 16:40
سلام دوستان ارجمند
ماآخرش نفهمیدیم این سیوکامل اویل 5چی شد.کسی سیو کاملی که بازی روتموم کرده باشندحتی باحرفه ای:روداره کهContentوsaveباهم باشند"اصلاکسی توسایت گذاشته یا نه باتشکرازشمادوستان mpn:"""""""""""""""""""""""""""""میشه یک نفر به ما پاسخ فوری بده تشکر دوستان"""""""""""""""""""""""""""

behnam_bokaee1
01-12-2011, 10:58
برای اینکه بتونید بازی رو سیو کنید یا باید در برنامه GamesForWindows اکانت آنلاین داشته باشید که سریال و ... میخواد و یا اینکه اکانت آفلاین داشته باشید که روش ساختن اکانت آفلاین هم ساده س......بعد از نصب و پس از اینکه بازی رو اجرا کردید ، داخل بازی از کیبورد Home رو فشار بدید یه صفحه ای باز میشه (اگر صفحه ای باز نشد به احتمال قوی برنامه GamesForWindows نصب نیست که اصولا باید بوده باشد......بسته به ورژن GamesForWindows یکی از کارهای زیر رو انتخاب کنید

1: در ورژن قدیمی به مسیر Home > Join Live > Create Offline Accont بروید و نام کاربری دلخواهتون رو وارد کنید و عملیات رو ذخیره کنید حالا هر موقع وارد بازی بشید اکانت آفلاین خودش singn in میشه و نیاز به هیچ کاری نیست

2: در ورژن جدید برنامه بعد از زدن کلید Home ، صفحه ای میاد که یک کلید داره (Continue) بدون اینکه کلید رو بزنید بیاید پایین تا یه نوشته آبی رنگ ببینید ( creat a local profile ) اون رو بزنید و در صفحه باز شده بعد از وارد کردن اسم به صفحه بعدی بروید و در اونجا کلید Done رو بزنید

mahdi91
01-13-2011, 15:17
توي منوي بازي دكمه Homeرو از كيبورد بزن بعد با ويندوز لايو كه باز شده يك پروفايل آفلاين بساز از اون به بعد سيو ميشه

MATEENN
01-19-2011, 21:51
سیو صد درصد بازی اویل 5 رو می خواهم>:)

MATEENN
01-19-2011, 21:57
لطفا کد تقلب بازی اویل 5 رو می خوام اقا مهدی خواهش میکنم_(9

MATEENN
01-19-2011, 21:58
لطفا کد تقلب بازی اویل 5 رو می خوام اقا مهدی خواهش میکنم_(9 من mateenn

draganov
01-20-2011, 12:20
من این ترینر رو تست کردم ولی فقط صدای ان و اف میاد ولی هیچ اتفاقی نمیفته نه به تیر هام اضافه میشه و نه به خونم ..میشه راهنایی کنید
خوب منم همین مشکل رو دارم دیگه هرچی میزنم کار که نمیکنه در مورد بازی devil may cray 4 هم همین طوره من فقط یک ترینر میخام که پولم رو بی نهایت کنه :-b دوستان اگه dont send امدو به بیرون بازی رفتید دونت سند رو نزنید فقط کافیه که رو اویل5 اون پایین (تو منوی تاسکباری که استارت هم داره)کلیک کنید ودوباره برید تو بازی.:d

draganov
01-20-2011, 12:44
یک چیز با حال البته باید کمی حوسله داشته باشید در اواخر بازی غول توی کشتی زنه رو میگم وقتی از دستش فرار میکنید وبه داخل کشتی میرید کمی به جلو میرید و یک چیزی مثل جام طلایی میگیرید شوما میتونید بعد از گرفتن جام استارت زده وبه منوی بازی برید قبل از اینکه خارج بشید دو پیغام میاد هردو رو یس بزنید همین کارو چند بار انجام بدید تا کلی جام به دست بیارید وهمچنین کلی پول این کارو در بعضی از مرحله ها میشه انجام داد:d

MATEENN
01-20-2011, 22:08
حاج مهدی می تونی بازی جنگ کرم های 3 رو برام بزاری قوربونت>:)_(9

BKM_MAHDI
01-20-2011, 22:50
لطفا کد تقلب بازی اویل 5 رو می خوام اقا مهدی خواهش میکنم_(9

ترینر بذار جوون.حالش بیشتره :d

mpn
01-22-2011, 02:27
لطفا کد تقلب بازی اویل 5 رو می خوام اقا مهدی خواهش میکنم_(9 من mateenn

داداش بیا برو ازسایت زیر بگیر:

Mohamad39
01-22-2011, 14:40
یاده بازی بخیر در عرض 2 روز تمومش کردم هر روز 2 ساعت صبح 2 ساعت غروب:-[

mpn
01-24-2011, 19:51
یادش بخیربازی خوبی بود تویک هفته کل بازی ازقبیل(راحت ومعمولی وسخت وحرفه ای)راتموم کردم>عالی بود<

dezek
04-08-2011, 14:33
لطفا طرز استفاده از بازی اویل 5 را به طور واضح توضیح دهید چون هر کاری میکنم نمیشه

moris
05-09-2011, 23:09
مرسی زیاد

karafs2006
05-20-2011, 00:19
با سلام
من وقتی می خواهم وارد مرحله 5- 2 بازی اویل شوم error زیر را می دهد:
inflate: invalid type-3 را می دهد لطفا کمکم کنید
با تشکر)-f

سجاد توانا
05-25-2011, 22:01
خيلي باهالي
:d::d:

sosanjon
06-16-2011, 18:50

دوستان اونهای که مشکل داشتن حتماTrainer.zipرو دانلود کنن من قبلا مشکل داشتم ولی با این ترینر با تشکر از مدیر سایت
@};-esident Evil 5 ،

Alireza_j
06-17-2011, 12:34
سلام به همه
در بازی اویل 5 در بعضی نقاط مخفی صفحاتی به رنگ آبی وجود داره که روش نوشته b.a.s.s که می تونی اینارو با تیر بزنی و در هر مرحله ای چند تا هست .
می خواستم بدونم این صفحات چی کار می کنند و چند تا هستند و محل دقیقشون کجاست ؟
ممنون

saeid777
06-26-2011, 17:53
سلام من از trainer.zip استفاده کردم منتها save نشده مراحلی که رفتم چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:-((8-}_(9

ocaliptos
07-05-2011, 10:03
سلام كسي ميدونه پلاكاي ابي كجاها قايم شدن 27 تا پيدا كردم .ادرس ايميلم : george_colooney@yahoo.com پيشاپيش ممنون

kianooshkhoshgel
07-10-2011, 14:52
کسی این بازی رو تموم کرده؟یه سوال دارم راجع بهش؟
:-b

bear
07-16-2011, 21:28
اینم یک ترینر از طرف من:
Ja, ich habe die Hinweise gelesen und möchte die Datei trotzdem herunterladen ([Only registered and activated users can see links])
(تست شده)

اختیار
07-21-2011, 14:06

اختیار
07-21-2011, 14:12

siatel02
07-25-2011, 12:45
کسی این بازی رو تموم کرده؟یه سوال دارم راجع بهش؟
:-b

سلام دوست عزیز بله,من تمومش کردم.
:d

barcelona 9
08-02-2011, 19:32
سیو کامل بازی رو برای ps3 هم اگه کسی داره بذاره ممنون می شم ؟؟؟؟؟؟؟

barcelona 9
08-02-2011, 19:39
سیو کامل بازی رو برای ps3 یا قسمتای دیگه که مربوط به ps3 می شه رو اگه کسی داره بذاره ممنون می شم ، چاکریم

bahmanbayeste
11-19-2011, 20:49
سلام

من بازی رزیدنت اویل رو چند بار تو حالتهای مختلف تموم کردم . تازه اسلحه هام رو به صورت کامل خریده بودم و ازشون استفاده میکردم که ویندوزم خراب شد . سیو بازی رو برداشتم و دوباره ویندوزم رو نصب کردم . وای متأسفانه بازی پیام میده که نمیتونه از این سیو استفاده کنه . سیوی که توی سایت شما هم بود رو اجرا نمیکنه . نمیدونم دلیلش چیه . پیامش اینه : the saved data appears to be damaged and could not be loaded . لطفا کمکم کنید . خیلی زور داره آدم اینهمه وقت بذاره بره جلو و بعد یه دفعه همه چیز خراب بشه . لطفا کمک HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP

bahmanbayeste
11-19-2011, 21:09
سلام

من بازی رزیدنت اویل رو چند بار تو حالتهای مختلف تموم کردم . تازه اسلحه هام رو به صورت کامل خریده بودم و ازشون استفاده میکردم که ویندوزم خراب شد . سیو بازی رو برداشتم و دوباره ویندوزم رو نصب کردم . وای متأسفانه بازی پیام میده که نمیتونه از این سیو استفاده کنه . سیوی که توی سایت شما هم بود رو اجرا نمیکنه . نمیدونم دلیلش چیه . پیامش اینه : the saved data appears to be damaged and could not be loaded . لطفا کمکم کنید . خیلی زور داره آدم اینهمه وقت بذاره بره جلو و بعد یه دفعه همه چیز خراب بشه . لطفا کمک HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP

mash0011
11-20-2011, 12:18
ترینر رزیدنت اویل 5 چطور كار مي كنند. يكي راهنمايي كنه

behzadgholami65
12-05-2011, 12:39
من تمام این ترینرها رو امتحان کردم هیچ کدوم جواب نمیده.من از اویل5 فارسی استفاده میکنم به نظر
شما این میتونه تاثیر بذاره؟

mpn
02-21-2012, 22:45
من یه دونه تراینرامتحان شده واستون میزارم.

m22
03-09-2012, 19:57
سلام همون اول که بازی رو بازمی کنی یه پیام می دهم این پیام ازت می خواد یه جای سیو برای بازی معلوم کنی به پیام ها دقت کن زیاد سخت نیست موفق باشی

metasene
04-03-2012, 21:52
سلام من از trainer.zip استفاده می کنم اما میرم توش این پیغام .you need administrator rightرو میده لطفا بگید باید چی کار کنم.

benyamin HD
06-30-2012, 13:30
hich kodaom az linka kar nakard

benyamin HD
06-30-2012, 13:31
_()

PSK_SAIMON
06-30-2012, 14:03
همه ترینر های رزیدنت اول رو از اینجا ([Only registered and activated users can see links]) بگیر دوست عزیز:d
موفق باشید.

mogy
09-23-2012, 19:35
تو روحتون

saman1400
10-11-2012, 01:12
از این صفحه چطور باید دانتود کرد این که همه جاش دانلود داره

saman1400
10-11-2012, 01:16
سیو اویل 5 رو کسی نداره

kkpp
11-04-2012, 12:29
سلام من بازی رونصب کردم ولی فقط یک بار میتونم برم داخل بازی وقتی دوباره میخوام بازی رو اجراکنم ارور مید چکار باید کنم لطفا کمک کنید E- fail xlive

mahdi 1378
11-15-2012, 17:42
ترینر کد تقلب سیو رزیدنت اویل 5 resident evil 5
Trainer

DX9 + 10 - +8 trainer

NUMPAD3 - NO RELOAD
NUMPAD4 - UNLIMITED GOLD
NUMPAD5 - ONE HIT KILL
NUMPAD+ - SUPER SPEED
NUMPAD- - SLOW MOTION
NUMPAD. - NORMAL SPEED

[Only registered and activated users can see links]کد تقلب های جدید رزیدنت اویل 5شماره ی 2 ([Only registered and activated users can see links])
کد تقلب های جدید رزیدنت اویل 5شماره ی 3 ([Only registered and activated users can see links])

amir2002
03-12-2014, 22:24
سلام کسی هست

amir2002
03-12-2014, 22:25
سلام ممکنه کمک کنید در ورد اویل 5گیر کردم

bkmbehzad
03-18-2014, 19:29
سلام

ببخشید کجا گیر کردید واضح تر بگید.